CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

lucijda
5. lis 2008

Piku paráda. že výsledky jsou v pořádku je to super 😀 Teď už budete jen pořizovat zokošný prďácký věcičky a těšit se na mimčo 😀

macous
5. lis 2008

Ahoj holky,
je to strašně milý, když člověk chodí do CARu, kde se takhle daří 😉 je to moc povzbuzující,
všem stimulkám hodně štěstíčka na krásný zralý vajíčka a pak hezký embrijka 😉

A moc děkuji za podporu, zítra si dám testík a snad to bude, jak má být, sice si musím koupit a ten samý asi nebudou mít, ale to neva, nějak už to bude 😀 😀 😀
U nás v Lysé je docela hezky, i svítí punťa, tak půjdu do města pro rohlík 😉

m.e.l
5. lis 2008

Ahojky holky.
Hm, tady je furt taková jako by mlha, ale třeba se sluníčko ještě ukáže. . .
Držte prosím palečky, dneska jdu na ten screening. . .

macous
5. lis 2008

Melíku, držím, tak pak písni, ale bude to v pohodě, ty jsi totiž maminka šikulka a prdítko je šikulka po mamce 😉

m.e.l
5. lis 2008

Mací díky, no já si to vydupala abych asi byla klidnější či co. . . Už se nemůžu dočkat až toho našeho prďolku zase uvidím. . . . 😉

kalka
5. lis 2008

murecka76 já mám být na UTZ v 9:30... tak kdyby si tam byla, tak mě nakopni pro štěstí.. já ti to hned vrátím 😀 😉

macous jsem nervóza za tebe... určitě se strašlivě těšíš a bojíš zároveň, viď.. ale určitě zejtra štěstím zbouráš barák jak budeš huláíkat že tam ty potvory čárkovatý jsou 🙂 😉

m.e.l ty jsi taková bojovnice.. vždycky si vydupeš co chceš.. to je dobře 😉 tak ať ti screening dopadne dobře! 🙂

kalka
5. lis 2008

jo hele holky.. když si píchám injekci, tak si pořád držím špekouna zmáčknutýho.. a včera když jsme si po chvíli vytahovala pomalu jehlu, tak mi jakoby z toho vpichu vyžbluňkla docela velká kapka puregonu.. nestalo se vám to taky???.. a mám si vlastně i po vpíchnutí jehly pořád špekouna mačkat.. nebo už ne??.. 😒

m.e.l
5. lis 2008

kalko už ani nevím jak jsem držela toho špeka dlouho, ale to že vyžbluňkne kapka puregonu se mi taky stalo. . .

murecka76
5. lis 2008

Mel, držím pěsti.

Kalka, bohužel jdu až v 11.30hod., ale budu na tebe myslet a držet pěsti 😀 Tak mi vyžbluňkává kapka, držím špeka celou dobu. 🙂

buresinka
5. lis 2008

Ahojky holky,

tak jsem dnes jela ráno na tu pitomou krev, včera jsem volala do Podolí, prý mě nemůžou nutit, ale prý je lepší to zkontrolovat, tak jsem tedy jela. No a dorazila mě doprava, pěkně jsem si našla na internetu spojeni a vypadalo, že to bude dobré přes Pražského povstání a místo 25 min jsem tam jela od nás 45 min. Tak jsem zpět šla na Výtoň pěšky a od tama tramvají a bylo to lepší.

Jinak Macous potichu gratuluji a máš pravdu v Podolí se daří, včera jsem mluvila s jednou holčinou, která byla na OPU i na ET se mnou a té se to povedlo. Takže jedinou výjimkou jsem bohužel já, v mém případě se prostě nedaří a nedaří. A pochybuji, jestli se někdy podaří. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

buresinka
5. lis 2008

Kalko, také se mi to stalo, že jsem držela špeka dlouho a trochu vyžbluňklo zpět, ale nic se neděje.

pikusa
5. lis 2008

Ahoj holly,
Buresinko,nesmutni,taky se podaří,uvidíš 🙂
Kalka,tak na UTZ jen dobré zprávičky 🙂 🙂 🙂 a Murecka taky 😀
MEL screening bude v pořádku uvidíš 🙂

m.e.l
5. lis 2008

buresinko, určitě to vyjde, já tomu věřím!!!
Piku, no doufám, moje jistota v dobré výsledky se začíná měnit v made in panika. No za chvíli jdu z domu. 🙂

pikusa
5. lis 2008

Melíku,neboj a nestresuj se předem a těš se na UTZ 🙂

m.e.l
5. lis 2008

Piku, na UTZ se těším, nemůžu se dočkat až zase uvidím toho našeho prďolku. . . . 😉

buresinka
5. lis 2008

Holky, díky. Jen jsem myslela, že už se na mně trochu štěstíčka usměje.
Teď jsem volala do Podolí a je tam nula, jak jsem předpokládala. A jsem domluvena na konzultaci, jdu na ní 24.10. a objednala jsem se tentokráte k Darebnému. Tak uvidíme, jestli něco vymyslíme.

pikusa
5. lis 2008

Buresinko,neboj,taky se dočkáš,opravdu,Darebák něco vymyslí 🙂 🙂
MEL,jdeš s chlapem??Pepa byl a byl docela dojatý...........

lucijda
5. lis 2008

buresinko, rozhodně si nelam hlavu že se TTi nedaří.Jednou to půjde uviidíš,hlavně žádný splíny ju!!!

macous
5. lis 2008

Buresinko, to zase poleví - ta deprese a pak se to jednou povede, uvidíš že jo, musíme prostě věřit, jakmile nevěříš, tak je to v háji - je to těžká práce 😖

m.e.l
5. lis 2008

Tak jsem tu, Piku byla jsem sama. Mimís je v pořádku, má bez nožiček 6,5cm. Slyšela jsem srdíčko - no co mám povídat, v tu chvíli jsem měla slzičky v očích. Odpovídá stáří 13+0, podle Takže někde ztratil ty 3 dny co byl před 14ti dny napřed. Ale furt je napřed o 3 dny. . .

pikusa
5. lis 2008

Mel,tak paráda 🙂 já brečím vždycky 🙂 a dělala ti to šíjové projasnění???Asi ano vid 😉

m.e.l
5. lis 2008

Piku, jo jo. Dělala mi projasnění a průtok pupeční šňůrou. . . Všechno je v pořádku, normálně riziko mongolidního dítěte je 1ku1100 a my máme 1ku15900, což je myslím hezké čísílko ne?

murecka76
5. lis 2008

Melíku, krásné číslíčko, jen tak dál. 😀

Buresinko, hlavu vzhůru, určitě se na každou z nás štěstí úsměje, jen každá musíme čekat jinou dobu, já si vždycky říkám, když se něco nepovede, vše špatné je k něčemu dobré a to mi vždy posilní. Uvidíš, jednou ti to čekání vynahradí, hlavně přemýšlej pozitivně, to je důležité. 🙂 🙂 Já vím je to těžké, ale nic jiného než doufat nám nezbývá. VYJDE TO UVIDÍŠ!!!!

pikusa
5. lis 2008

Mel,no super,to je moc dobře 🙂

murecka76
5. lis 2008

Chtěla bych se zeptat jak jste to měli po OPU, šli jste druhý den hned do práce, nebo to řešili dovolenou? Asi dávají v Caru neschopenku až od ET co? Mám totiž ještě loňskou dovolenou a celou letošní tak zvažuji, že bych si odpočinula už po ET, nebo myslíte že to není potřeba, nemám náročnou práci, sedím v kanceláři, jen šéf občas prudí 😀 . Díky za vaše názory.

pikusa
5. lis 2008

Murečko,tak já toto nemusela řešit,bylo to v době prázdnin,takže jsem byla stejně doma.
No zase když budeš v práci,nebudeš na to asi tak myslet,ale já sama za sebe bych byla doma.

lucijda
5. lis 2008

Murecko já si dovču vzala, nedovedu si představit že bych měla v práci fungovat bylo mi nic moc, a taky ten klídek doma 😀 Mel gratuluju 😀

macous
5. lis 2008

Murečko, já si taky vzala dovču, PN dávají fakt až od ET .... říkala jsem si, že je tělo lepší si odpočinout 😵

Melíku - to je fakt super čísílko 😀 😀 😀 prcek zdravej, jak řípa 😀

kalka
6. lis 2008

m.e.l - paráda! Blbískovi se daří! Moc ti to přeju! 🙂

taky jsem přemýšlela, jestli po OPU si nevzít třeba ještě den volna.. sice taky sedím v kanclu, ale i tak.. nevím.. uvidím jak moc to pak bolí nebo nebolí.. 😉

m.e.l
6. lis 2008

Dobré ranko holky,
murečko já si brala dovču a pak neschopenku. Vlastně dovolenou jsem měla jen na OPU, které bylo v pátek a na pondělí. ET proběhlo v úterý, to už jsem vyfásla neschopenku, ale mám pocit, že kdybych řekla, že ji chci od pondělí, tak by mi ji taky tak napsali.