IVF. Bojíte se jako já?

petulev
7. kvě 2010

Holky, kdo jde na IVF teď v květnu a bojí se jako jááá? ☹

78marcela
18. čer 2010

Evi,naprosto tě chápu. Všechno je na pytel, nic se nedaří, ve zprávách nějakej hajzl udusil 8 měsíční miminko a ještě je hnusný počasí. DEpka jak prase. Ale jsme na ňu dvě, kurňa, tož ju zaženem, ne?

78marcela
18. čer 2010

Jak su doma, tak můžu zase mluvit, jak chcu a užívám si to, tady se na mě nikdo blbě nečučí, jak děcka ve škole v Čechách, když mě něco ujede.

evik31
18. čer 2010

taky bych asi potřebovala někde vypnut jenže já nemám kde naši bydlí od nás 4 km a tchýně10min a tam bych stejně nešla 😒
já začínám mýt hroznej strach,že se to zas nepovede,že za to můžou ty mý vejcovody co nemám
znáte někoho kdo je nemá a povedlo se jim ivf já zatím ne ach jo nějak to na mě padá ☹

martiiik18
18. čer 2010

marcajdo: máš ještě nanučky a to je strašná výhoda...moc budu držet pěsti, aby to dopadlo a v květnu si vozila... po lázních to půjde samo...

evi: neztrácej optimismus... vím, že je to těžký... hodněkrát sem si sáhla na dno, ale ode dna se zase odrazíš a život jde dál... nemít strach z neúspěchu má každá z nás... neboj, bude vše ok a za 9 měsíců to u vás bude plné křiku vašeho mimíska...

zítra si mám volat do CARu mezi půl 10 a 10, tak se taky bojím... je to normální, že se člověk bojí, že se nepovede něco o co strašně moc stojí... takže Evi, ještě hoď strach na chvíli za hlavu a těš se na to, až přijde MS... já budu mít as opět bezesnou noc... ☹

78marcela
18. čer 2010

@evik31 Evi a co takhle nějakej sraz? Nejen my dvě, ale kdokoliv se přidá, mohli bychom si udělat nějakej srazík, celodenní, vzájemně si odpočinout, oddechnout, dodat si energii...je to jen nápad, vím, že jsme každá z jiného koutu republiky, ale všechny se stejným problémem, takže pokud byste chtěly, tak by to možná bylo fajn, udělat si relax day, zajít si na dobrý oběd, vypovídat se...u nás je jistota, že budeme vědět, o čem ten druhý mluví. Sice vím, že mě doma i v práci mají vcelku rádi, ale když se stále účastně ptají a utěšují, tak bych je někdy nejradší poslala někam, kde je hodně velká tma...

Ale jak chcete, nenutím samozřejmě nic, je to jen nápad, co mě napadl, když vidím smutnýho Evika.

evik31
18. čer 2010

@78marcela seš strašně hodná 😀
jinak já sem pro,když budu mýt možnost určitě bych přijela akorát nevím kde by jsme zvolily tu neutrální půdu 😉

evik31
18. čer 2010

@martiiik18 někdy to jde ,ale čím se blíží ten menzes tak se depka zvětšuje bestie 😖
asi se dr. zeptám jakou měl úspěšnost u žen bez vejcovodů docela by mě ty statistiky zajímaly,i když říkal,že tímhle způsobem na to přišly ,že to jde 😝
jinak neboj já mám bouřlivé noci v poslední době pořád 😒

evik31
18. čer 2010

ted mě tak marcel napadlo nejezdíš do Hostáku na porcinkuly vy to nemáte tak daleko né třeba jsme se tam i někdy potkaly 😀

78marcela
18. čer 2010

Co to je Evi Hosták? Já to tam vůbec takhle neznám. Ale klidně tam přijedu.-)

78marcela
18. čer 2010

@evik31 A ještě jsem nakoukla do IVF bez vejcovodů, je to krátká starší diskuse, ale je tam dost holek, kterým to vyšlo, některým samozřejmě zatím ne. ale nepřišlo mi to nijak tragický, asi jako všude jinde, Evi, tak si myslím, že se bojíš zbytečně.
Vždyt na IVF ty vejcovody nejsou vůbec potřeba a nemají na nic vliv. To, co mají dělat samy, to za ně udělají doktoři, a záleží na uchytnutí, takže se nad tím Eviku logicky zamysli a přestaň se trápit, ju?

evik31
18. čer 2010

no přeci Hostinné,porcinkule je pout no tak už vím ,že na púout nejezdíte 😀

evik31
18. čer 2010

pout

evik31
18. čer 2010

a děkuju jdu zkusit tu diskuzi najít 😀

78marcela
18. čer 2010

Už jsem si to našla...tak to ne. Nikdy jsme tam nebyli. A tu neutrální půdu bych viděla, že podle holek, které se k nám přidaj, tak uděláme nějaký průměr abychom to měly přibližně všechny stejně a bude to.

evik31
18. čer 2010

jasan ještě pořád hledám tu diskuzi to asi nebylo v neplodnosti vid 😒

78marcela
18. čer 2010

Klidni si nahoře na této stránce na forum, objeví se ti vpravo nahoře okýnko a tam napiš ivf bez vejcovodů

evik31
18. čer 2010

jojo už jdu na to 😀

78marcela
18. čer 2010

Tak na to koukni, jak říkám, je to starší diskuse, ale dost holek tam má popisek - 1. díte (některé i dvě). Některé se stále snaží, ale to my všechny.
Jdu chrupkat, už nemůžu vydržet, ráno jsem se vzbudila o půl třetí a už neusnula, jak jsem byla nervní, ted se mi oči samy zavírají. Tak dobrou a nestresuj hlavně, ju? Nemáš šanci o nic větší ani menší než my ostatní.
Zkrátka, jsme na to všechny stejně, všechny na stejné lodi.
Tak pa a dobrou

evik31
18. čer 2010

a koukám tak marcelka už šla chrupkat 😀
já už pujdu asi taky,jinak diskuzi sem pročetla holky skončily už v roce 2008 tak jsem ji zkusila znova otevřít ,
no a uvidíme jestli se někdo přidá 😀
už to vidím zítra vstávám asi až v9 ještě že manža už nebude doma má melouch 😀

78marcela
19. čer 2010

@evik31 - Tak sis Eviku doufám přečetla, že je tam plno holek s dítětem.
Já jdu taky melouchařit, jdu na chvíli do Rakouska, něco si přivydělat, at máme na další pokusy, tak vám přeju pěkný den a k večeru se tu objevím, tak si tu pěkně povídejte, at mám co číst.

evik31
19. čer 2010

brý den,
to jsem ale brzo vzhůru na to ,že jsem ponocovala že 😀
@78marcela proštudovala ,přečetla tak su na sebe zvědavá 😉
já chci taky do rakous ☹

martiiik18
19. čer 2010

ahoj holky, takže je tu nový den opět nervíky... nemůžu se dočkat té půl 10... je to nekonečný... asi půjdu žehlit, aby mi to rychle uteklo...

evik31
19. čer 2010

jé to já už nevím co bych dělala mám pořád tak nějak vše průběžně hotovo 😒

tulik1
19. čer 2010

ahojky holky
tak co eviku, je dneska malinko lip? ty depky vsechny zname, je to des bes, vid? to pocasi tomu taky dvakrat neprida ... ale neboj, vse dobre dopadne a budes stastna maminka
marcelko to me mo mrzi, ze to nevyslo, tak budu drzet pesticky na ten ketik v srpnu, urco to vyjde, kdyz se kvuli tomu neceho vzdavas, rika se to, tak snad to bude pravda ...
martiku je mi jasny, ze tlacis raficku ocima, vid? neboj za hodku je pul desate a uz se dozvis jak se maji ...
jinak ja dnes tedy zacinam osmy den po ET a ted jsem rozhodla, ze budu testovat az ve stredu, teda pokud do te doby nedorazi MS, tak uvidime, jak mi me rozhodnuti vydrzi ...
tak holky hlavu nahoru a peknou sobotu 🙂

martiiik18
19. čer 2010

holky, tak pořád máme 5 embryjek a z toho 3 vypadají úplně nejlíp... ty dvě sou trošičku pomalejší ale nevypadají špatně... zítra si už volat nemám a v pondělí rovnou na ET... strašně se mi ulevilo...

evik31
19. čer 2010

jé no tak vydíš tak se dneska konečně vyspíš vid 😀
@tulik1 je to lepší,ale tak nějak to tam pořád ve mě je no toho se asi jen tak nezbavím 😖
a co ty zatím dobrý já už se těším až dáš do alba pozitivní testík 😀

tulik1
19. čer 2010

martiiiku, tak to je super, no vidis, jak jsou sikovny, tak dneska si udelejte pekny vecer a hezky se vyspinkej, zitra uz budes nervozni, takze dnes posledni klidny den 😉

martiiik18
19. čer 2010

holky děkuju... ještě trochu doufám, že by to ti dva bobíšci co sou trochu pomalejší mohli dohnat... ale tak když ne tak ne a hlavně ať pak sou na testu //... moc doufám... Tuliku: Ty už za chvilku budeš testit, viď? snad tam budou //.. budu moc držet pěstičky...
evi: ty obavy v Tobě budou pořád... já je mám taky neustále... nikdy člověk totiž neví co se může stát a tak... ale musíš se upnout na myšlenku, že to vyjde a potlačit ten pocit strachu... snažím se o to taky... Ketík bude úspěšný, neboj..

marcajda
19. čer 2010

ahojik děvčata, to jste se po ránu rozdebatovaly, ta je supr. co taky, když je venku škaredě a taková zima, br.. já měla po ránu v práci jakýsi frmol, ale už bude snad klid. teď jsem píchnula další dávku a už se chci zklidnit i já. dala bych si kafíčko, ale to jsem si zakázala, tak si asi uvařím čaj. panč jsem venku opravdu dovela vymrzla. nemá být náhodou léto?

jejda, je mi líto, že to Mackovi nevyšlo, moc líto, bylo to tak nadějné, ale moc dobře, že jsou sněhuláčci. bude to v srpnu mnohem jednodušší. a hlavně budou prázdniny, klid, energie z lázní.. Marci, stejně jsi jakási moc pracovitá 😉 včera zkouška ke všemu ostatnímu, dnes Rakousko..

Tulíku, to už máš testování jen za 4 vyspání, to uteče rychle 🙂 a na //se čeká radostně, a určitě tam budou!! hlavně taky pěkně v klidu a odpočinku, jak radíš ostatním 😉 ještě pořád máš spavou? pro tebe je to počasí optimální, aspoň tě z domečku nic neláká 🙂

Martiiku, to jsou zprávy, jak jsem nestíhala číst, tak jsem to pak měla jako malinkou detektivku, jela jsem po zprávičkách, jak ti to dopadlo a bylo to s dobrým koncem, tak to mám ráda 🙂 jejda, mě našli zatím 5foliku a maličkých, tak jsem taky pěkně nervozní, co najdou v pondělí a jestli najdou a pak jestli v nich něco taky bude.. zčala jsem připíchávat ten merional, tak to snad pomůže. jsem od tebe 4dny, tak by mě OPU mohlo čekat koncem týdne? už jsem nahlásila dovču, tak se uvidí..

eviku a co dnes vaříš? já si tu v práci naberu čerstvé mlíčko a udělám si krupici 🙂 večer se mi už nebude chtít nic čuchtat a zítra tu jsem jen dopoledne, tak se pak nahlásím na oběd k mamce 🙂 mám to dobře zařízené, ale však ono mi to skončí a budu se starat pěkně o rodinku 😉
tak jsem včera namalovala tu první zeď a je to tmavě oranžové, tak to dnes přetřu a zítra se pustím do kuchyně. to bude miláček mít překvapení. svrbí mě jazyk mu to říct, ale vydržím a bude koukat 🙂 bříško mě zatím nebolí, tak můžu řádit.

evik31
19. čer 2010

tak jsem se právě dočochtala s peny mám to ani né 200m,ale jsem hotová nějak jsem toho moc nakoupila tak jsem se pronesla 😝
Marcajdo dneska se obědem nějak nezaobírám manža není doma je na melouchu a na obídek se někde staví v hospůdce tak udělám asi k véče aspon zapečený nudle a bude obídek i na zítra 😅
ale koupila jsem kvasnice tak upeču koláčky s tvarohem a s ovocem to má manža rád
jinak Martiiik to já vím,že na to budu myslet pořád,ale znáš to jednou jsi na hoře a jednou dole,tak nějak si říkám,že jsou některé na tom hůř viz třeba i ty co se jim mimi narodí postižené,nebo jinak nemocné pak to musí být nápor na psychiku strašný,tak si říkám,že jsem natom třeba ještě dobře mám za sebou teprv 1ivf a už jsem hotová a to mám sněhuláčky viz holčiny z naší skupiny co byly na 1ivf sněhuláčky nemají a taky nic
co mají pak říkat ony ach jo máme to trápení,ale zítra na tebe budu strašně myslet,aby vám to vyšlo 😀