IVF. Bojíte se jako já?

petulev
7. kvě 2010

Holky, kdo jde na IVF teď v květnu a bojí se jako jááá? ☹

jara
17. čer 2010

@marcajda vkládali mi 2, ale vůbec mě nenapadlo, že by se mohly chytit obě dvě... 😉 Dr. z toho moc nadšený nebyl...no ale říkám si, že riziko je i u těhotenství s jedním dítětem, tak snad to zmáknem.

marcajda
18. čer 2010

dobré ránko, jak nám Macek cestuje, tak tu jsem ráno první 🙂
jaru, co byste to nezvládli,když jste zvládli tu anabázi s otěhotněním, zvládnete i těhotenství 😉 a až se drobci narodí, to bude šrumec. sousedka má devítiměsiční a už lezou a má čím dál veseleji 🙂 ale mamka jí bydlí přes chodbu, tak to má trošilinku lehčí. ale je to párek a jsou nádherní!! taky bych brala dvojčátka. nevím, jestli další těhotenství stihnu, po 40 by se mi rodit nechtělo, tak bych aspoň neměla jedináčka.

přeji krásny den

tulik1
18. čer 2010

ahoj holky, tak dalsi den za mnou, dneska jsem 7 den po ET, tak uvidime uvidime, kam az moje trpelivost s testovanim vydrzi, zatim to porad vidim na pondeli, ale cim vic se to blizi, tim vic uvazuju, ze budu testovat pozdeji ...
taky bych brala dvojcatka, ale vzhledem k tomu, co se nam stalo pred tremi lety, by to byl kazdodenni ooobr strach, no uvidime, kazdopadne uz je rozhodnuto 🙂

martiiik18
18. čer 2010

ahoj holky, tak dneska po poledni budu volat do CARu jak bojujou ti naši bojovníci... připravuji se na nejhorší... ach jo... strááášně se bojím... v noci sem skoro nespala...

tuliku: držím pěsti a o víkendu, nebo po víkendu hlaš // 😉 snad se toho dožiju- připadne mi, že se zachvilku rozpadnu těma nervama...

chrobacek
18. čer 2010

@jara ahoj chtěla jsem se zeptat vkládali ti blasty? když jsi měla // tak brzo? díky

evik31
18. čer 2010

krásné ráno přeji ,i když u nás zase prší včera slunko a dnes prd 😒

@martiiik18
@tulik1 holky držte se a vydržte pořád držím palce někdo musí začít s těma// 😀
@marcajda nevím jak je to v tvém caru,ale v sanusu už po40 nepřispívá ani pojištovna,tak jestli budes mýt jedno a budeš chtít dvě tak to budeš muset sfouknot rychlejc 😀

evik31
18. čer 2010

kam jste se mě ztratily? 😢

martiiik18
18. čer 2010

evi: já se neztratila- vařím, aby mi to rychle do těch 12 hod. uteklo... mám děsný nervy... pořád mi je do breku...

evik31
18. čer 2010

@martiiik18 a proč se bojíš ,že se žádný embrijko neoplodní 😒

martiiik18
18. čer 2010

jj, přesně pro to.... a nebo, že se žádné nedožije ET... ☹

evik31
18. čer 2010

my jich měli 17 a druhý den když jsem volala my dr.řekla,že se neoplodnilo ani jedno to mě pak spadla čelist a ořvala jsem to myslela si ,že když má manža krásný spermijky,že se oplodní samy a prd
tak nám jich zkusila 12oplodnit pomocí ICSI a druhý den jich bylo krásných 9 oplodněních 😉
dvě nám vrátily a 4 zamrazily
tak neboj i když jich máš mím tak to určo budou bojovníčci a nevzdaj to ,tak nám pak hned jinak napiš
a vůbec co bude u vás dobrého já přemýšlím o bramborácích 😉

martiiik18
18. čer 2010

holky, tak sem si volala da Caru a su strašně šťastná- máme 5 embryjek a vypadají prý moc hezky- zítra si máme volat zase a ET vypadá na pondělí 🙂 holky ani nevíte jak se mi ulevilo- teda asi víte ( jelikož ste to prožívaly také...) su z toho úplně vedle... děkuji moc moc za podporu...

martiiik18
18. čer 2010

evi: jinak dělala em rizoto- bílé s kuřecím masíkem a zeleninou s okurkovým salátkem... včera sme měli svíčkovou... dělám to tak, že si vždycky na měsíc napíšu jídelníček a podle toho nakupuji... a snažím se vždycky vařit alespoň na dva dny- to se ušetří více peněz, času atd...

evik31
18. čer 2010

@martiiik18 jé tak v pondělí tu budem mýt další těhulkuj 😀
tak vydíš jak to dobře dopadlo já sem zvědavá na sebe až nám budou rozmražovat ty naše děti 😖
jinak rizeto bych si taky dala 😅
tak jsem zvědavá jak nám dopadla ta naše marcel 😉

martiiik18
18. čer 2010

no těhulku ještě nee, ale doufám, že se k ní opět dopracuju 🙂 snad je marcelka těhula...a jen nás napíná ...

tulik1
18. čer 2010

martiku tak to je super, no vidis, jaky jsou to bojovnicci, tak jim ver a uvidis, ze v pondeli pujdou k tobe do briska 🙂

evik31
18. čer 2010

jo marcel nás natahuje a příští týden si frčí do lázní jabych jela taky ach jo ☹
@tulik1 a co ty jak se cítíš dalas miminkům sebou patex aby se tam dobře v bříšku prilepily

tulik1
18. čer 2010

eviku citim se tak nejak jako pred ms, tak uvidime, ty priznaky tehu a ms jsou dost podobny, takze tezko soudit, to vis na zachod chodim s obavou jestli uz neni konec, ale zatim to je v pohode, tak snad to tak bude, po vikendu budeme chytrejsi, drahousku 😉

evik31
18. čer 2010

no já doufám,že nám budeš po výkendu hlásit krásné// 😀
a marcel doufám,že bude hlásit dneska //
už tu smůlu musíme porazit 😀

marcajda
18. čer 2010

🙂 martiik, to mám radost!!!! to s mě potěšila!! Tak at to takto úspěšně pokračuje i dál!!
a tuliku, tobě taky!! holky, tak moc na vás myslím.
no, dnes tu končím, ale víkend pracuji, tak se ráno ozvu víc 🙂 jdu pokračovat v malování 🙂

marcajda
18. čer 2010

snad tu bude ráno ta nejlepší zpráva od Marcelky!!

evik31
18. čer 2010

tak u nás je příšerně dusnoa začíná se nějak černat obloha to zas bude chcanec 😖
navíc jsem vytírala a vubec mě to neschne za chvilku přijde manža tak doufám že se nesmekne hned mezi dveřma 😀

evik31
18. čer 2010

@marcajda tos tu s náma dnes moc nepobyla holka tak snad to zítra bude lepší 😀

78marcela
18. čer 2010

Ahoj holky, nenapínala jsem vás schválně. Ráno jsem fičela do toho Brna na krev, za hodinu bylo rozhodnuto - negativní, přesně jak jsem si myslela po těch posledních testech. Takže já tu smůlu neprorazila, je to na vás holky, držím pěsti.
Pak jsem šla na zkoušku, byla písemná, tak nevím zatím, jak to dopadlo, ale moc růžově to nevidím.
Pak jsem jela na víkend k našim, na Moravu, u mamky byla ségra s malou, tak jsem se pobavila, malá už chodí, tancuje, háže srandovní ksichtíky, byla sladká...
Tak jsem tam načerpala trochu sílu, říkala jsem si, že si to Radka (ségra) taky prožila a na druhý KET takovýho prima bobka..tak že se snad taky dočkám.

evik31
18. čer 2010

@78marcela jé tak to mě mrzí vážně jsem věřila ,že nám budeš ty dvě hlásit ach jo tak si aspon v lazních odpočineš 😢

78marcela
18. čer 2010

Jojo, snad ano, jak už jsem psala, moc se mi tamnechce, ale když i doktorka řekla měsíční odklad, tak ji poslechnu, snad ví, co dělá a proč. Takže srpen to jistí a snad za rok v tom květnu bude mimísek. U nás u všech.
Evi, ty jsi tu od začátku, byla v tom květnu nějaká, co se jí to podařilo?

barbika
18. čer 2010

@78marcela to mě taky mrzí. Ale KET to určitě jistí, mám s tím osobní zkušenost a teď v něj taky doufám... A kdy by Tě asi tak čekal??

tulik to čekání je fakt hrozný, to s Tebou soulasím. Na záchod jsem taky chodila se strachem. Kolikrát bych radši ani nešla. Ale držím palečky, ať přečkáš ten víkend a pak se dozvíš krásnou zprávičku a tou budou //

Jinak nějak nestíhám, stavíme domeček takže jsme pořád na stavbě a ještě do toho Tobík. Takže net přichází v úvahu až tak večer, ale to už zase padám na hubu, tak jsem ráda, že se můžu natáhnout k televizi. Ale dneska mě ještě čeká žehlení.... Fuj!!!

barbika
18. čer 2010

@78marcela tak už to vidím - srpen 😀 To bude májové miminko - lásky čas, tak to je jasný 😀

evik31
18. čer 2010

ach jo namě zas padá nějaká depka ☹

78marcela
18. čer 2010

@barbika - Taky v to doufám, že ten květen, kdy všechno kvete a pučí, že na svět taky vypučí a vykoukne naše miminko. A taky jsem si navíc ještě řekla, že je to znamení, protože přítel má příjmení, co začíná na KET. Takže to musí vyjít🙂
Akorát budu muset odříct srpnový kurz v Německu, už loni jsem si požádala o grant na 14denní kurz v Německu, nejdřív nic, byla jsem jen náhradník a pak mi najednou došlo schválení. Tak jsem jásala, že tam pojedu a budu už ve třetím měsíci, takže to bude pohoda, nenaročné, to bych si troufla v pohodě i těhotná...jenže to neklapne, ale mimčo je mi přednější, tak snad to vyjde, ten grant je asi v hodnotě 30tisíc a všechno by mi zaplatili. Ale mimi je mimi, že jo, holky.