CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

murecka76
6. lis 2008

Díky moc, uvidím jak bude vše probíhat a hlavně jestli k OPU vůbec dojde.
Kalka, v 9.30 držím pěsti, budeme zrovna na cestě. 😵

kalka
6. lis 2008

murecka76 díky moc! už se v práci vrtím na židli, abych pomalu vystřelila...jsem nervní jak kůň.. i Tobě držím palce!!!! 😉 zatím čauky 🙂

m.e.l
6. lis 2008

kalko, nebuď nervní, všechno bude o.k.!!! 😉

macous
6. lis 2008

Ahoj holky, tak jsem teďka pěkně nervní já, čárečka na testíku je a je pěkně vydět, ale je pořád hodně světloučká, si říkám, že to asi bude tím, že jsem teprve 9tý den od ET a taky je to jiný test.
Mám z toho docela nervíky - to bych ani nečekala 😅

Kalko - neboj se, dobře to dopadne 😉

m.e.l
6. lis 2008

mací, uklidni se jo. Za prvé - ano jiný test a za druhé - koukni jak vypadal můj test 9.tý den!!! A neplaš, nebo si na tebe přijedu a dostaneš na holou! 😀

macous
6. lis 2008

melí, tak to bych asi potřebovala, já vůbec nejsem histerka ani plašan, ale tohle mě po tom všem čekání nějak bere - si přijdu jako kravka a nejradši bych si naplácala sama 😔
A jak tobě je? Co žáha a blinkáčko - doufám že ok?

m.e.l
6. lis 2008

Mací mě je dobře, žáha zlobí občas. Většinou mám večer takový návaly jako od žaludku a nikdy nevím jestli je to z hladu a nebo jen tak. . . Ale jinak dobrý. Já neblinkám, poctivě rozdýchávám. 😀

lucijda
6. lis 2008

MAc co blázníš, jinej test a a 9dnů od ET, klídek - ale poteším tě já jančila úplně stejně 😅

kalka
6. lis 2008

macous já myslím, že jsi jasná 😀 😉 za chvilku budeš burtik 😀 🙂

a jinak já už jsme zpět... 😀 dneska to byl fofr.. plný obě čekárny.. tak jsme si dřív zašla na záchod a jak jsem se vracela, tak byla jedna ordinace otevřená .. a jak sem jí přecházela, tak najednou na mě vybafla Žáčková.. a prej, že už mě volala.. takže jsme zahučela k ní.. dneska musím říct, že by Žáčková úplně milionová! Všechno mi ukazovala na UTZ a vysvětlovala a bla bla.. no prostě kdyby taková byla hned od začátku, tak na ní nedám dopustit 😎
Jo takže.. folíků mám asi na každý straně 8 a ty největší byly dneska velký 13,5 mm.. takže v pondělí jdu znova na UTZ a prej bych už tak ve středu šla na OPU... takže jsem snad dopadla dobře 😉
Už jsem dostala Ovitralle.. tak už aby to bylo!!!! se hrozně těším! a pak vás zase budu otravovat s prvníma testíkama, že je čárka hrozně slabá a že se hroutím 😀 😀 😀 😉

macous
6. lis 2008

Kalka - 😀 😀 😀 tak jo a já ti budu psát co blázníš, že je to v pořádku 😉
Lucijdo - se směju, fakt, protože já jsem taky vždycky u druhých pěkná chytronela a radím a uklidňuju a pak se to stane mě, no a co vidíš - pěknej tanec, já to vím, že to stejně bude jak bude a nějakýma nervama tomu rozhodně nepomůžu, do teď jsem čekala, tak budu čekat i dál a hotovka 😀 😀 😀
Melíku - no hlavně že to vždy rozdýcháš, to už to horší nebude, já tomu ani nemůžu uvěřit, že jsi 14 tt, to tak uteklo - teda mě, tobě asi ne 😅 já teď samo počítám i dny 😨 A co ten tvůj zlobyvák doma? hladí ti byško?

pikusa
6. lis 2008

Ahojky,Macous neblázni,já nikdy neměla kontroní stejně silnou 🙂 jsi jasná holka naše..........huráááááááááá 😀
Kalka,tak ted ještě píchneš párkrát Ovitrelle a pak OPU pak ET a pak // 🙂
Mel,ahoj a Lucijdo ahoj a vlastně všem ahoj 🙂
Já byla dnes u obvodačky,tak jen v PO zubař a mám to 😉

lucijda
6. lis 2008

Holky taky vás někdy píchalo v bříšku mě teďka děsně. říkám si jestli to není tím smrkáním a kašlaním ☹

pikusa
6. lis 2008

Mě teda břicho bolí dost v noci.když vstanu a musím na WC.Dnes teda festově a pak ještě nad ránem.Nevím,jestli zrovna můžu říct,že mě tam píchá,ale bolí to.A pak hekám a miláček hned co se děle.........no jsem na sebe zvědavá za pár týdnů 🙂

lucijda
6. lis 2008

Tak tomě tam vysloveně bodá, tak nevím jestli mám otravova Mudr nebo ne, připadám si že tam letim s každou pitomostí.chudák, ale ná komám jít až 18.tého a celý příští týden je někde na kongresu.

macous
6. lis 2008

Lucijdo, podle toho co čtu na koníku, tak holky taky často bolí nebo píchá v bříšku, ale tak za zavolání nic nedáš, nebo jestli má doktor maila, tak se zeptej, ale já myslím, že je to ok 😵
Piku - ahojda, to je hezký, že se manža takhle bojí a hlídá si tě 😉 😉 ještě jednou tolik a budeš to mít už skoro k porodu, za týden máš polovinu za sebou - no je to možný ? 😀

pikusa
6. lis 2008

Macous,není to manža-zatím 🙂
No a teda strašně moc to utíká,to je pravda,no však uvidíš sama 😀

macous
6. lis 2008

😀 😀 😀
Piku - manža nemanža, hlavně že je to ten pravej chlap, a to podle všeho je 😉
Já si myslím, že nás jako páry, ať už manželské nebo ne, IVF hodně spojí, je to taková veliká zkouška vztahu 😵

kalka
6. lis 2008

Piku.. ják párkrát Ovitrelle ????.. dostala jsme jen jednu injekci a to si mám dát do lednice .. a na OPU mi říkala, že vidí tak na středu.. příští týden.. takže si myslím, že Ovitrelle zvládnu jen jednou... nebo je to blbost??? 😒

kalka
6. lis 2008

pikusa mě mateš Pikulíne 😉 teď koukám na tvůj protokol co si mi poslala a máš tam ten Ovitrelle jeden 🙂

lucijda
6. lis 2008

Kalka neboj Ovitrelle je jen jeden orgalutranú je víc 😉

pikusa
6. lis 2008

Kalka promin já to poletla s Orlagutranem 😉 omlouvám se holka 😀

murecka76
6. lis 2008

Macous klídek, určitě vče dobře dopadne. 🙂

Kalka tak jsme na tom podobně, taky jdu v pondělí na další UTZ, dnes jsem byla poprvé u Žáčkové, byla opravdu super, vše ukazovala na obrazovce, manželovi vše popisovala, fakt super. Úplně jsem žasla, protože co jsem tady slyšela, tak když se představila, nechtělo se mi ani svlékat. 😵

No a jak jsem dopadla, na pravém vaječníku 8folíků a na levém 6 největší 12mm, sliznice něco přes 8. Říkala, že je to tak jak má být. Vyfasovala jsem 4x Orgalustrany.

Ale lidí tam bylo dnes opravdu strašně. ☹

pikusa
6. lis 2008

Ahoj zase,
byla jsem se podívat v krámečku s dětským zbožím a postýlkama a kočárkama 🙂 no nádhera 🙂
Murecka,no super,folíci jsou a rostou 🙂
A nejvíc se mi líbí,jak každá komolíme jméno Orgalutranu 😀 já mu říkám Orangutan 🙂

murecka76
6. lis 2008

Piku, zrovna jsem si říkala, že jsem to pěkně zmrvila, když jsem koukala na krabičku při píchání. Dnes byli 3injekce, 2x Puregon (dopíchávali jsem ampulku a načínali novou) a pak nový Orangutan. 😀
Věřím, že to byla nádhera, taky ráda čučím na ty krásné věci, při každé návštěvě Tesca si to nenechám ujít. 😀

pikusa
6. lis 2008

Murečko,no však už jsi s pícháním u konce...........tak to vydržíš 🙂
V sobotu jedu do Liberce,tak budu taky okukovat,ale něco už koupím 🙂

murecka76
6. lis 2008

Piku, jasně, že vydržím, manžel si to začal užívat 😵 , říká, že už mu to nic nedělá a hlavně ho sestřička pochválila, že nemám modřiny. 😅 Tak byl spokojený. Vůbec nemá představu jak dlouho ještě budu píchat, počítám tak ve ČT, že bych mohla jít na OPU, ale nevím zatím žádná zmínka. 😵
Tak pořádně nakup a udělej si radost, zasloužíš si to. 🙂

pikusa
6. lis 2008

No já měla Orangutána 6krát.Po 6.už to bylo bez Puregonu,ale zase večer s Ovitrelle.
No uvidíš.A kdy jdeš na další UTZ??

macous
6. lis 2008

Murecko - to bude OPU někdy příští týden - si myslím, ty jdeš na Utz v pondělí viď - nebo si to pletu?
Piku - jen něco hezkého prckovi kup, si to zaslouží, když si to u tebe v bříšku tak hezky zabydlel a vybojoval 😵

m.e.l
6. lis 2008

Ahoj holky,
tak jsem se vrátila od babičky a pak jsme byli s manžou pro dárek mamce k vánocům. Cesta domů děs - v metru honili psa či co a tak jsme v každé stanici docela dlouho stáli a dokonce pak i v tunelu mezi Florencem a Vltavskou, jako dobrý pocit jsem z toho fakt neměla.
Mací, no manža hladí nehladí. . . .Vždycky mu seberu ruku a dám na mimíse, aby ho pohladil . . . No on čeká až bude prcek kopat. . . 😀

pikusa
6. lis 2008

Macous koupím,to víš že jo...................... 🙂
Mě miláček volá 3krát deně z práce,jestli je vše OK a když přijde,tak já nic a pusu dostane pupík 😒 😀