Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

siki26
30. čer 2009

a proč to děláš se tak vytáčet? 😀 Vždyť je to úplně zbytečný...Jediný, kdo se tím trápí, jsi akorát ty, tak se hoď zase do klidu, za chvilku jdeš domůůůůů 😉

Já počítám, že trošku zneužiju svého stavu a půjdu zase dřív domů 😅 Včera se mi to moc líbilo, vypadnout už v 16h 😉 zítra mě čeká kritický den 😖 Měla bych normálně dostat ms, tak budu jak na jehlách...docela se bojím testovat, asi to nechám na čt nebo na pá, nevím... ☹

aktaka
30. čer 2009

máš recht, asi taky půjdu domů 🙂

a šéf to ví? jako ví pravdu? 🙂

já tě úplně chápu, klidně s tím testováním počkej, to není nic proti ničemu, aspoň ta druhá pak bude pořádná tlustice 😉

siki26
30. čer 2009

jj, šéf ví vše. v tomhle je skvělej, když něco potřebujeme, není problém...Proto já se nechystám z práce odejít, jelikož je mi jasné, že tak pohodovou práci už jen tak nenajdu 🙂

No uvidíme, třeba mi to zítra nedá a přeci jen to zkusím 😉 I když - bojim, bojim 😅 Koupila jsem si domů 3 těhotenské testy, tak tam na ně pořád koukám, jsem divná... 😀

aktaka
30. čer 2009

to se máš. tady to bylo taky moc fajn, ale pak nás koupila jiná firma a jde to akorát do p...

nejsi divná, jsi úplně normální

tak já to pomalu balím, zítra budu netrpělivě čekat jak jsi s tím testováním dopadla 😉

papa

siki26
30. čer 2009

Tak papa, krásný večer 😉

aktaka
1. črc 2009

hola hola

Siki, tak cooooooooo, jsem napnutá jak kšandy 😵

siki26
1. črc 2009

Ahojky, zatím nic, netroufla jsem si testovat... 😅 teď mám strach celé dopoledne, protože to tak nějak dostávám, tak chodím pořád na záchod a kontroluju. ale musím říct, že mám příznaky jako kdyby měla ms přijít ☹ Jen je divné, že tyhle příznaky už mám od 1.dne po transferu. Tak čekám a jsem taky napnutá jak kšandy 😉

aktaka
1. črc 2009

tjo, napínák tedy

"... to tak nějak dostávám..." znamená, že už špiníš nebo jen sonduješ, protože čekáš, že to přijde?

siki26
1. črc 2009

špatně jsem to napsala, promiň 😅 tzn., že v posledních měsících jsem to vždy dopoledne dostala. Já nešpiním, ms se semnou nemazlí a prostě přijde hned v plné parádě...Zatím nešpiním, jen příznaky se mi nelíbí 😠 No uvidíme...

sonka.77
1. črc 2009

Ahoj děvčata!

Siky, držím moc palce, jen s tím testováním vydrž, na to je vždy dost času. 🙂 Tfuj, tfuj, tfuj! 🙂

Já byla dnes na UTZ a je tam 10 folíků velikosti 7mm, takže spokojenost, dr. řekla, že krásně rostou. Další UTZ bude v pátek. 🙂

Pozdravuje vás Elana z dovči, přijedou v sobotu. 🙂

Já musím pracovat, tak snad ještě nakouknu. Pa pa pa

aktaka
1. črc 2009

Siki, já bych se těmi příznaky vůbec neřídila. vím, že to taky vždycky srovnávám, tak bych měla držt pusu a krok 😅 ale si to vezmi:
špinění - může znamenat těhu i ms
bolest prsou - ms i těhu
bolest břicha - ms i těhu
a tak bych mohla pokračovat do aleluja 🙂

Soni, no super, deset folinů, to je úplně ideální nadílka 🙂

siki26
1. črc 2009

Ahoj Soni, tak to je super zprávička, moc ti to přeju a ať se takhle dál snaží 😉

Akty, já vím...proto čekám, co bude. Ty jedeš dnes na dovču?

aktaka
1. črc 2009

jj, dnes jedeme, ale kdo ví, kdy dojedeme
chtěli jsme původně vyrážet rovnou z práce, ale nakonec jedeme ještě domů a cestou se musíme stavit ještě na nákup, takže počítám, že se tam dokodrcámě někdy o půlnoci 🙄

siki26
1. črc 2009

A to jedete do chatičky, pod stan nebo do hotelu? No hlavně, aby vám vyšlo počasí 🙂

aktaka
1. črc 2009

do hotelu
snad nás tam takhle večer ještě pustí 😀
musí vyjít prostě 🙂 každopádně máme s sebou všechno od plavek po bundy, dnes jdu ještě koupit pláštěnky 😀

ty frčíš v pátek?

siki26
1. črc 2009

Tak to je dobře, kdyby jste jeli pod stan, tak riskujete, že vás to v noci odfoukne 😀

jj, já frčím v pátek 🙂 Ještě si musím holt 2dny počkat 😠 No co, na čekání jsem zvyklá 😎

aktaka
1. črc 2009

pod stan jedou naši do jižních čech, ještě na kole, tak snad je to nespláchne

dva dny, to nic není, to zmákneš 🙂

siki26
1. črc 2009

Musím 😀 Pak mě čeká 7dní pohody a klídečku 😉

aktaka
1. črc 2009

to ti závidím, já už zase v úterý budu hákovat ☹

siki26
1. črc 2009

Jenže pak ještě na dovču jedete, já už pak nejedu nikam ☹ Možná až v září na Šumavu do chatičky, ale to se ještě uvidím...
Včera jsem si začala už chystat věci, co si vezmu sebou, protože jak se znám, tak bych jinak něco určitě zapomněla 😅

aktaka
1. črc 2009

jo tak my máme seznam na A4, včera večer jsem si zabalila svoje oblečení, dnes po práci musím zabalit manžela a drogerii a takové blbinky. kdo ví, kdy vůbec vyrazíme, vypadá to, že manžel bude dlouho v práci ☹

siki26
1. črc 2009

Já nemám ráda tohle čekání než se vyrazí. my vyjíždíme ve 14h z Prahy do Plzně a až ve 21h vyrážíme do Itálie...To bude děs, ale strejda se chce před cestou ještě prospat 😠 To nevím, co budeme takovou dobu dělat. Ale chápu to, má před sebou 10h cesty.
Já naštěstí tentokrát balím jen sama sebe 😀 Je to záhul balit 2 lidi najednou. A hlavně miluju, když mi pak řekne: Proč jsi mi to nezabalila? To bych ho vždycky uškrtila 😎

aktaka
1. črc 2009

to uteče, uvidíš
a ty neřídíš?
já budu balit manželovi poprvé, většinou to zvládá sám, tak počítám, že si taky vyslechnu, proč má a nemá to a ono 😀

siki26
1. črc 2009

řídí strejda, jede on, teta, sestřenka, bratránek, mamča a moje maličkost 🙂 Tak trošku jsme se k nim přifařily 😀

aktaka
1. črc 2009

jako že to celé odřídí on? nemá se s kým prostřídat?

siki26
1. črc 2009

má, ale on svoje autíčko nikomu nesvěří 😀 Jezdí to tak vždy. Děláme si pauzy, takže to zvládá celkem bez problémů. a já bych asi stejně neměla odvahu řídit tam, kde to neznám a autem, které jsem nikdy neřídila...Je to auto pro 7lidí, což je na mě moc velký

aktaka
1. črc 2009

taky znám pár takových řidičů 🙂
no co, tak se aspoň můžeš po cestě prospat

siki26
1. črc 2009

to jo, jen doufám, že mě nebudou bolet záda, ty mě teď trápí 😠 No dyžtak hodím kopyta mamče do klína 😀

aktaka
1. črc 2009

no hlavně si s sebou vezmi poštářek. mě v autě taky občas dost bolí, tak si vždycky podložím záda a je to mnohem lepší 🙂

siki26
1. črc 2009

s ním počítám, bez něj ani ránu 😀 A pěkně velkej 😎

teda dneska zívám dřív než obvykle...Už bych šla domů. Musím žehlit, ale vůbec se mi do toho nechce 😝