• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

28. března 2017 
Kalka neprlivou voduuuuuuuuuu!!! Bude žízeň :slight_smile:
10. lis 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele a co ručník.. ???? :unamused:
10. lis 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ručník není potřeba,alespň co si pamatuju. :wink:
10. lis 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vodu mi sestřička poskytla. . . . Že by ponožky, aby ti nemrzly nožičky???? :grinning:
10. lis 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no.. s bambulkama :grinning: :grinning: no uvidíme.. vezmu si košilku, bačkůrky a vodu a půjdu :wink: a pak se tam fakt leží tři hodiny???.. nebo třeba pouští dřív?
10. lis 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tele z jetele.. tele z jetele.. sem se koukla co mi napsali .. a kdybych si to přečetla, tak bych věděla, že mám mít košili, bačkory a voduuuuuuuu! sem ale mamlas :grinning:
10. lis 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
když by nebyla potřeba ta prodloužená kultivace.. za jak dlouho od OPU proběhne ET?
10. lis 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj :slight_smile: tak má za sebou zubaře :slight_smile:
Kalka,výborně :slight_smile: :slight_smile: jdeš na to,super super a vajuch bude dost :slight_smile:
A já na OPU neměla nic :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kalka to je rrůzne třeba už třetí den :slight_smile: Piku hrdinka a jak jsi u raťafáka dopadla?Netrápil Tě?
10. lis 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem doma z Podolí, dnes to tam bylo husté, od 12.hodin ordinoval jen Darebný, takže jsem šla o hodinku později na řadu.
Mám 14folíků, 16-18mm, na OPU jdu ve čtvrtek, takže se Kalko bohužel nepotkáme. Škoda, budu držet pěsti. :slight_smile:
10. lis 2008 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Kalka a Murečka - holky jste šikulky, tak to budete o jeden den a pak budete spolu hezky čekat na dvě //, ve dvou to lepší utíká :wink: :wink: Budu držet palce a do té doby si ještě určo napíšeme.
Piku - tak to máš za sebou zubní - snad tě moc netrápili :dizzy_face:

zdravím i ostatní :slight_smile:
10. lis 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macous, koukala jsem na tvoje tlustice, je to nádhera, přeji krásné čísílko na krvi. Opatruj se.
10. lis 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaliko, povídej mi něco o čekání. Nejdřív člověk rok čeká kdy už a pak ti doktoři zakážou na další dva měsíce snažení:unamused: Jen jaksi nevím co bude v mezi dobí od kontroly na imunologii do té doby než od nich budou výsledky.

A jinak gratulu k pěkné snůšce. Já sice budu ve středu trpět u zubaře, ale na dálku budu držet palce, ať to dobžře dopadne.

Macous, gratuluju (potichoučku) ke krásným tlusticím.
10. lis 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,
jé Mací jde dneska na krev, že jo? Už se těším na to pořádné čísílko. :slight_smile:
Dneska jdu k zubákovi, snad to dopadne jako vždycky, že za 1 minutu budu venku, hlavně nesmím zapomenout na razítko do těhu průkajdy.
11. lis 2008 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky :slight_smile:

murecka76 .. tak to se teda budeme míjet :frowning2: :wink: ale vlastně na tom jsme plus mínus stejně.. takže testovat bychom mohly společně :slight_smile:

ivkaj jojo.. ale vydržíš! Mně kdyby před třemi lety řekli, že budu muset na mimíska čekat tři roky.. tak se asi zblázním! no a vydíš.. teď jsou tři roky pryč a já už na své první IVF pomýšlím, tak, jakobych už měla mimíska uvnitř sebe :slight_smile: Hrozně moc věřím, že to vyjde! :slight_smile:
11. lis 2008 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

Kalka, testík budeme mít skoro na stejně, jsem zvědavá jak dlouho to vydržím. :grinning: .
4.12. mám narozky tak snad to bude dáreček. Vloni 14.12. jsme se dozvěděli, že máme špatný spermiogram, tak si říkám, že by do roka se zadařilo. :slight_smile:
11. lis 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
murecka76 no paráda.. ! můj manža má narozky 15.12. tak to by byl pro něj taky největší dáreček! :slight_smile: tak nám drřím pěsti! :wink:
11. lis 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš, to bude samej dáreček, my máme v prosinci s manželem ještě oba svátek a taky výročí seznámení. Takže ten prosinec je snad jasný. No a pro babičky budeme mít snad dáreček pod stromečkem. Tak a máme vyřešené Ježíšky. Já budu lítat někde po marketech. :grinning: :grinning: :grinning:
Kalko, já se tak těším. :slight_smile:
11. lis 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,Murecko a Klako,máte to jasný,potřebujete dárečky ty nejhezčí,tak taky budou,vydíte,že podolí se ted snaží :slight_smile: :slight_smile:
U zubaře dobrý,byla jsem tam asi 5 minut a ještě mám přijít v únoru,když na to mám nárok zdarma :grinning:
11. lis 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pikus, tak to jsi byla šťastná, takhle brzo venku, a ještě v únoru, no neber to, když je to zadarmo. :grinning:
11. lis 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hlásím HCG - 504 :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macous, krásné čísílko, moc gratuluji. :grinning:

Kalka, zítra držím pěsti, ať je krásná úrodička a zahřej mi postýlku na čtvrtek. :grinning:
11. lis 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Macousku, gratuluji! :wink: Kdy jdeš na UTZ?
Nosničkám-slepičkám, co snesou v blízké době hodně vajíček přeji ať jsou hlavně kvalitní :grinning: :grinning: :grinning:
Já bych chtěla taky nějaký dáreček pro manžu :wink: Zatím mám jen trochu splín, dcera má už termín operace štítné žlázy a nějak mi to začalo docházet.Sice je to až v únoru ale bojím,bojím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macous,krásný číslo...............tak už tomu věříš????Že budeš mamina??? :wink:
Zuliku,neboj se dopředu...........a taky bude dáreček uvidíš,no kdyžtak trošku dýl :wink:
11. lis 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
macous bomba! gratulace! :slight_smile:

murecka76 díky díky díky! strašně se těším a bojím :grinning: a postýlku zahřeju :wink:
11. lis 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macous, tak si říkám, že ta Tvoje zarputilost a vytrvalost, s jakou si je tam mailem "bombardovala" stála za to! :wink:
11. lis 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky.. tak já dneska mažu domu.. a zítra kolem 8:00 si na mě vzpomeňte.. to bych měla být na stole a budou ze mě dolovat vajucha :sweat_smile: a držte mi palečky :wink:

papulík :slight_smile:
11. lis 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
macous veliká gratulace parádní čísílko :grinning: kalka myslet budeme a ať jsou vajucha kvalitní :wink:
11. lis 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zase mám dilema, dnes ve 21.30 mám píchat ten Ovitralle, ale řešíme na jakou stranu se má píchnout, jestli na stranu k Puregonu (dnešnímu), nebo na druhou k Orangutánu (dnešnímu), nebo je to jedno. :slight_smile: Poradíte mi?
11. lis 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji za podporu a gratulace - teď to zvládnout do toho 13 tt a pak už snad dobrý :dizzy_face:
Kalka - to víš že na tebe budeme myslet, tak ať máš hodně kvalitních vajíček a ať se jim v mističce líbý :dizzy_face:
Murečko - já to neřešila - píchla jsem to ani nevím na kterou stranu, ale jestli to pícháš najednou, tak spíš k Puregonu, po tom není reakce jako po Orangutánu :slight_smile:

Piku - snažím se, ale jsem pořád jak ve snu, je to ale moc hezký, no co ti zkušené těhulce budu vyprávět :grinning:

UTZ nás čeká 21.11., tak se těšíme :dizzy_face:
11. lis 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek