CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pepetousek
23. kvě 2019

@boure888 A hlavne v tom Cube to jednoduche reseni neblokuje ovulaci.. Ale chapes, ze 2 roky do tebe cpou horem dolem to, co nezabira? A nejsou schopni vymyslet nic jineho? Nejsem lekar, nemuzu jim rikat, co maji delat..

veverka55
23. kvě 2019

@pepetousek doporučuji zkusit Gennet s paní doktorkou Jarosovou. Chctej přímo k ni je fakt špička. Možná si na objednání budeš muset třeba dvs měsíce pockat ale ona opravdu umí a je velmi pečliva. V gennetu soboty transfery i opu běžné jen inseminace nedělají

pepetousek
24. kvě 2019

@veverka55 Ja jsem ted v tom Cube byla primo u primarky, taky jsem dlouho cekala na termin konzultace.. Prejdeme tam, ale kdybychom nebyli spokojeni, budu mit tvuj tip v zaloze, dekuji 🙂

veverka55
24. kvě 2019

@pepetousek případně se objednej i do gennetu ( budete tak 2 měsíce cekat v pořadí ) a pak se muzes rozhodnout🙂 já se také objednala na více míst s zůstala tsk kde jsem se cítila nejlepe 🙂

jezz1e
24. kvě 2019

@pepetousek Já tedy vyzkoušela po Podolí Gennet (dr. Langerovou) a potom Cube a tam se zadařilo. Tak přeji, ať Vám Dr. Višňová taky pomůže. @veverka55 Podle posledních zpráv to v Gennetu funguje nově a lékaři se střídají, právě protože toho Jarošová s Langerovou měly moc ☹

veverka55
24. kvě 2019

@jezz1e já jsem měla poslední transfer teď v únoru, chodila jsem do gennetu téměř rok s vždy jsem sla ke své doktorce a k nikomu jinému. Jen když mi vyšel ultrazvuk nebo opu na vikend tak o víkendu se střídají. Vím ze to střídání doktoru tam chvilku bylo ale to bylo cca 2 roky zpět ale já chodila vždy ke stejne a to mi prsve vyhovovalo a naopak střídání mi nevyhovovalo v podoli . Když reknes při objednání ze chceš od začátku k jsrosove tak té k ni daji ale proste si musis třeba dvs měsíce pockat. Já chodila k roznickove a byla super. Pokaždé když jsem vstoupila do ordinace tak měla předem navrženou mou kartu s po par týdnech už mě znala a bylo to mnohem osobnejsi. I to prostředí mi prislo takové dustojnejsi a pokoje po opu naprosto luxus, každý samostatný pokoj kde kůže být i manžel, připadala jsem si jak v hotelu 🙂

jezz1e
24. kvě 2019

@veverka55 Já byla v Gennetu před rokem, taky jsem si tři měsíce počkala na Langerovou, která mi doplnila vyšetření a připravila stimulaci, ale pak na kontroly a OPU to prostě najednou nevycházelo a u lékařů jsem se střídala. Rozníčková má zrovna na netu nějaké blbé recenze ze starší doby, takže se k ní lidi moc neženou. Jinak ano, prostředí v Gennetu i Cube je logicky úplně jinde než Podolí, jako v každém soukromém CARu.

pepetousek
30. kvě 2019

@lenjav Jak to s tebou vypadá? Kdy jdeš na utz?

pepetousek
30. kvě 2019

@boure888 Ahojky, zaznamenala jsem, že to u vás neklaplo..hlavu vzhůru! Máte mražáčky, se sliznicí problém nemáš, tak vyjde ket 🙂 Jen na něj jdi určitě až po imunu, ať máš jistotu, že je vše ok...na to imuno tě v Podolí poslali sami, nebo sis o to řekla? Páč oni jen tak neposílají, tak mě to trošku překvapilo..jinak já mám zkušenost s Malíčkovou a nedám na ní dopustit 🙂

lenjav
30. kvě 2019

@pepetousek Nechci to zakřiknout, ale zatím dobrý! V úterý na utz bylo už i srdíčko 😍❤

boure888
30. kvě 2019

@pepetousek ahoj,nedopadlo, je to šílené jedničkové top embryo a vůbec se u mě nechytaji 10den vždy po vložení menses...To mě napadlo a četla jsem blbé recezne na imunologii v Podolí, tak jsem si našla Malickovou a už jsem k ní objednaná na 3 července do Gennetu a uvidí se,aspoň 1ket chci zkusit uvidím jak mé tělo po ivf....chci jít už k Darebnemu, snad to není blbé. Vkládal mi embryo....potřebuji od něho žádanku jinak bych musela ke své gynekolozce...snad mi ji dá...je.to šílený....ať už je to za námi..

pepetousek
30. kvě 2019

@boure888 A nechces zkusit Malickovou v Iscare, zda nedostanes drivejsi termin? Je tam vic dni, neu v Gennetu..

pepetousek
30. kvě 2019

@boure888 Tak mozna je opravdu problem v imunu, kdyz se tom embryo neujalo.. Na druhou stranu jste ho nemeli geneticky vysetrene, tak kdo vi, kde je zakopany pes..

pepetousek
30. kvě 2019

@lenjav Krasne zpravy, jen tak dal 🙂 Tak nakonec obe tehu prirozenou cestou 😀

boure888
30. kvě 2019

@pepetousek Už to byl třetí transfer a lepší je tu imunoligii mít, v iscar měli volno 22cervence a v Gennetu vzali 3 července.. ..budeme zkoušet dál, musí to už vyjít. ...a v jaké fázi si ty?

boure888
30. kvě 2019

@pepetousek genetiku nás máme v pořádku a vám se miminko podařilo v Podolí a na kolikátý transfer?

pepetousek
30. kvě 2019

@boure888 Jsem ve fazi, ze mi Malickova objevila zvysene NK bunky, tak mi nasadila lecbu a mame stop stav snazeni, nez se to nesrovna... A min tento tyden jsme podepsali papiry v novem IVF centru a s Podolim koncime... Jinak se nam v Podoli podarilo v ramci 1.IVF (ET ne, KET ano), ale to jsme nemeli zadne problemy... Pak 2.IVF (ET ne, KET ne), 3.IVF (ET ne).. 4 zamrazena embryjka, problem a rustem sliznice po revizi..

boure888
31. kvě 2019

@pepetousek ahoj, takže po prvním ketu máme miminko? Vždy byl jeden ket?U 3 ivf se to povedlo a byla revize?

pepetousek
31. kvě 2019

@boure888 Revize byla po porodu, kvuli srazeninam.. Po 3ivf jsem otehotnela, ale potratila, pravdepodobne kvuli te imunite. Kvuli tomu, ze me z Podoli neposlali na imuno, jsem mohla potratit zdrave dite. To jim neodpustim. Imuno jsem si musela zaridit sama z vlastni iniciativy. Navic pruzne neresi ani ten muj problem se sliznici, zatimco v novem centru mi navrhli celkem jednoduche reseni, ktere by mohlo pomoct.. Ono toho je na Podoli vic spatneho, ale to neni ke psani. Pokud se nevykas tabulkam, sliznice ti podle tabulek roste, tak mit problem nebudes. Ale staci jakakoliv abnormalita od jejich zavedeneho postupu a je problem, pac nevi, co s tebou.

boure888
31. kvě 2019

@pepetousek spíš asi tolik neřeší jako jinde...a kam jdeš? Nechaš si převést embrya? Aspoň že máme syna, my stále nic a je to šílené....musíme věřit a doufat že určitě vyjde další ket. Já jsem celkem v pořádku u nás je problém v spermií...teď vám to výjde...když víš kde je problém...

pepetousek
31. kvě 2019

@boure888 Jdeme do IVF CUBE, z konzultace mam dobry pocit, tak snad se tam na nas usmeje stesti.. Prave resime prevoz embryi, to vis, ze je v Podoli nenechame 😉 V Podoli uz lekarum neverim, coz je u me zasadni problem. Rezacova je kapitola sama o sobe. Zlaticko Darebny je sice jako clovek fajn, ale jako lekar nekouka za roh, nedomysli a jede zavedeny postup. Krcmare nebrat vubec, ten tam je snad jen do postu. Bahnikova je dobra, ale vic tam neni, nez je.. Jj, jsme za syna stastni a moc vdecni...snad se brzy zadari i vam 🙂

boure888
31. kvě 2019

@pepetousek děkuji, doufáme, jinak je to na Bohnice...žijeme zdravě, atd a taková smůla,já chodila k řezáčové, je chladná,ale snaží se být milá...po nevydařeném Et ,který mi zaváděl Darebný, jsem se rozhodla zkusit jeho,,,,a může na ket hned po et?

pepetousek
31. kvě 2019

@boure888 Urcite muzete hned na ket..

boure888
31. kvě 2019

@pepetousek tak snad bude tělo v pořádku po ivf

boure888
17. čer 2019

@pepetousek kéž se nekonal byl anaovulak 😢

sagema
29. čer 2019

Zdravím všechny tady, tak už jsme na světě 🙂 11.6. se narodil Lukášek, 2,26 kg a 43 cm. TP byl 2.8., takže o cca 7 týdnů dřív, praskla mi voda. Z plánovaného císaře se nakonec vyvrbil překotný přirozený porod, ale všechno dopadlo dobře. Od začátku je Luky strašně šikovný a samostatný, teď jsem s ním na roomingu (24 hodin denně) a příští středu by už nás mohli pustit domů 🙂

Takže tady jeden inspirativní happy end pro vás pro všechny.

Držím moc palce těm, co našly // i těm, co se o to ještě snaží!!!!

vineta
29. čer 2019

@sagema Gratuluju ❤️❤️❤️

girafkag
30. čer 2019

@sagema velká gratulace 💐💐💐💐

miracleelcarim
1. črc 2019

@sagema Mooooc gratuluji,mejte se krasne 🙂

pepetousek
11. črc 2019

@sagema Jeeeee, opožděně moc moc moc gratuluji 🙂😍