• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

14. prosince 2016 
Macous, moc děkuji, máš stejný názor jako my. Ty dvě jsme píchali v 17.30, tak to 21.30 píchneme k Puregonu, takhle jsme to plánovali. Děkuji a krásný večer, opatruj se. :slight_smile:
11. lis 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak je to s vycházkami? Neomezené asi nedávají, co? :frowning2:
11. lis 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile:

murecka76 zítra na tebe myslím! hodně štěstí!!!! :slight_smile:

papapapa :grinning:
12. lis 2008 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

moc děkuji Kalko, dnes jsem se před 8hod. vzbudila a tak jsem si říkala, že tě za chvilku povezou, no a teď už to máš za sebou a hezky si pospáváš. :slight_smile:
12. lis 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,
muri ty vlastně jdeš zítra viď?
Jsem na Kalku zvědavá, jak se "pochlapí". :wink:
12. lis 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko - no dopoledne :grinning: ,
tak to zase bude napínavý konec týdne - taky čekám na Kalky výsledek a zítra zase budu čekat na výsledek Murečky :dizzy_face:
Melíku - ty jo 15 tt, to ani není možný, mi přijde jak včera, když jsi hlásila dvě // a teď už máš kritické období za sebou viď - to je dobře, já vím, že jsi se taky bála a teďka se už bojím zase já :slight_smile: :wink: :dizzy_face: tak ještě pár týdnů a jsi v polovině :grinning:
12. lis 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mací, no můžu ti říct, že jsem už i klidnější. Jak mám po tom screeningu a 1.trimestr za sebou. . . . Neboj, u Tebe bude taky všechno o.k., věřím tomu! No a za 13 dni zase uvidím našeho mimíska. :grinning: V polovině budu 24.12.!!!! :grinning:
12. lis 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo kočky, já se jdu pochlapit zítra. :slight_smile: Uvidíme jaká bude úrodička. :slight_smile:

Macous, neboj bude vše ok, hlavně buď v pohodě a užívej si to.

Melíku, máš krásné datum poloviny. :slight_smile:
12. lis 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melíku to je dobře, já si to těhulkování začnu užívat asi až ten první trimestr bude taky za mnou, do té doby se bojím, abych si to nezakřikla :wink:

Murečko - v kolik zítra jdeš?
12. lis 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muri, viď? Já to taky říkám. . . . Blbý je, že tím mi vychází termín na velký UZ mezi 24.12. - 7.1.! Jako super mezi svátky, budou určo nadšený. . . :sweat_smile:
12. lis 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macous, zítra tam mám být v 7.30, pojedeme po 5hodině, ach jo ve 4hod. vstávat. :frowning2: No což, pak si schrupnu.

Mel neboj, myslím, že nebudou mít problém a nebudeš jediná. :grinning: Vyrazíte s taťkou pro opožděný dáreček a krásně si to užijete. :slight_smile:
12. lis 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel taky bych řekla že se na to budete těšit víc jak na dárky pod stromečkem :slight_smile: Kalka to má za sebou, tak jsem zvědavá jak dopadla :slight_smile: Murecko stejně nebudeš moct dopat, takže já byla za brzké vstávání docela vděčná, celou noc jsem koukala na hodiny aby jsme nezaspali :sweat_smile:
12. lis 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mel, chtěla jsem ti poděkovat za doporučení na doktora Darebného. Byla jsem včera u něj a jeho přístup - to byl diametrální rozdíl od přístupu Žáčkové a Řezáčové :grinning: Byl naprosto perfektní. Poprvé ze 4 návštěv v Podolí jsem odcházela s dobrým pocitem :wink:
Jinak, jak mě před dvěma měsíci Řezáčová poslala domů, že ty stěry z děložního hrdla nepotřebuje a že chce jen ten hormonální profil (byla jsem objednaná, přijela a pak mě poslala domů bez vyšetření), tak mi včera jak jinak řekl Darebný, že to potřebuje. Takže se to zase o 14 dní zdrží. Byla jsem naštvaná, už mám i termín jinam, a chtěla jsem odejít. Ale Darebný byl tak super, že tam zůstanu. Ale budu chodit jen k němu.
Takže ještě jednou díky :slight_smile:
12. lis 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucijdo, tak tohle jsem si zrovna dnes říkala, že určitě budu vzhůru a kontrolovat budíka, raději nařídím i mobil, kdybych usnula až k ránu, tak aby jsme to neprospali. :grinning: Ale myslím, že to nehrozí. Vše připravím už večer, ráno jen hodím sprchu a pofrčíme. Musíme si dát nějakého fóra, kdyby nás něco potkalo na silnici, přeci jen je to 130km. :slight_smile:

Taky si říkám, že už Kalka za chvilku pošupajdí domů do pelíšku a bude odpočívat. :slight_smile:
12. lis 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beky, nemáš za co děkovat. . . Hlavně, že jsi spokojená. Darebák je super. :sweat_smile:
12. lis 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, to tedy je :grinning:
12. lis 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macous, moc gratuluji k čísilku. :slight_smile:
12. lis 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: jsem tu.. takže vajuch mám 31 ! A z 99 % mě čeká hyperstimulák :frowning2: bych se z toho picla.. takže teď jenom čekám až se ten hajzlík projeví... v pátek mám přijít na kontrolu.. akorát jsme si uvědomila, že jsem se neobjednala a tak nevím na kolikátou tam mám přijet.. napsali mi -kontrola s laboratoří v pátek-.. tak tam asi zítra budu muset brnknout..
12. lis 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda Kalka, tak to jsi super nosnice :grinning: Hlavně hodně pít a odpočívat!!Ale gratuluju k úrodičce :slight_smile:
12. lis 2008 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kalko holka, hyperstimulák ne. Ten se ti musí vyhnout, to přeci nejde ne? Tady se fakt asi potvrzuje, že jak jich je moc, tak to zavání hyperstimulací. . . :angry: Ale jinak nosnice jsi teda dobrá. :wink:
12. lis 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kalko, ty jsi teda nosnice, to já s takovou úrodou nepočítám, v po bylo folíků. :unamused:
Doufám, že ten hyperstimulák se neprojeví a vyhne se. odpočívej a opatruj se. Držím pěsti. :slight_smile:
12. lis 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...
tak my dneska byli pro výsledky na genetice.... no dneska tam byl pan doktor, mela jsem z nej pocit, ze si ty vysledky rika spis tak pro sebe nez nam... ale coz, sedla jsem k PC a googlila....
vyslo mi 3% riziko Turnerova syndromu v případě holčičky.... takže až budu těhu, AMC se nevyhnu :frowning2: chjoooo
jinak je vse v poradku......
a mam otazecku, pred zvolenim protokolu se dela UTZ a stimuluje se od dalsiho cyklu, je to tak? Nebo jinak??? :slight_smile:
Kalka: téééda, tolik vajuch... a drzim palce, aby se ti ten hyperstimulak vyhnul!!!!!
murecka: na zitrek mackam pesti....
12. lis 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Kalka,teda............no já jich měla 30 :grinning: :grinning: bumbej a opatruj se :wink:
Murečko,na zítra držím palečky moc moc :wink:
Macous,21.11 mám taky UTZ----velký :wink:
Georgik,ano ano,UTZ před stimulací............ale můžeš stimulovat i ke konci cyklu,protokoly jsou různé.A pak to přejde i do dalšího cyklu.
12. lis 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Kalka, tak dobrý - gratuluji k úrodičce, já jich měla při prvním IVF 34 - folíků a bylo z toho 14 embrijek, a hyperstimulák se mi projevil jen v tom nejlehčím stupni a nakonec jsem dostala jedno embrijko, ale jak píšou holky, chce to hodně moc pít :wink: tak se opatruj a odpočívej :slight_smile:
Murečko, tak ať je zítra vše v nejlepším pořádku a budu samozřejmě držet palce :dizzy_face:
Piku - já si to tvoje datum pamatuji, tak to když bude štěstíčko přát, tak budeš už vědět jestli kluk nebo holčička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zdravím i ostatní :dizzy_face:
12. lis 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se trochu prospala a jukám na vás... dost mě bolí podbříšek, tak doufám, že to zítra poleví .. že je to jen z toho samotnýho zákroku, že to nemá nic společnýho s hyperňákem... taky mi říkali, že pokud by se mi projevil hyperňák jen mírně, že by si lajsli mi dát v pondělí embryjko..
Jinak holky moc děkuju, že jste na mě myslely.. dneska jsme tam na odběru byly čtyři a byla tam i sranda.. ta starší blonďatá sestřička, taková pěkná ženská, to je ďábel :grinning: je strašně fajn :slight_smile:
Tak já jdu zase odpočívat..

zítra se stavím :wink:
čauky
12. lis 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo kalka, ta´je super mi byli v podolí na konzultaci ( někdy ze začátku ) a přifařila si to ke mě že jdeme zavádět embryjka, já na ní koukala jako puk :grinning: Ale je opravdu super, báječně umí brát krev vždy se mi trefila na poprvé a to je u mě zázrak :grinning:
12. lis 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kalko, super úrodička! Bříško bude bolet, nuť se k pití, pořád pij, nejméně 4 litry denně, třeba to zachráníš.Já se tomu taky vyhla pitím a to mi to prorokovali :wink:
12. lis 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer všem,

tak jsem odšperkovaná, zbalená a oholená, ráno můžeme vyrazit nach Prag. :slight_smile:

Všem vám moc děkuji za podporu. :slight_smile:

Kalko, drž se. :slight_smile:
12. lis 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem tu nová a chytam info o carech zatím jsem byla 5x neuspěšná vISCARU,tak bych chtěla změnu,pomůžete mi?Jsem už bezradná :frowning2:
12. lis 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murečko,tfuj tfuj :slight_smile:
macous no snad se dozvíme,co mám v pupíku :slight_smile:
Hanco,nevím,já byla jen v Podolí,tak nemůžu srovnávat...........já byla spokojená a hlavně mám miminko v bříšku,tak jsme to dotáhli do konce.
12. lis 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek