IVF Clinic v Olomouci, máte zkušenost?

jitule007
21. čer 2016

Ahojte, vim, ze je tu spousta diskuzi o CARech...nenasla jsem ale konkretne na IVF Clinic ( snad jen starsi jeste na Reprofit ). Ceka me tam druha navsteva...tak bych chtela vedet zkusenosti ostatnich...jak to tam probiha...postrehy...jestli se tam zadarilo a tak 🙂 Holky dekuji predem a vsem nam drzim palecky at nam miminko klapne 🙂

jitule007
autor
10. črc 2016

@myskaol moc gratuluji 🙂

myskaol
10. črc 2016

@jitule007 a ted co cekam, tak uplne prirozene bez ničeho a jednou nam to ujelo a je tam 😀

ircinek
20. zář 2016

@jitule007 dobry den tak nez jsem stacila dojit do caru tak mam pozitivni 4 testy nevym jak je to po 7 letech mozne asi jsem uplne vypnula a prestala na to myslet a zadarilo se zatim to mam potvrzeno jen testy

destovakapka
3. říj 2016

@jitule007 Ahoj,já taky chodím do IVF Clinic a taky k Dr.souškové.Taky jsem na druhé návštěvě dostala pregnyl a plánovaný sex a pokuď se nezadaří tak mám jít taky na 1 IUI.Chtěla jsem se zeptat po jaké té metodě se Ti podařilo otěhotnět?

mixinkah
3. říj 2016

My sme zde taky byli. Na konzultacích u dr.Machace -nej doktor u jakého sem kdy byla a potom pro pregnyl u dr.Michnove, taky příjemná. Je tam fakt úžasný personál a všichni optimističtí. Po pregnylu se nám Mimi zadařilo a v lednu se má narodit, tak vám všem přeji stejně štěstí, jako sme měli my. 🙂

destovakapka
3. říj 2016

@mixinkah Já jsem byla na konzultaci u dr.Souškové,ta mě poslala na HSG a kontrola po tomto u dr.Vrublovský a u něj jsem dostala poprvé pregnyl.

ircinek
5. říj 2016

@destovakapka ja jsem byla taky na konzultaci u dr. Souskove a rekla mi co bude nasledovat ze mam prijit za mesic na krev ale bouzel jsem tam nedosla protoze mimi bylo na ceste asi tomu pomohla dovolena klid pohoda odreagovani nesmite na nic myslet a treba se podari ja se snazila 5 let preji hodne stesti

lydiee
25. dub 2017

Ahoj holky. Ráda bych se vás zeptala, kteří lékaři ordinují v tomto IVF zařízení? A se kterým jste byly spokojené a proč? Slyšela jsem velikou chválu na pana doktora Machače, máte zkušenost? Moc děkuji za vaše odpovědi. A přeji vám zdravá a šťastná miminka

berblin
26. dub 2017

@lydiee ahoj, já k němu chodím na běžné preventivky. Je fajn, švagrové a ségře pomohl k miminku. Všichni jsou tam velmi příjemní, především Dr. Soušková a Michnová.

lydiee
26. dub 2017

@berblin Děkuji🙂 Přemýšlím, že bych se k němu objednala. Taky bych si moc přála, aby mi už někdo k miminku pomohl a já abych už konečně byla maminka❤!! Hezký den a díky!!

berblin
28. dub 2017

@lydiee Držím palce, ať se brzy zadaří.

lydiee
28. dub 2017

@berblin Moc děkuji🙂!! Dnes jsem se právě objednala jaksi si mi vliv do žil optimismus, nová naděje, že po 7 neúspěších už třeba konečně...❤!!! Díky!

lydiee
30. dub 2017

Ahojky, už jsem psala do fóra Reprofit Olomouc, ale nikdo neodpověděl, tak se ptám i tady...Holky, čím stimulujete děložní sliznici před KET-em? Estrofem, Estrahexal, Utrogestan, Crinone??? A užíváte i Prednison, Anopyrin nebo pícháte Fraxiparin nebo Clexan? Berete kyselinu listovou? A tu obyčejnou nebo přípravky s KL pro budoucí maminky? A dáváte si nějaké dobroty pro lepší uhnízdění embryjka? To je dotazů, co? Vím, že jsem asi moc zvědavá😇...tak děkuji všem za odpovědi a rady🙂 a přeji vám hezký jarní podvečer🙂! A ať už se brzy všechny dočkáme těch našich láseček v náručí❤!!!

nadrinka
6. říj 2017

Ahoj všem 🙂 holky hlásím se o Vaše zkušenosti. 23.10. jsme objednani na první schůzku do Ivf Clinic k doktorce Michnové, jestli jsem paní na recepci správně rozumněla, máte někdo zkušenost? Přítel má špatnou morfologii, mě byl zjištěn PCO... Jsem dost zvědavá, co nás tam vlastně čeká. Předem díky za reakce 🙂

kocour18
29. říj 2017

@nadrinka Ahoj, tento týden se taky chci objednat. Rok se s přítelem snažíme. Sperma má partner v pořádku, já mám pco. Tři měsíce jsem brala clostik, ale bez úspěchu. Už nejsem nejmladší 34 let a miminko moc chceme.

nadrinka
29. říj 2017

@kocour18 napsala jsem ti zprávu 😉

janaspo
29. říj 2017

Holky já už jsem i po OPU.... Preji nám všem ať se brzy zadaří 🙂

nicoletaaa
24. led 2018

Holky obnovuju skupinku. Je tu nektera ktera uz ceka prcka? Ja jsem dnes 7 den po ketu. V ivf clinic jsem obehla vsechny doktory krome dr machace.

janaspo
24. led 2018

@nicoletaaa ahoj 🙂. Me čeká zítra kontrola a plánování KETu.. Snad se už dočkám.... Moc přeji kladný výsledek 🙂

nadrinka
24. led 2018

Já jsem v Ivf Clinic v podstatě nováček, ale od listopadu jsme stihli už 3 IUI dnes se ukázalo, že nevyšlo ani tohle :( teplota klesla, začala jsem špinit. Byla jsem v rukách doktorky Šimečkové a doktora Vrublovskeho, tak nějak pořád na střídačku. Máme odeslanou žádost na ivf a dnes jsem se objednala k naplánování protokolu a vyzvednutí léků k doktorovi Machačovi 🙂) slyšela jsem na něj samou chválu. Snad nám po 24 měsících snažení k vysněnému prckovi pomůže 🙂)

janaspo
25. led 2018

Holky znáte některá dr. Koutnou? Na stránkách jsem ji vůbec nenašla ... Chodím k Dr. Souškové, ale teď mi volali, že je nemocná a mám přijít zítra a vyšetří mě Dr. Koutná ...

nicoletaaa
25. led 2018

@janaspo ja si myslim, ze to bude nova dotkorka protoze cca pred 3 tydny jsem byla u dr vrublovskeho a nejakou pani zaucoval

janaspo
25. led 2018

@nicoletaaa Aha ... tak děkuji moc. Docela mě to rozhodilo, tak snad nebude něco špatně :(

beruska1889
25. led 2018

@janaspo ahojky, jo mají v týmu pár nových lidí a ta doktorka vypadala sympaticky, když jsem ji tam minule viděla, takže určitě bude v pohodě 😉

janaspo
25. led 2018

@beruska1889 Moc ti děkuji za odpověď ... Noo já mám tak nějak vše s komplikacemi, tak když mi to sestra volala, tak mě to rozhodilo. Snad se zítra dozvím dobré zprávy. Děkuji moc .... A jak vůbec pokračujete vy?

nicoletaaa
25. led 2018

@janaspo ale vypadala hrozne prijemne 😊
A je tu ted nekdo kdo byl na ket, et ted v lednu a ceka na druhou carku?

beruska1889
25. led 2018

@janaspo nemáš vůbec za co 😉 když vím, ráda odpovím 😉 neboj, i holky s komplikacemi se nakonec miminka dočkají 😉 ale taky jsem si za celou tu dobu zvykla na Dr. Souškovou a nerada chodím k někomu jinému, ale když to jinak nejde, nedá se nic dělat... ☹ holt nemoci teď řádí hodně... ☹ to vidím všude i v práci, už aby bylo jaro a sluníčko 😉 zítra budu držet pěsti a čekat na dobré zprávy 😉 nás čeká v únoru první IUI tak snad se konečně něco pohne k lepšímu 😉 🙏🤰👶

janaspo
25. led 2018

@beruska1889 Děkuji za pozitivní slova. V únoru budu držet moc pěsti. Kamarádka si prošla cyklem IVF a několika transfery a otěhotněla pak pomocí IUI, tak věřím, že i u vás to bude ta správná cesta.

beruska1889
25. led 2018

@janaspo děkuju v to doufám, přeci jen už v tom jedeme 4. rok a už mě to čekání nebaví... ale co Ti budu povídat, známe to všechny tady ☹ před rokem jsem prodělala mimoděložní a od té doby se znovu nezadařilo ☹

janaspo
25. led 2018

@beruska1889 Vím .... tvůj příběh jsem občas "sledovala" :( .... Já před víc jak rokem a půl zase prodělala zamlklé těhotenství a od té doby nic ... :( Ale máme tři "mrazáčky" tak musím doufat, že se konečně podaří ... Věřím, že tento rok bude opravdu úspěšný - slyším ze všech stran že bude plodný 🙂