CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

macous
3. lis 2008

Ahoj holky,
Georgik - 😵 😵 😵 😵 😵 držím palce 😵
Murecko - ty máš teda hodného manžu, já si píchala sama, ale manža se těhle věcí nebojí, ten by mě klidně asi taky bodnul, jak ho znám 🙂
Holky, tu špekovou řasu mám taky a při píchání jsem si jí i pochvalovala, představa že píchám do břicha kde není špek mě děsí 🙂
Piku - ahojda 😀

murecka76
3. lis 2008

Kalka tak jedeme od Písku. A unavená jsem byla včera po 2 injekci také, tak nevím jestli už je to reakce.

Macous, on totiž musí já bych si nepíchla. Říká, že je to takový divný pocit, když mi má ublížit, ale píchne. Jsem ráda, máme na tom alespoň zásluhu oba. Jinak ty řasy jsou k tomu super.

m.e.l
3. lis 2008

No manža před injekcema utíká. .. Takže jsem ho opravdu nenutila, aby mi asistoval. . . . Na únavu si zvykejte, já jsem utahá do teď. . . . 😀
Mací, kdy budeš testovat?

pikusa
3. lis 2008

Tak já teda při stimulce byla taky unavená,.............a nepřešlo to 🙂 ale ted je to už lepší.
Můj teda taky píchat nechtěl 😀 tak jsem ho u toho ani nechtěla.

macous
3. lis 2008

Melíku, já nevím jestli se mi chce, možná bych si radši nechala ten pocit, že jsem možná těhulka až do krve 😔 a to je 11.11.

kalka
3. lis 2008

murecka76

tak to asi k Praze jedete kolem Cukráku, viď.. no tak pak až vjedete na kraj Smíchova, tak tam by to chtělo odbočit na Braník.. a to by vás hodilo hned na nábřeží a když pojedete pořád podél nábřeží, tak vás to dovede až k Podolí... když takhle se špatně vysvětluje.. ale třeba tak jezdíte.. a tím pádem vás nějaká uzavírka Vyšehradu nemusí zajímat.. ale pokud přes řeku jedete až na Jiráskův most, tak to je blbý.. jukněte do mapy.. nejlepší je to přes odbočku na Braník.. 😉

m.e.l
3. lis 2008

mací, hele tak přijeď k nám. Já tě otestuju a nic Ti nepovím. Jsem hrozně zvědavá, obzvláště je to tím, že jsem tě poznala osobně.. . .

murecka76
3. lis 2008

Kalko, díky předám řidiči 😀 😀

My jezdíme okolo Chuchle, pak vím že najíždíme na Barďák a pak dolů na pravý výjezd a pak jedeme pořád rovně, po pravé straně plavecký stadion a pak za chvilku vrátnice do centra. 🙂

kalka
3. lis 2008

murecka76 nóóóóó... tak to jezdíte tak jak jsem to myslela já... takže nemusíte vůbec řešit zyvřenej Vyšehrad! 😀 🙂

georgik
3. lis 2008

holky potichounku diky za tichounke gratulace 🙂
macous: muj manza je natesenej, pokud bude muset pichat injekce.... 🙂 saďour jeden 😀

pikusa
3. lis 2008

Georgik,no tak to má smůlu 😀 😀

murecka76
3. lis 2008

Kalko, tak jsem to poslala manželovi a odpověděl mi tohle 🙂

"ok ano neodbočujeme na bráník, ale hned z baranďáku na modřany a okolo plavečáku až k podolí, tumel pod vyšehradem my vidíme, když vyjíždíme asi tak po 500 metrech vlevo, když se vracíme zpět na baranďák."

Já jsem takový plašan, moc ti děkuji.

Georgik, tak to má manžel fakt smůlu, má po píchání.
🙂

kalka
3. lis 2008

murecka76 😉

georgik koukám, že mi tu něco uniklo.. takže taky šepty šepty.. ať to sílí 😉 🙂 držím pěsti!

pikusa
3. lis 2008

Jééé MEL ten těhu kalendář jak máš v albíčku jsem dostala k narozeninám 😉

m.e.l
3. lis 2008

Piku no vidíš, já ho našla v katalogu knižního klubu asi 10 dní po nalezení //! No a mamka mi ho koupila. 😅

georgik
3. lis 2008

piku, murecka: treba bude muset...... ja se snazim byt v tomhle smeru trosku pesimista...... 🙂
kalka: potichu děkuju, snad budou 🙂

georgik
3. lis 2008

ale pokud to vyjde, tak se stejne v Podoli potkame 🙂 na porodnim 😉

kalka
3. lis 2008

Musím mazat.. mám tu práce jak na kostele a chrapoším u toho.. tak se musím zberchat a máknout... tak papa 🙂

pikusa
3. lis 2008

Holky,TRIPPLE TESTY JSOU V POŘÁDKU 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 jediný riziko je můj věk,ale to jsem čekala že 😉
takže žádný odběr plodovky 😀

georgik
3. lis 2008

piku: tak to je supeeeeer 🙂 MOC GRATULUJU K VYSLEDKUM !!!!!!!

pikusa
3. lis 2008

Děkuju 🙂 🙂

murecka76
3. lis 2008

Pikus, SUPER, MOC gratuluji!!!!!!!!

m.e.l
3. lis 2008

piku, no to je dobrá zprávička. Takže mimísek je v pořádku. 🙂

macous
4. lis 2008

Piku, to je super zprávička - jsem moc ráda 😵 😵 😵 Je to tak hezký slyšet, že se tady daří 😵

Melík už to bude číst podruhý, ale já vás musím taky informovat 😵 😵 😵

tak vám to musím napsat, jsem testla ..... ani ne z ranní moči, jen tak jsem si to řekla a šla to zkusit, a jsou tam sice slaboulinká ale jo objevila se asi po 3 minutách, a potom docela dost zesílila, že byla vidět i z dálky, já jen doufám, že to nemůže být ze stimulky, ale asi ne, protože jsem měla prodlouženou kultivaci, takže to je zítra už 14 dní od Ovitrelle..... holky, mám strach, že se raduju zbytečně, aby to fakt dopadlo dobře - radši žádný gratulace
testnu pozítří, tak snad se čárečky udrží a zesílí 😵 😵

pikusa
4. lis 2008

Macous tak já ti teda negratuluju 😀 ale je to SUPER SUPER SUPER ZPRÁVA 😀
Ze stimulky to být nemůže je to jen z............no ani to teda nenapíšu..................raději...................
JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ 😉 🙂

brundik
4. lis 2008

Moc casto sem nechodim, neb v praci je fura prace a kdyz zrovna po dlouhe dobe nakouknu, tak co to tady nevidim.... 😉
Georgik, taky se pridavam k tichounke gratulaci a drzim vsechny palcaky at se vsechno hybe tim spravnym smerem 😵 Mam z tebe radost, holka jedna 😉 😵
A Macous, ja teda taky radsi pockam a drzim moc pesti 😉

lucijda
4. lis 2008

Macous veeeeeeeeliká gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Teď už je to jasný budou tam a budou to kolejeeeee!!!!! 😀

kalka
5. lis 2008

macous pšššššššš.. jupíííííííí !!!! 😀 😉

pikusa skvělá zpráva! jen tak dál 🙂

Já jdu zítra na další UTZ.. to budu 10 den stimulky.. tak jsem zvědavá jak budou folíci vypadat.. nejraději bych o víkendu jela na OPU.. ale to bude asi ještě brzo 😒 😉

zulik
5. lis 2008

Zdravíčko holky! Macous, že by dáreček pod stromeček? 😉 Pikusko super zprávy! Kalko, ať máš jen dobré zprávy. Já jdu v pátek do CARu ale jen na hormony, snad už by to mohlo být v pořádku a pak by se taky něco hnulo u nás 🙂

murecka76
5. lis 2008

Dobré ránko,

Macous, super zprávička.
Kalka, taky jdu zítra na UTZ tak jsem zvědavá budu po 5 injekci. Škoda, že tam Darebný není, má dovču. ☹