IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

petulke
21. črc 2010

ale řeknu vám, to byl fofr! včera ráno jsem to objednala a dneska mi to přišlo, a bylo to českou poštou! 😀

lenca78
21. črc 2010

@petulke a co to vlastne je? Ja myslela ze to je nejake uklidnujici CD s relaxacni hudbou🙂) Jsem blba, vid?
takze to jako slysis jak funguje srdicko? Kolik to stoji?

Ja jsem zase vcera na bazaru nasla nejakou knihu o tom, jak spravne nosit a polohovat dite, tak jsem zvedava, jestli je jeste v prodeji.

lenca78
21. črc 2010

@petulke jo a k tomu fofru, tehu pasy z tchiba jsem objednala pred 2 tydnama, zatim se mi ani neozvali, ze to expeduji 🙂)) Tak to bude na dlouho, aby mi vubec jeste dorazily 🙂)

petulke
21. črc 2010

a objednala jsi to dobře??? měl by ti mejlem přijít něco jako že jsi to objednala. možná jsi to neudělala dobře.
jj a poslochám srdíčko 🙂 je sice pomalejší co jsem porovnala na youtubku, ale večer to s přítelem zkusím znovu a uvidíme. Měla jsem ho v okolí pupíku! 😵 a stálo mě to 1500, pak to na koníkovi v bazaru prodám 😵
http://2324.elektrocoleti.cz/angelsounds-jdp100...

lenca78
21. črc 2010

@petulke tak uz se nasly ty moje pasy z tchiba 🙂 ja o vlku a vlk pred mym barakem. Volali mi z prepravni sluzby, ze se na me nemuzou dozvonit. Jestli to nebude tim, ze jsem v praci 🙂. To je teda servis, prisel email jen po objednani, ze dekuji za objednavku a ze mi budou informovat o expedici a pak ticho po pesine. Ale co. tak snad mi to doruci jeste jednou v nejakou jinou dobu.

Na odkaz mrknu, az budu doma, tady v praci je to naprd. A srdicko jsi teda hledala po celem brise, nez jsi ho nasla u pupiku? To je sranda.

petulke
21. črc 2010

ani nehledala, protože to cítím u toho pupíku tvrdší. a je tam hrča. 😵 ještě dnes koupím nějaký gel, asi budu muset koupit lubrikační 😅 nebo nevím. no a gel líp vodí zvuky. tím olejem to je docela naprd!
To je super že pásy dorazily. to je stejně prča, že? že to poslali až po takové době. možná proto, že čekaly až to stáhnou z prodejen!

petulke
21. črc 2010

ahojkyy prý se ještě nic nestalo, je to stejné jako u doktora

petulke
21. črc 2010

dneska zase ujíždím na kyselém, zelené švestky, mnam! 😝

ahojkyy
21. črc 2010

@petulke - no čau 🙂 no vieš, ani u Dr. nám nerobia UTZ každý dník.. ak je to bezpečné, kupujem to, tiež neviem vydržať 🙂

ahojkyy
21. črc 2010

baby - boli ste niekedy v Českom raji? My to tu nepoznáme a chceli by sme s manželom tam kuknúť. Oplatí sa?

petulke
21. črc 2010

ja tam nebyla! 😨 tak neviem poradit

petulke
21. črc 2010

kup si to, je to super věc a když skočíš na youtubko, a zadáš si tam angel sounds, tak tam uvidíš že si mužes poslechnout srdicka jiných bábetek! 😵

delf14
21. črc 2010

@ahojkyy jo jo je to tam moc pěkné aspon nám se to tam moc líbilo

petulke
22. črc 2010

no teda delfíku, ty toho teda písneš! 😵 už aby začalo pršet a měla jsi na nás více času! 😨

liny
22. črc 2010

Ahoj holky teda dnes bude zase pařák ☹

petulke
22. črc 2010

nám už k večeru začne pršet aspon to slibují! se nemužu dočkat!

lenca78
22. črc 2010

ahoj holky, tak se zase po chvili hlasim, jsem pecena varena a vzala jsem si den a pul volna. V praci se to neda vydrzet 🙂. Koukam, ze i vy jste uvareny a bez energie.

@petulke tak uz mam ty pasy z Tchiba, vyzvedl mi je bratranec .Jesteze ho mam 🙂

@liny tak co knizka liny? jsem zvedava, co tomu rikas🙂

@delf14 teda delf, tebe jsem tady taky nevidela ani nepamatuju. ale asi jsi porad venku, vid? je nadherne, ani se nedivim.

ahojkyy
22. črc 2010

čaute baby, tak tu to nejak mrzne, na tom našom fóre. Každý asi behá vonku.
Tu sa chystá dážď, tak snáď, som úplne jasná..
@petulke - kupuješ už nové veci na oblečenie? Mňa už všetko tlačí..

ahojkyy
22. črc 2010

už je po daždi resp. žiadny nebol. A už zase svieti ten sparňák..

petulke
23. črc 2010

Ahoj holky, tak jsem ten včerejšek nějak přežila, ale bylo to úmorné, od čtyř začala hrozná bouřka a skončila a o pul noci, v bříšku jsem cítila divné napětí díky kterému jsem nemohla vubec usnout. A ted bych spala jako medvěd brtník!
Ahojkyy já jsem těhu oblečení dostala od petrovy sestry asi když jsem byla v 7 tt. Dala mi těhu rifl. sukni a kalhoty. Tu sukni už nosím delší dobu, protože je pro mě pohodlná a v tom horku se vní cítim dobře. Ale zatím díky tomu těhu oblečení skrývám své narostlé obří rozměry, které zapříčinily hormony. Opravdu jsem moc narostla a tak to skrývám, za těhu oblečení. Jinak prsa zatím nijak extremně nenarastly, spíš se mi prsenka víc zaplnila, ale asi budu muset pořídit novou, díky nárustu obvodu hrudníku. Na prsou se mi objevily výrazné mapy zelených žil.
Jinak holky, 1.7. hned když jsem dostala těhu průkazku, jsem se registrovala na stránkách dm drogerie v programu babybonus. A včera mi přišly kuponky se slevami na nákup kosmetiky, olejíčku a výživy pro těhotné, a kosmetika, plenky, ubrousky, a ruzné věci potřebné pro těhotenství a čerstvě narozené miminka. Jsem opravdu nadšená a natěšená a proto vám to tady doporučuji aby jste takové suprové šance taky využily. Byla by škoda takových slev nevyužít. Navíc po narození miminka, které potom tam taky nahlásíte, vám budou do věku 3 let dítěte posílat kuponky se slevami. Tak já začnu utrácet penízky na nákup takových věcí než se pustím do oblečení pro miminko.

garp776
autor
23. črc 2010

ahoj holky,
tak jsem si vás trochu po delší době přečetla..jsem moc ráda, že zažíváte podobné radosti a strasti jako já. Včera jsem taky zůstala doma..dnes už je venku lépe, takže jsem zase v práci. Jinak si příjdu jak v 7 měsíci a ne 4tém. Prsa mne narostla fest, takže si teď příjdu jak selka..jakýkoliv větší výstřich mě příjde vyzívavý. Na začátku července jsem měla NT screening v 1 trimestru, oba prkové jsou v pohodě.V pondělí jsem se zaregistrovala v Motole v Praze. Další UTZ mám až na konci srpna.
Jen otázka..jak dlouho budete s dvojčatama chodit do práce?

liny
23. črc 2010

ahoj holky :o) zas tu jen profrčím a popřeji pěkný den, dnes už je u nás lépe, v noci malinko zapršelo a teď je zataženo a chladněji tak je to fajn. Snad přes den ještě sprchne.

leni ta knížka je zatím super, i přítel do ni včera nakoukl 🙂

Tak já musím zas makat papa

delf14
23. črc 2010

Ahojky ženy.Liny drahoušku můj do třetie všeho dobrého uvidíš.

@petulke a jak jsi okopírovala knížku jen jak tam máš jméno a nebo jen přední stranu jak tam je těhu průkazka.a musím to poslat najednou nebo ted tu přihlášku a pak třeba navečí mail s těhu průkazkou.
jé garp no páni to je fajn,že jsi zašla,a že prckům se daří dobře. 😉

petulke
23. črc 2010

@delf14 ja jsem ji oskenovala a poslala mejlíkem, o ofotíš tu stránku po otevření kde máš svoje iniciály´a datum porodu. sice je tam r.č. ale slibují že to nezneužijí. prvně jsem si udělala registrační formulář a poslala a poté jsem poslala na uvedenou odresu tu oskenovanou knížku 😵 Docela si dali na čas, ty kuponky mi poslaly po třech týdnech!

petulke
23. črc 2010

@garp776 gratulka že Nt dopadlo dobře a že se dvojčátka drží! Občas na tebe kouknu do iskare tematu a přečetnu si jak se ti daří! 🤐

delf14
23. črc 2010

@petulke a jak moc slevové jsou prosím no já evím moje rodné číslo posílat co když ho překryji papírkem tak jméno tam bude atd

petulke
23. črc 2010

@delf14 já nevím na každý výrobek je určená jiná sleva, třeba na weleda kosmetiku kolem 50 - 65 kč a jsou tam 4 kuponky, na babylove kosmetiku 10kč jsou tři kuponky, sebamed 40kč 2 kuponky, hipp těh. olej 50kč 1 kuponek, diskreet alldays 15kč - 3 kuponky,těhot. kalhotky 20kč - 2kuponky, jednorázové kalhotky 10kč- 2 kuponky, prsní vložky babylove 35 kč 2 kupony, prsní vložky nuk 20kč 2 kuponky, lovela prací prášek 50kč 1 kp, lovela tekutý prášek 20kč 1kp, hipp natal 10kč 2kp,, gravimilk 15kč 2kp, Leros čaje 10kč 2kp, přebalovací podložky babylove 10kč 2kp, plenky newborn babylove 30kč 2kp, pampers newborn 78 ks 30kč 3 kp, pampers pleny 43 ks 30 kč 3kp, hipp 56ks vlhčené ubrousky 20 kč 2 kp, a 20% sleva na nákup v inet obchodě litex.cz, kde jsou výrobky maternity. Ufff! 😠
jo a 100kč na intimed rebuild vagin. kuličky po těhotenství jako prevence na inkontinenci.

delf14
23. črc 2010

@petulke tak to je pěkné no poslala jsem to taky akorát jsem teda překryla ty poslední čtyři číslice at nemají celé rodné snad jim to vadit nebude a když jo tak na to prdím,zrovna rodné číslo se mi nechce posílat někam.

petulke
23. črc 2010

já myslím, že jim to asi stačit bude. uvidíš, jestli ti to pošlou, mě ty kuponky přišly až po 3 tydnech! Docela jsem si říkala, že si dávají na čas! Ale vyplatilo se čekat. 😵

petulke
23. črc 2010

jo a potom až se prcek narodí tak chtějí poslat jméno a potom ti budou posílat kuponky do jeho 3 let 😵