IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

liny
23. črc 2010

delf ahoj kočko Tebe tady chytit je umění 😀 , jj do třetice snad sliznice dostane rozum a pak budu doufat,že bude co transferovat.

delf14
23. črc 2010

no jo liny když je hezky jsme furt venku,no musí dostat rozum nebo uvidí 😉 no vidíš to by bylo dobré

petulke
23. črc 2010

linuš a kdy tě čeká kontrola už víš?

liny
23. črc 2010

petulko no utrouš a estrofem mám do 28.7. a pak by měla dojít MS pokud přijde hned tak to vychází v týdnu od 10.8.

petulke
23. črc 2010

tak snad už to výjde!!! budu mooc držet pěstičky! 😵 😉 😵

delf14
23. črc 2010

já taky budu držet pěstičky 🙂

ahojkyy
23. črc 2010

ahojte baby. Tak pekné ránko 🙂
Konečne nám tu spŕchlo, tak snáď sa bude lepšie dýchať.
Včera ma manžel prekvapil, priniesok papučky z výpredaja, no nekúp to! hovorí 😀 😝
a keďže nevieme čo to bude, zatiaľ, tak priniesol jedny modré a jedny červené 🙂 super pocit 🙂

Jak sa máte?
ahojkyy

lenca78
23. črc 2010

ahoj holky, ja se dneska hlasim z Klatov od rodicu. Prekonala jsem strach z auta a dnes odridila 180 km v desti 🙂. Co jsem tehotna, mam ukrutny strach z rizeni, mam male auto, volant relativne kousek od toho svyho obrpupku, tak se porad desim, ze kdybych bourala, bouchnu se do bricha a zabiju mimina. Ale zvladla jsem to a ted se paradne flakam. Vybiram zakusky na svatbu a abych vybrala co nejlepe, nekolik vzorku jsem si nakoupila na odpoledne, postupne to konzumuju a vyhodnocuju, ktere jsou nejlepsi 🙂)

Jinak ja uz jsem zacala nosit tehu veci a musim rict, ze se citim mnohem lepe. Ono mi to uz to skrtici obleceni zacalo vadit. Takhle to je super. Jen se mi zda, ze diky tomu tehu obleceni to bricho zase hned povyrostlo 🙂. A v metru uz me pousteji sednou cizi lide....

lenca78
23. črc 2010

@liny no tak to jsem rada, ze se kniha zatim libi. A jeste teda smekam pred pritelem, ja jsem se mu snazila knihu taky podstrcit, ale ani ji neotevrel 🙂. To je dobre, treba si z toho taky kousek precte.
A liny neboj se, ze by sliznice priste nenarostla. Porad ti jeste mohou zvysit davky, vzpomen si na ty moje megadavky hormonu. Hlavne poradne pij a lej do sebe kontryhelovy caj. To by bylo, aby se to ted nepovedlo, ne? 10.8. je tu za chvili. to utece.

lenca78
23. črc 2010

@garp776 ahoj garp, tebe jsem tu nevidela ani nepamatuju. To je super, ze taky pracujes a cekas dvojcatka. Ja uz si pripadam jak nejaka krkavci matka, vsichni okolo me se divi, ze pracuju. Ale ja se porad citim dobre, jsem sice unavena, ale po praci si zdrimnu a je to ok. Tak se mi doma byt nechce, ja bych se tam nudila. Planuju vydrzet do konce zari. Od srpna uz zaucuju za sebe zaskok, tak bych tam chtela byt s ni dva mesice, pak jit na mesic a pul na neschopenku a pak materskou. Jak to planujes ty? A jak to zvladas?

lenca78
23. črc 2010

@petulke ty jo, peto, mi te nemit, tak nemame polovinu informaci. Do toho DM klubu se nahlasim, az budu doma. Jsem rada, ze nasi maji pocitac a internet, jinak nic🙂 Takze scanner tu nemam 🙂 Ale kamaradka mi uz doporucila ten olejicek od weledy, pry je proti striim uzasny, patlala se s nim porad.

delf14
24. črc 2010

to jo nemít petulu tak nevíme že něco takového je 😀 tak dnes bude deštivé počasí po dlouhé době budeme doma zalezlé

petulke
24. črc 2010

holky a už jste kukly na www.litex.cz ? mají tam docela krásné tehu oblečení a krásné plavky. docela nad nimi přemýšlím! když mám tu 20%slevu z dm

petulke
24. črc 2010

a konečně se ochladilo, hned mi je líp! než ty hica! to funím!

delf14
24. črc 2010

@petulke no proč né když máš tu slevu a ráda hodíš plavat tak jdi do toho

petulke
25. črc 2010

holky já vám nevím, jsem z toho celá rozpačitá! A nevím si rady, ale musím počkat do 12. 8. na další kontrolu. Já jsem si našla tím angelsounds dva místa kde slyším srdíčko! Jedno právě to co mě občas tlačí na levé straně od pupíku a kde se mi občas vydouve boulička, a teď jsem si nově našla docela níž na pravo od pupíku. Které má asi doktor pod kontrolou. protože tím utz mi jel pod pupíkem. Tak toho 12.8. mu řeknu že mě občas tlačí na levé straně a když si na tu stranu lehnu tak mě tam občas píchá. To by byla prča, kdyby tam nakonec fakt byly dva!!! Nebo mě na té levé straně tlačí zaraženej prd co pulzuje??? 😀 😀 😀

petulke
25. črc 2010

konečně chvíli bude počasí, ve kterém se dá normálně žít! Jsem strašně ráda, protože mi bude fajn!

delf14
25. črc 2010

no petule nestraš čéče fákt?!

delf14
25. črc 2010

myslíš že by ho ještě neviděl toho druhého?

petulke
25. črc 2010

spíš si myslím, že ani neočekával, že by tam mohl přece být. Tak mě tím utz neprojížděl celé bříško. Ale uvidíme jak dopadnu, jinak nechápu proč slyším dva na ruzných místech! 😅 Docela daleko od sebe!

delf14
25. črc 2010

a tak nereaguje to i na pohyb že slyšíš pohyb?a srdíčko nebo to je jen na srdíčko?

petulke
25. črc 2010

jojo delf pohyby slyším, 😵 zní to v uších jak bouřka! např. ráno, to mě až rozesmálo, myslela jsem že mi vyletí bubínky. Až jsem si to musela stišit. 🙂

delf14
25. črc 2010

A tak je teda rozdíl mezi pohybem a srdíčkem?třeba na jedné straně máš srdíčko a na druhé se mele to by nemohlo být ono?

petulke
25. črc 2010

nene je velký rozdíl mezi pohybem a srdíčkem, srdíčko tepe pravidelně a pohyby zní jako kdy hřmí a je to mnohem silnější. a slyším dva srdíčka na ruzných místech docela dost daleko od sebe asi 30 cm

delf14
25. črc 2010

tak je to jasné je to dvojče paráda 😀 jsem zvědavá co ti na to řekne doktor až mu to povíš to bude teda napínavé jak kšandy 😝

lenca78
25. črc 2010

@petulke Peto, no tak to by byla sranda 🙂. Koukam, co vsechno se da tim angel sounds poslouchat, az me mrzi, ze to doma nemam taky. Ale je to moc penez, ty ted nemam. Musim trochu setrit. Premyslim, jestli si nekoupim alespon obycejny stetoskop, tim pry jde srdicko taky slyset.

petulke
25. črc 2010

Leni ten stetoskop mám doma, ale slyšet je to až od konce 6. měsíce.

garp776
autor
26. črc 2010

ahoj holky..
petulke...teda to by byla fakt sranda..asi bych zkusila ten UTZ...mě dr taky poslouchá srdeční ozvy na dvou místech-podobných jako ty slyšíš u sebe..jeden nahoře u pupíku a druhý skoro dole na druhé straně.
lenca78...já jsem ok...taky mě někdy přepadne únava, zvláště když byly ty vedra..po práci na zahradě a doma toho už zvládnu míň, což mě štve. MM je v práci až do večera a i o víkendech, takže mi moc pomoct ani nemůže. Někdy mám pocit, jak to všechno zvládnu s větším břichem, natož s miminama..

garp776
autor
26. črc 2010

..jo a počítám, že skončím taky na plný úvazek někdy v září a pak budu dělat 2 dny z domova..

delf14
26. črc 2010

ahojky holky no petule každopádě to bude zajímavé 😀 hodím foto bříška do fotoblogu 😝