IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

liny
1. črc 2010

lenčo hehe to muselo být pěkné probuzení 🙂 hlavně jestli Ti moc nefuněla do obličeje. Mě se to jednou takhle stalo cítila jsem kapku na krku a ona tam měla hlavu a jak funěla tak se mi rosil krk 😀

liny
1. črc 2010

teda nikde nikdo si tu budu trpět samomluvou 😎

marmar79
1. črc 2010

Ahoj děvčata! Takže bohužel to nedopadlo, zítra jdu na revizi. Mějte se hezky, já se v této kolonce loučím. Všem těhulkám přeji spokojené těhu a zdravě se vyvíjící miminka. Odhlašuji se z koníka, musím dát odpočinout psychice, která teď dostala hodně zabrat. Možná se sem jednou vrátím, ale to už tady budou jiné holčiny... Pokud bych se někdy ještě dala na IVF, tak dříve než za rok to určitě nebude. Budu se teď věnovat práci, zvelebováním domečku, snad i sportovat začnu, prostě musím se dát jak se říká "do kupy". Věřím, že bolest a zklamání co teď cítím brzy ustoupí, a já se za pár měsíců budu zase budu o miminko snažit. Takže papapa. Držte se. Markéta.

petulke
1. črc 2010

@marmar79 Moc mě to mrzí Market! Přeju ti hodně síly k zvládnutí této situace, sama jsem si tím prošla.

liny
1. črc 2010

marmar to ¨je mi moc líto ☹ , přeji Ti ať se z toho brzy dostaneš a ať máš časem znovu sílu zkusit IVF. Držím pěsti a pokud budeš mít někdy náladu ozbi se, my tu budeme.

Papa 🙂

ahojkyy
1. črc 2010

no čaute, baby, som tu len na chvíľku, tak Vás idem pozdraviť
marmar - ☹ . Drž sa.
liny - že je to úžasné, na fotke sa to už normálne podobá na človiečika 🙂
petulke - som rada, že si oki, teda, že sme oki 😀 teším sa na ten NT screening, tam sa to tak dá sa povedať definitívne potvrdí, že je to miminko v poriadku.

baby - už ste to oznámili rodinke? Lebo mi zatiaľ nie, teraz za týždeň - dva sa chystáme na Slovensko, tak sa manžel chystá to rozhlásiť, už vidím, ako ma bude svokra poučovať.. 😢 Ako to prežívate Vy?

ahojkyy

liny
1. črc 2010

ahojkyy u mě je to jiné, přítelova i moje rodina to vědí, stále se vyptávaly a tak jsme jim to řekli narovinu. Všichni jsou zlatí a drží mě a dodávají sílu na další pokus.

ahojkyy
1. črc 2010

@liny - jasné. No moji takí zlatí nie sú 🙂 radšej si svoje súkromie strážim, hlavne som nechcela, aby ma každý ľutoval a rozprával o tom a tak.. aj tak z ich strany necítím podporu, takže keďže som netušila, čo mám od IVF očakávať, tak som to celé nechala medzi mnou a manželom.

78marcela
1. črc 2010

Ahoj holky, jen vás na rychlovku zdravím z lázní, zatím se to tu dát, spolubydlícíc je jen o pár let starší. ale no...no, mohlo to být i horší.
Procedur si užívám, mám tu skvělou doktorku, napsala mi i Mojžíšovou a chce mi prodloužit pobyt ještě o týden, abych prý byla co nejvíce v klidu a šla co nejdřív po lázních na ketík. Tak uvidíme.
Mějte se pěkně a já zase nakouknu, akorát nemám čas si vás dočítat, internet je na chvilku a za poplatek a jen omezenou dobu.
Tak papa.

ahojkyy
1. črc 2010

@78marcela - jejky, jak je Ti fajne 😉

kessinkaa
1. črc 2010

@marmar79 Je mi to moc líto,moc dobře to chápu..... ☹ DRŽ SE!!!!!

liny
1. črc 2010

marci tak to je super pořádně si to tam užij a odpočiň si papa 🙂

lenca78
1. črc 2010

@marmar79 Marketo, to je moc lito. Preju brzke zotaveni!

lenca78
1. črc 2010

@petulke ty mas ale krasne miminko🙂 a hezkou prukazku. Ja mam termin 9.1.2011, to budeme rodit skoro spolu.

lenca78
1. črc 2010

@78marcela uplne ti tu pohodicku zavadim, tak si to uzivej a co nejlepe se priprav na ket 🙂

petulke
1. črc 2010

@78marcela taky závidím. Pořádně si to užij

@lenca78 no Leni doktor ještě nic neřekl, že posouvá termín, jen jsem si toho všimla, že to takhle vypočetl dle těch rozměrů ten přístroj. 😅

liny
2. črc 2010

Ahoj holky 🙂 jak se dnes máte? Tak jsem se objednala na kontrolu 12.7 ono to bude vycházet na 10DC tak se modlím aby mrška dojela v plné kráse až tak zítra ráno 😀

lenca78
2. črc 2010

@liny tak super. To je perfekni. Neboj, kdyz dorazi dneska po 16.hod, stejne bych to brala jako ze dorazila zitra 🙂

ja jsem zase nejaka chcipla, trochu se mi vratila ta choroba, tak dneska jen lezim a neserfuju po netu. Jedeme totiz zitra k Baltu, moc se tam tesim, ale nechci tam byt nemocna. Tak snad se z toho dneska dovykuryruju.
Mejte se holky.

delf14
3. črc 2010

Ahojjky holky jsem zpět z dovči bylo to supr až na nevolnosti které zzačali a nevím jak se jich zbavit,večer nespím kvůli tomu je to divný pocit jako bych měla v krku žaludeční štávy a je mi furt na blití,zatím nebliju,ale moc tomu už nechybý poradte co na to prosím nebo zešílím za celý týden jsem naspala tak 13hodin je to k zbláznění jsem podrážděná no prostě hrozná
Moc jsem se na vás těšila ale zaazila mě zpráva od marmar teda úplě mě to vyděsilo co se stalo,vždyt už měla přece srdíčko né?!

dasty79
4. črc 2010

Ahoj holky.Jdu vás pozdravit - nemám teď nějak moc času na net.
Co tady nového?????????????????

marmar - moc mě to mrzí ☹ Vím, jak se cítíš - taky jsem to zažila - v 9tt MA - je to strašný ☹
Dej se dokupy, naber hodně síly - ať to za chvilku můžete zkusit znova.Neboj, ono to přebolí 😉
Zase na druhou stranu - pořád je to lepší, když to je takhle brzo, než když pak někdo přijde o mimi
třeba v 6.a nebo v 7. měsíci.Takhle to měla moje švagrovka - to je pak strašný 😠
A nebo mít nějaký postižený mimi.Já vím bolí to, když už víš že IVF dopadlo, mimi má i srdíčko
a pak najednou bum - to je pořádná pecka.Ale věř mi, bude líííííííp 🙂

Delf, ty buď ráda, že máš nevolnosti,aspoň víš že miminku se daří 🙂
Snad to brzo přejde 🙂 a jak sis užila dovču??????

A co ostatní jak se máte?????

U mě nic nového - tak ani nemám čím přispívat....

Tak se tady mějte, já zas někdy mrknu 🙂

delf14
4. črc 2010

Ahojky dasty taky nejsem moc na internetu.no ono nevolnost neznamená,že je mimi v pořádku kamarádce bylo furt blbě taky jsem jí uklidnovali že to je dobře že je jí špatně,že mimi je ok a nebylo.a dasty co se stalo tobě v tom 9tt,že jsi o to přišla teda vy mě děsíte ted už se nemůžu dočkat utz abych viděla zda je vše ok docela se bojím jak jsem byla na utz tak jsem byla 7+1tt a přitom jsem měla být podle výpočtů 7+6 tt tak se bojím aby se nezastavil vývoj ☹
dovča supr až budu mít čas hodiím foto do fotoblogu

dasty79
4. črc 2010

delf - vůbec nemysly na tyhle hrozný věci a užívej si těhu 🙂
U mě se nestalo nic.Já v 6tt taky měla srdíčko.Pak byl další utz v 9tt a najednou bum - prostě srdíčko nebylo.
Neměla jsem žádný křeče, nekrvácela , prostě nic.Tak to byla pořádná pecka.
Akorát za začátku těhu mě bolely bradavky a asi do 8tt a pak najendou nic - tak to jediný mě bylo divný.
Ale ty se vůbec nestrachuj!Nemysly na to!!!!!Jasný?nebo dostaneš na zadek!!!!

delf14
4. črc 2010

ahá dasty to je mi líto 😢 no víš jak dasty nemysli to je těžké gor když podle výpočtů jsem byla 7+6 a na utz 7+1.tak se bojím aby se nezpozdil vývoj a úplně nezanikl prdola malej.

ahojkyy
5. črc 2010

ahojte baby, tak ja sa ozývam len tak narýchlo, stále doma praceme po tej podlahe, už je to takmer hotové. Resp. ja spím a znova sa pokúšam niečo urobiť 😀 a manžel maká 😝 fakt nemám síl 🙂
delf, dasty - vôbec na také veci nemyslite. Aj keď sa priznám, aj mne občas niečo také napadá.

Ináč nevolnosti ustupujú, tak delf teš sa, ono to ku 12emu tt prejde 😉
Kontrolu mám vo štvrtok, NT tak držte palce. ahojkyy

delf14
6. črc 2010

ahojkyy to je supr,že nevolnosti ustupují to je bezva jé ty máš NT už já jdu v pátek na tu krev a pak na ten utz tak snad bude vše ok.už aby byl pátek a já viděla prcka na utz že je vše tak jak má a zas povyostl prostě mě zarazilo že jsem byla 7+1 a přitom jsem měla být 7+6

lenca78
6. črc 2010

Ahoj holky, jdu vas narychlo pozdravit. Vratili jsme se z prodlouzeneho vikendu a ja jsem uplne grogy. Nevolnosti se mi trochu vratily a to to bylo minuly tyden uz relativne v pohode, takze vim delf, jak se citis :( Ale zato mi hodne povyrostlo bricho, o prsou radsi ani nemluve. Az budu mit cas, tak vam ho vyfotim , abyste videly, jak dokazu byt uz ted pekne tlusta - holt dvojcata :( Ale co budu delat za dalsich par mesicu, to fakt nevim.
Mejte se moc fajn, drzim vsem palce na dalsi kontroly a delf - na nevolnosti recept nemam, trochu mi zabira coca cola.

delf14
6. črc 2010

ahojky leni výtej doma z prodlouženého víkendu,jé vyfot bříško at se můžeme podívat 😉

delf14
6. črc 2010

tak já zas budu mít dlouhou noc opět mi je na blití to je děs nevím proč se tomu říká ranní nevolnosti ☹

petulke
7. črc 2010

ahoj holky, já jsme se taky vrátila z prodlouženého víkendu. byli jsme u Petrova tatínka, pomáhal mu s podlahou v chaloupce na zahrádce, byla totiž úplně prohnilá.my jsme musely z ní všechno vystěhovat a zase zpátky nastěhovat. Mezi tím jsem se rochnila v bazénku. Jinak u mě není nic nového jěště nepoci´tuji nějaký extrémní nárust bříška, spíš rostu do šířky. ☹ Holky tak napište, kdy a jaké vyšetření vás čeká, já jdu 15.7 na screening. Omlouvám se za chyby ten utrouš mi dává zabrat, naštěstí doberu ten zbytek a končím. uf, už mě to nebaví ho baštit. po ránu jsem jak nejméně po láhvi vína. Nohy se mi motají a myšlení zpmalené. musím to jít zaspat. Moc se těším, že si opět začneme psát. 😵

delf14
7. črc 2010

ahojky petulko,já jdu ted na krev patří to k tomu NT a tam se hned objednám na utz jsem zvědavá jak moc vyrostl snad jo a hned v pondělí zase uvidím pcka doktorka říkala ,že by mě chtěla ještě vidět snad bude vše ok a já 19.7.bych měla mít první poradnu +těhu průkajdu