• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Institut reprodukční medicíny, Plzeň. Máte zkušenost?

9. dubna 2014 
IVI jsem taky nikdy neslyšela a IUI je inseminace....
16. bře 2008 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
viď? Já si taky říkala, jestli se nespletla :confused:
16. bře 2008 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
no,já jsem se nejdřív koukala jestli jsem to blbě nenapsala..... :wink:
16. bře 2008 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Nene neni to od tud někdo mi to psal tak jsem byla všoku i já jestli jsem tak blbá.nebo to bylo špatně.Chodim ke krmíčkové
16. bře 2008 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem zadala do Googlu a do seznamu IVI a nic, co by mělo společného s těhu. Kolikátý den po OPU jsi?
16. bře 2008 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
sorry, chtěla jsem napsat po ET..
16. bře 2008 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem si vás dočítala. To je teda síla. Někdy jsou ty doktoři, ani nechci psát co.
evamik: drž se a určitě nejsi hysterka. Máš právo na to, aby ti to vysvětlili a já osobně bych se i zeptala proč mi dávají dvoje hormony. Na tuto jsem hrozná, prostě se ptám a ptám a lezu doktorům na nervy.
Za ty peníze by se měli chovat úplně jinak. Jsou to ignoranti. Teda ne všichni. To zase ne.

renys: nedej se, ty musíš být na koni. On udělal chybu a tak ať za to taky platí.

kropi: jsem ráda, že už ti je líp.
17. bře 2008 v 07:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, :slight_smile: vítám Kajku,já pocházím taky z Tachovska. :wink:
17. bře 2008 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jezdila do Tachova hrát nohejbal zápasy, holky byly super, ale obecenstvo byli pěkná hovada, tak mám Tachov tak půl na půl.....
17. bře 2008 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky a nově Kajko!
Evi, tvýho manžu jsem neviděla, páč ho neznám :grinning: Ale my jsme šli stejně brzo domů - nějak mi to tam nebavilo. V tombole jsme vyhráli 2 blbý zápisníky, jakých máme doma haldy. Ale známá vyhrála věnečky paní ředitelové. Bohužel mi nedala ochutnat :grinning:

Jinka já měla ty testy pozitivní už 10. den po ET (ve všech případech). A kluci se mi na testu zjevili dokonce 9. den po ovulaci. Ale to bylo asi tím, že byli dva a bylo víc hormonů.
17. bře 2008 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Mikir,ona ti nedala ani ochutnat? :grinning: Ta je ale...
Holky,zítra dopoledne jdu do Institutu,tak jsem zvědavá jestli už dostanu hormony. Menses mám dostat příští týden ve čt,tak nevím jestli mě pozvou ještě jednou.
17. bře 2008 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Kropi, ona to ani nestihla, už jsme šli domů :grinning:
17. bře 2008 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
kajka1j: ahojky, já jsem měla první slabě pozitivní test 16 dní po OPU, takže 11 dní po transferu. Jsem po IVF od dr. Krmíčkové z listopadu :wink: .
17. bře 2008 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem ráno volala do CARu, ale "pan dr. toho má dneska moc, takže si zavolejte po třetí..." A přesně, jak jsem čekala: musím to prostě dobrat do pátku... :angry: Kdybych byla těhotná, tak prý jinak potratím! Ale chápu, že mu nemůžu vysvětlovat, že mám "pocit", že nejsem... :sweat_smile: Takže to doberu, v pátek se objednám na nějaký vyšetření - chce mi dělat kultivaci, prot. se mu nelíbí můj čípek. Takže tenhle měsíc nic nebude... :frowning2: Sice jsem nepochodila, ale jsem teď v takovým rozpoložení, že je mi to vlastně jedno... :unamused:
17. bře 2008 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi,tak vlastně zase nic nevíš...To víš, zrovna jemu vysvětlovat pocity... :unamused:
17. bře 2008 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
No právě... Kropi, psala jsem Ti kvůli zítřku do IP. :slight_smile:
17. bře 2008 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Já Ti odepsala ale zarazilo mi to oslovení. :wink:
17. bře 2008 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Promiň, já si to oslovení spletla s Puzzi, ale bylo to pro Tebe! :slight_smile:
17. bře 2008 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak zítra . :slight_smile:
17. bře 2008 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, ted jsem dorazila z Institutu. Mám dlouhý protokol,už jsem dostala do bříška Decapeptyl a od zítra píchá manžel,k tomu beru Euthyrox na štítnou žlázu,mám hraniční výsledky,ještě mi nabrali krev a v pá mám volat na výsledky.
Tak ,holky,začínám! :slight_smile:
Měla jsem plnou igelitku léků a stříkaček a jedna ženská v tramvaji mi pořád na tu tašku čuměla asi myslela že jsem feták a vezu si zásobu. :grinning: Já si taky vzala průhlednou igelitku! :grinning:
Jinak Krmíčková je úžasná ženská,tak příjemná,já byla nervozní a ona to viděla a pořád se ptala,není vám špatně,jste v pohodě?

Počítejte s tím ,že se budu pozorovat a pořád se vás budu ptá,jestli je to normální! :wink:
Musíte to se mnou vydržet :slight_smile: jsem moc ráda že jste tady.
18. bře 2008 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Kropi, držím palce, ať jde vše, jak má a jsi brzo těhule! :wink:
18. bře 2008 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Mikir,děkuju moc! Ty tvoje dvojčata mi dodávají sílu! :slight_smile:
18. bře 2008 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, tak to mě těší :wink: :grinning: Ale je fakt, že když jsem to zmákla já, zvládneš to taky! Já pak udělám nějaký ty fotky, jak jsem je ostříhala :wink:
18. bře 2008 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Už se těším na fotky! :wink:
18. bře 2008 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Kropi: moc držím palce,neboj zmákneš to jsi holka statečná!!! A když budeš mít blbé myšlenky, tak jsi dělat ty svoje květináče a vzpomeň si na mě,představ si, že bych je dělala já a hned ti bude do smíchu!!! :grinning:
18. bře 2008 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, Kropinko, tak tfuj tfuj do budoucího boje :wink: , jo a s tou igelitkou jsem si přišla naprosto stejně, taky na mě lidi v Solní na zastávce čuměli jako na chudinku (těžce nemocnou :astonished: ). Holky ten muj mužskej je takovej chcípáček, ten by vzal jenom tu injekci do ruky a už by na něj šly mdloby :grinning: .

Mikirka se nám odkryla, sice trošku v dálce :grinning: , ale přece a fotky kluků sem rozhodně dej :slight_smile: .
18. bře 2008 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Kropinko... držim palce, uteče to hrozně rychle. :wink: Jo s tou igelitkou, koukám, že máme skoro všechny podobný zážítky :grinning: . Já nebyla nějak "taškově" připravená na takovej balík, takže jsem v lékárně dostala "šuspytel", prostě tenkou igelitku a mastili jsme k autu. Na mě zase čuměly baby v lékárně, když mi to tam začala magistra snášet na pult :grinning: .
18. bře 2008 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak jsem tu po delší době se špatnou zprávou IVF nevyšlo tak budem doufat v druhým.
Kropinko koukala jsem že jsi z tachovska ve svatebním abu.držím ti palečky ať ti to výjde líp než nám.
18. bře 2008 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Kajko,tak to je mi moc líto...Drž se a naber síly do dalšího boje!! :wink:
18. bře 2008 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Kajko, tak se zadaří příště. teď si tě hezky "pohnojili" těma jejich preparátama a budeš chytlavější :wink: Hlavu vzhůru. Kdo si za svým cílem jde, nemusí se bát, že by minul (ale už nevím, kdo to řekl - z mé hlavy to bohužel není :grinning: )
19. bře 2008 v 07:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek