CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

miracleelcarim
31. pro 2017

@jezz1e moc dekuji za odpovedi 🙂 a nevis prosim jeste jestli se po stimulace clostilbegytem a pak ivf musi byt nejaky cyklus cisty?na diskuzi jsem cetla,ze by mela byt pauza jeden mesic,aby byly vajicka kvalitni,tak nevim..

jezz1e
31. pro 2017

@miracleelcarim To bohužel nevím, neměla jsem žádné IUI, rovnou ivf.

miracleelcarim
1. led 2018

@jezz1e Nevadi,i tak dekuji za info 🙂 uvidim,co se dozvim na konzultaci
Jinak preji stastny novy rok a at uz se vsechny letos dockame...

deninka87
2. led 2018

Ahoj holky jsem tady nová, po přečtení diskuze všem přeju do nového roku hodně štěstí a aby se co nejdříve ukázaly dvě čárky na těhu. testu a šlo vše hladce až do zdárného konce 🙂 ... vím co to je, minulý rok jsem sice otěhotněla a byli jsme s manželem šťastní, ale pak přišel šok, když jsem začala krvácet a o mimi jsme přišli 😖 proto radovat se ze dvou čárek je věc jedna a dotáhnout vše v pořádku do konce je věc druhá, proto držím moc pěstičky 🙏. Od listopadu docházíme do CAR v Podolí, manžel měl spermiogram v pořádku, já čekám na výsledky krve, tak se 10.1. dozvíme víc. Chci se zeptat dochází tady někdo k panu doktorovi Krčmářovi??? nebo máte zkušenosti s tím, že jste měli pokaždé jiného doktora, nebo se o vás stará pořád ten stejný??? Nevím proč na mě pan Doktor Krmář působil ne moc dobrým dojmem 😒 (možná to byl jen první dojem 🤐). Každopádně jsem ráda za to, že do CAR Podolí docházíme. Mějte se krásně 😇

nita1984
2. led 2018

@deninka87 od Krčmáře utíkat co nejrychleji!!!! Řezačova, Darebny i ta nová, která si teď nemůžu vzpomenout jak se jmenuje jsou super. Krčmář je debil. Chodila jsem do Podolí bez mála rok. Bohužel miminko stále nemáme a teď jdeme jinam. Akorát jsem dnes sepsala náš příběh, tak se můžeš podívat na profilu.

deninka87
2. led 2018

@nita1984 děkuji za odpověď, myslela jsem si to 😒

jezz1e
2. led 2018

@deninka87 Souhlas s nita1984, přeobjednej se k někomu jinému. Darebný je pohodář, Řezáčová občas taková studená, ale oba bezesporu fundovaní. Krčmáře jsem tedy měla jen na OPU, ale už jeho přístup mě odradil.

deninka87
2. led 2018

@jezz1e právě na mě působil takovým neprofesionálním dojmem, byli jsme u něho na výsledky spermio a vůbec na to nebyl připravený, vyptával se kdy na tom manžel byl, že to nemůže vůbec najít, nakonec mu výsledky přinesla spermiotoložka, to jsme čekali v čekárně asi 40min a v ordinaci dalších 20 než se k výsledkům vůbec dostal 😖 takže jsme s manželem na sebe jen nevěřícně koukali 😲 ...jelikož na výsledky krve jdeme 10.1. a už nechceme čekat, tak půjdeme ještě k němu a ten den se objednám na další konzultaci k paní Řezáčové, nebo Darebnému, snad to nebude problém

jezz1e
2. led 2018

@deninka87 Zkusila bych tam zavolat a rovnou se přeobjednat už na toho 10.1. Když jsem se objednávala, obvykle se mě ptali, ke komu chci a vůbec neřešili, že jsem třeba byla na kontrole u Řezáčové a na další se objednala k Darebnému (pokud tedy příslušný doktor v den kontroly pracuje).
Obecně ale nepočítej, že mají kartu nastudovanou předem, Darebný taky jednou marně hledal nějaké výsledky, nakonec se ukázalo, že je dělala nová laboratoř, takže byly jinak vizuálně zpracované.
Chce se to ptát, připomínat dosavadní výsledky a domluvený plán atd. Mně takhle Bahníková (? - ta nová) sice dala žádanku na imunologii, kterou mi Darebný a Řezáčová moc napsat nechtěli, ale zároveň nám napsala ATB na ureaplasmu (celkem nevýznamná infekce) a zapomněla nám říct, že mezi ATB a odběrem krve na imunologii musí být rozestup minimálně 14 dní a ať jdeme tedy nejdřív na krev a bakterii léčíme až při čekání na výsledky krve. Takže se nám tím celé IVF asi o tři o měsíce protáhlo (pak do toho byly prázdniny..)
Držím palce, ať se dočkáte mimča.

girafkag
2. led 2018

@deninka87 Ahoj, také držím palečky a vítej. Já chodím buď k Darebnému má preference) a nebo k Řezáčové. Bohužel čekání je standard, ale jsou dny kdy jdeš na čas.

miracleelcarim
2. led 2018

@girafkag tak ja jdu na konzultaci v patek,budeme uz zadat o ivf @deninka87 ja se take objednavam bud k dr.rezacove nebo dr.darebnemu,pokud se jedna o vykon,tak si vybirat asi nemuzes,to se vzdy modlim,aby nepresil dr.krcmar...take mi nesedi z hlediska osobniho

deninka87
3. led 2018

@jezz1e
@miracleelcarim holky tak jsem se přeobjednala k dr. Řezáčové a úplně se mi nějak ulevilo 🙂 jdu tam 12.1. , také držím palečky aby vám to vyšlo 🍀

miracleelcarim
12. led 2018

@deninka87 tak jak jsi dopadla na konzulaci?u me se vse posouva,cysta s ms nezmizela,tak mam zase kontrolu na konci cyklu ☹

girafkag
12. led 2018

@miracleelcarim to je pech ☹ Držím palce

deninka87
15. led 2018

@miracleelcarim ahoj, u mně je vše v pořádku, jen manžel nemá moc dobré výsledky na spermiu 😒 (špatný tvar, zvýšené leukocyty...) takže jde v úterý na kontrolní spermio a v pátek jdeme na další konzultaci, ale i tak se nám to celé posune. Aha tak to mě mrzí 😔 a oni ti řekli, že s cystou to nepůjde? Zase lepší, aby bylo všechno podchycené, než aby se to nepodařilo. Taky držím palce 🍀.

girafkag
15. led 2018

@deninka87 když je cysta tak nepisou stimulaci, prtz může být hormonálně aktivní.

deninka87
15. led 2018

@girafkag aha, aha, já jen že mám endiometriozu a nic mi k tomu neřekli, teda spíš když jsem byla na kontrole u dr. Krčmáře, tak nic nenašel, leda, že by cysta odešla právě s menzes 🙏

miracleelcarim
15. led 2018

@deninka87 kvuli cyste jsem nemohla zacit stimulaci,nerikala primo proc,jen ze to nejde.no jsem zvedava,co bude dal,protoze cystu mam na stejnem vajecniku v kazde zprave,tak mam pocit,ze je to ta sama a s ms mi proste neodchazi ☹ partner mel ve spermiu take zvysene leukocyty,nijak se to ale neresilo,pry se pak musi koukat na dalsi hodnoty jako ph atd. a to mel v poradku...

girafkag
16. led 2018

Tak mám napsaný postup, vyzvedla jsem hormony a čekáme na MS, jsem teď 32DC tak snad brzy 🙂

jezz1e
17. led 2018

@girafkag Držím palce!

miracleelcarim
23. led 2018

@girafkag ahoj,tak jak probiha stimulace?a cim vlastne stimulujes?ja jdu pristi tyden na kontrolu,zda mi zmizla cysta,moc tomu neverim,tak jsem zvedava,co bude dal...

girafkag
23. led 2018

@miracleelcarim Ahoj, já se zítra objednávám na vyvolávačku (hned na čtvrtek) dnes jsem 39DC
Držím palečky 🙂

miracleelcarim
23. led 2018

@girafkag jeee to se ti to jak na potvoru zdrzelo..ja si rikala,ze uz to budes mit skoro za sebou..to dostanes asi tu agolutinovou injekci vid?nedavno jsem o ni cetla,ze se dava i na ,,odstraneni,,cysty...tak sblnad potom uz ms dorazi 🙂

veverka55
24. led 2018

ahoj holky. tak se k vám přidávám. Včera jsme byli na Podolí poprvé, rovnou nám udělali spermio, oběma odběry krve a teď čekáme na výsledky. Byli jsme u Řezáčové a byla moc milá, na příště nás objednali k Darebnému. Budu ráda za všechny cenné zkušenosti a rady 🙂

deninka87
24. led 2018

@veverka55 ahoj 🙂 já zatím žádné zkušenosti moc nemám, byli jsem 2x u pí. Řezáčové první na odběru krve a spermiu, po té na konzultaci výsledků a postupu co dál (výsledky u obou v pořádku, manžel jen špatný tvar spermií), dostala jsem na předpis Utrogestan a Ovitrille (injekci, kterou mám zatím v ledničce) a čekám na menzes, až dorazí, tak se mám objednat na další konzultaci, kde mi ty léky nastaví (kvůli načasování ovulace) a řeknou kdy mám přijít na IUI... to je asi zatím vše, ale myslím, že je postup u všech stejný, pokud nejsou nějaké překážky

mia171717
24. led 2018

@veverka55 ahoj. Taky chodím k paní doktorce Řezáčové, ale byla jsem už i u Darebneho a u doktorky, který jméno si nepamatuju. Mám za sebou 2x IUI bez úspěchu a dnes si začnu pichat stimulaci před IVF. Tak ať nám to holky všem dobre dopadne 😉

deninka87
24. led 2018

@mia171717 taky přeju, aby nám to všem dobře dopadlo 🙂 na IUI jsi byla 2x a pak ti rovnou řekli, že je lepší IVF? Vím, že u IUI není tak velká šance (nebo spíš skoro žádná) a zbytečně se celá věc prodlužuje...za jak dlouho máš na IVF jít???

mia171717
24. led 2018

@deninka87 ještě by možná jeden pokus na IUI zkusili, ale nějak jsem tomu nevěřila. Je to skoro stejná šance jako pri sexu, tak kdyz se honza tu dobu nepovedlo, tak to asi nejde. Dnes di začínám pichat ovaleap a v pondělí jdu na UZ. To mi asi řeknou, co dál. Ještě mám nějaký injekce, tak to bude asi ještě chvíli trvat

deninka87
24. led 2018

@mia171717 to je pravda, to nám právě Řezáčová řekla, že je tam šance jako u sexu, ale jen se zkrátí ta cesta...tak držím pěsti, aby to vyšlo ✊

girafkag
24. led 2018

@deninka87
@mia171717
@veverka55
Vítejte holky, chodím do Podolí od dubna. Doma mám princeznu 2roky a 5měsíců - ta byla přirozeně a vše ok, pak v prosinci 2016 mimoděložní a od té doby smůla. Byla jsem 3x na IUI, ale vzhledem k tomu, že mám jen po tom mimoděložním jeden vejcovod, jsme si teď řekli o IVF, minulé úterý jsem nafasovala ovaleap a teď čekám, jak jste četli výše, tak si jdu zítra v deset pro vyvolávačku.
Moc vám všem držím palečky.