CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

dajanna
4. říj 2016

@dendinka držím palečky.

lnk
4. říj 2016

@dendinka hodně štěstí! ať za dva týdny uvidíš krásné // 🙂

hanulkasa
4. říj 2016

@dendinka Tak se drž a ať se embryjku u tebe líbí a daří se! 😉

dendinka
4. říj 2016

@hanulkasa uvidíme, kdy nejdříve by to mělo jít poznat na testu?

hanulkasa
4. říj 2016

@dendinka Já jsem testila az den před testem. Nechtěla jsem se zbytecne stresovat. Po et jsem vydržela az do dne testu. Jestli mužů doporučit, funguj uplne normalne. Kdo ti dělal transfer?

andela01
4. říj 2016

@dendinka držím palečky 😉

dendinka
4. říj 2016

@hanulkasa Mudr. Gogela

lnk
5. říj 2016

@dendinka testuj až v den, kdy ti řekli. já testovala 11.den a nic tam nebylo. za tři dny tam byly krásné // 🙂 lepší je si počkat než se nervit a stresovat předem 🙂

lnk
11. říj 2016

@dendinka tak týden už máš za sebou. ještě týden. jak to zvládáš?? pro mě ty dva týdny byly vždy strašně nekonečné... 😀 držím pěsti! 🙂

dendinka
11. říj 2016

@lnk v pohodě, nic mi není, příznaky, tě by to vyšlo žádné, občas pnutí a bolest v podbřišku, ale to přisuzuji vysoké sliznici a vůbec se netěším na tu masakr ms, jestli bude. Pro mě je jen hrozný ten zákaz sexu, to se nedá vydržet a asi ty hormony dělají své, kdyby chlap svolil, tak jsem připravená hned 😂😂😂

dajanna
11. říj 2016

Sex nám nikdy nezakazovali.Jen první tři dny by bylo dobré kdyby jsme to vydrželi.ale pak úplně v pohodě jsme měli dovoleno.JÁ jedu v pátek na ten ultrazvuk,tak jsme zvědavá.

dendinka
11. říj 2016

@dajanna nám to zakázali před opu a po et řekli že nemáme těch 14 dní

hanulkasa
11. říj 2016

@dendinka Ahoj. Pridam se. Co lékař to jiný názor. Dr. Gogela nám sex při et taky zakázal. Naopak dr. Frgala jen první tři dny a pak v pohodě vse i sex. Vyplavit endorfiny.. 😀😀

dendinka
11. říj 2016

Holky a mám ještě dotaz, všude čtu, že holkam embryo zaváděli pod ultrazvukem, že se koukali, kam jim je dávají, to se v unice nedělá? Na tom salku, kde mi dával Gogela embryo ani žádný utz nebyl.

andela01
11. říj 2016

@dendinka já byla na tom malinkým salku vpravo a myslím, že utz tam taky nebyl. Nebo si ho už nevybavuju 😉

dajanna
11. říj 2016

Ani u mě se nedivali ultrazvukem.

hanulkasa
11. říj 2016

@dendinka ani Já neměla ultrazvuk. Doporučuji nic nečist. Každé centrum má jine postupy. Uvidíš ze to vyjde. Koukej na me. 😆

hanulkasa
11. říj 2016

Jinak trochu překvapil i jiný postup lékařů v caru. Dr. Frgala chtěl abych nemela prazdny močový měchýř. Přinesli mi vodu, protoze jsem aktivnější byla první na WC jak jsme přijeli.

dendinka
11. říj 2016

@hanulkasa mne primář při ISMT pochválil, že nemám prázdný mocak a nařídil ať tak přijdu i na ET. Dr. Gogela si nestěžoval ani nic k tomu neřekl.

marenka244
11. říj 2016

Ahoj holky,v pondelu jsme meli prvni navstevu v Unici,byli jsme v dr.Matěny. chodíte k němu nektera?? My uz jsme jezdili do Prahy,ale bylo to daleko tak jsme presli do brna.... Mam crohnovu chorobu a v dubnu jsrm prodelala operaci a ted v listopadu zkusime posledni 5.inseminaci, tak snad budeme mit stesti..... Krasny vecer preji ;)

lnk
12. říj 2016

@dendinka
@dajanna
@hanulkasa
@andela01 holky, tak sex my měli zakázané u obou dětí celé těhotenství, u obou jsem od počátku krvácela, takže bylo po ptákách.. 😀 😀 😀 utrpení to teda bylo šílené, ke konci už jsem byla tak nadržená, že bych ojela kde co 😀 😀 co se toho UTZ týká, tak v Unice opravdu není a nezavádějí embryjko pod UTZ, což já osobě beru jako obrovské minus. vždycky jsem si říkala, že kdoví, jestli mi tam něco zavedli... 🙂 takže závidím holkám, co to vidí na vlastní oči. musí to být nádherný pocit opravdu vidět, že opravdu jsem teď těhotná 🙂 s močákem jsem též chodila plným na ET. doporučují to..

hanulkasa
12. říj 2016

@lnk to mi výkladej s tím sexem. Manžel už teď nechce o sexu ani slyšet. Trochu se mu nedivim, když se vidím v zrcadle.. 😀 ale nevím jak to zvládnu, pak se divime že jsem protivná a to máme pust týden. 😀 Snažím tím utz máš trochu pravdu. Taky mě to taky napadlo.

hanulkasa
12. říj 2016

@marenka244 ahoj. My u něj byli na první schůzce a ještě párkrát jsme se s ním potkali, např OPU mi dělal. Myslím že byl pohodě. S největší pravděpodobností se potkas i s jinými lékaři.

marenka244
12. říj 2016

@hanulkasa A na kolikátý pokus se vam zadařilo?? Já už se i těším až se začne zase něco dít 🙂)))

hanulkasa
12. říj 2016

@marenka244 nám v prvním ivf 1.ket vyšel. 🙂

lnk
13. říj 2016

@marenka244 nám se v prvním IVF podařil 3. a 4. KET 🙂 máme dvě dětičky 🙂 přeju hoooodně štěstí!

andela01
13. říj 2016

@marenka244 nám se povedlo na třetí ivf a Chystáme se na KET

hanulkasa
13. říj 2016

@andela01 jak to u vás vypadá? Kdy se chystáte?

andela01
13. říj 2016

@hanulkasa ahojky, no ještě nevím, jestli to nenechame po novým roce 😉

hanulkasa
13. říj 2016

@andela01 aha, byli jste už v caru?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru