• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, duben 2010

(Zamčená)
8. dubna 2012 
ahoj holky, tak jsem sem zaskočila dát zprávičku. Dnes jsem 9. den po KET sedmidenních embryjí a na testu sněhobílo, ani stín, nic. Takže ani lázně nepomohly k tomu, abych byla těhule.
16. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz
@78marcela - ešte skoro, marcela. vydrž
16. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz
@ahojkyy Já myslím, že není až tak brzo, když ty embryjka byly sedmidenní. To už by se ukázalo.
16. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz
@78marcela - tak hádam si mala po PK, tj po 5 dňoch..
16. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz
@78marcela - je to fakt individuálne, zájdi si na krv a máš istotu :slight_smile:
16. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz
@ahojkyy Na krev půjdu ve čtvrtek asi. Mě se zamražovaly 6. den kultivace a pak se rozmražovaly den před KET, takže celkem sedm.
16. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj :o)

Leni tak jak se Ti daří jako mladé paní ? Každopádně gratuluji k novému příjmení :slight_smile: . Knížečku už mám skoro přelousknutou tak brzy pošlu zpět.

Marci vydrž třeba ještě budeš mile překvapena :wink: .

No a já Vám musím oznámit,že můj sen na miminko se naprosto vytratil. S přítelem řešíme rozchod, zítra jsem měla jet na KET, v neděli jsem to musela zrušit. Sem tam na Vás juknu jak se Vám daří.

Mějte se krásně a všem držím pěstičky :slight_smile: papa
16. srp 2010 ve 13:25  • Odpověz
možná to bude holky tím, že jsem zdravotní sestra, proto by mi to vubec nevadilo.
16. srp 2010 v 15:36  • Odpověz
@ahojkyy zdravím,myslím,že AMC bude ok,testy opravdu bývají falešně negativní,co se týče downa souhlasím s tebou - je to opravdu náročné....obdivuji ty co o tom vědí a dítě si ponechaj,já mám jiný názor,pracovala jsem nějaké roky v ústavu pro dívky a ženy i s takovým postižením,ano jsou hodní,ale......nikoho neodsuzuji,at se každý rozhodne sám,mě brzo také čeka scren,ale vím jak bych se rozhodla,pokud by byl negativní a AMC také...prostě musíme věřit,že naše děti budou v naprostém pořádku,drž se,nemysli na nic špatného - bude to ok.měj se,pa
16. srp 2010 v 17:03  • Odpověz
@liny jak to liny co se stalo?že tak najednou.

@78marcela no víš jakjá chodím ještě na jedu diskuzi a ta jedna holčina byla po ket a slabá čárka se jí objedvila až 11den od ket ještě vydrž moc moc na t držím pěstičky
16. srp 2010 v 18:05  • Odpověz
@liny - co se stalo??????????????????????????
16. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz
ahoj holky, zdravim jako pani :slight_smile: V sobotu jsem si to nalezite uzila, dokonce jsem i trochu tancovala. Ale popravde, jsem moc rada, ze uz to mam za sebou, bylo to trochu narocne, hlavne byt tyden pred svatbou s rodici, co se snazi udelat svatbu podle jejich predstav :slight_smile:. Tak ted uz si pomalu zacnu vyrizovat rizikac a pujdu na neschopenku, do prace se mi uz moc nechce.
17. srp 2010 v 11:44  • Odpověz
@liny to je mi strasne lito :(. Nevim, co ti napsat, aby te to potesilo :(. Drz se, myslim na tebe.
17. srp 2010 v 11:45  • Odpověz
@ahojkyy s temi testy mas pravdu, bohuzel jsou chybne i ty negativni :(. Ale ja doufam, ze nam vsem se narodi zdrava miminka, ne? Zaslouzime si je prece po tom, co jsme vsechno podstoupili, abychom byly tehotne. Drzim palce.
17. srp 2010 v 11:46  • Odpověz
@78marcela Hlavu vzhuru, pockej na krev. Kamaradce ukazoval test snehobilo i v tři tydny po oplodneni - no a je z ni uz pekna tehule, potvrdila to az krev. Drzim palce
17. srp 2010 v 11:47  • Odpověz
@lenca78 - gratulujem, mladá pani :slight_smile: Ano, na svadbu si pamätám, aj na rozdielne predstavy nás mladých a mojich a jeho rodičov.. je náročné to "ukočírovať" a bude aj celý život, naučiť sa s nimi žiť :grinning:
zdravé miminká si zaslúžime všetci, to áno, len sa obávam, že to nebude vždy len o zásluhách. Však uvidíme, o chvilinku idem za tým genetikom, tak snáď niečo rozumné k tomu povie, má na to školu, nie? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2010 v 11:37  • Odpověz
@liny - možno sa to ešte ukľudní, nič sa neje také horúce, ako sa to uvarí. Držím palečky a daj info, či si oki. ahojkyy
18. srp 2010 v 11:38  • Odpověz
@jancica74 - dík za podporu. Kukali sme na to s manželom a našťastie sme sa zhodli - musím poklepať, nech to nezarieknem, tak snáď aj keď to špatne vypáli, tak sa zhodneme k spokojnosti oboch. dík.
18. srp 2010 v 11:39  • Odpověz
@ahojkyy nemáš zač a pisni zase jak to dopadlo,myslím na vás,pa
18. srp 2010 v 11:57  • Odpověz
ahojky holky tak nes byla kontrola vše je ok a z doktourkou jsme se shodli,že tripltesty dělat nebudeme když nt screening dopadl výborně,že to nemá cenu a jsem ráda já je nechhtěla tripláky i kdyby by mi je doktorka chtěla dělat odmítla bych
19. srp 2010 v 11:15  • Odpověz
Ahoj holky, jsem zpět z centra. Krev negativní.Tak jdu v září na další pokus, dnes vysadit prášky a jak přijde menses, zase začít. Nafasovala jsem navíc prednison, anopyrin, k tomu normálně utroš a estrofem. K tomu ještě listovku v nějakých tabletách na F. Pokud to nevyjde, tak pak pauza...
19. srp 2010 v 15:29  • Odpověz
@78marcela to je škoda ach jo :frowning2: to je zajímavé proč se nedaří fakt všechny vyšetření jsou ok?že to nejde?
19. srp 2010 v 15:31  • Odpověz
@delf14 Taky jsem se na to ptala doktorky. Proč to nejde, když mám vše v pohodě. Jen pokrčila rameny, někdy se prý nedaří.
19. srp 2010 v 15:47  • Odpověz
a genetiku a imono nebo co já vím jak se vše jmenuje to máš taky?
19. srp 2010 v 16:27  • Odpověz
@78marcela tak to mě mrzí! Vy jste měly taky metodu ICSI, že jo? Tak to je ptotom zvláštní! V září ti dají opět zamražený?
19. srp 2010 v 16:28  • Odpověz
@delf14 gratuluji k nt! :dizzy_face: Super zprávička!
19. srp 2010 v 16:29  • Odpověz
jo jo je to supr že to tak dopadlo
19. srp 2010 v 16:45  • Odpověz
@petulke Jojo, měli jsme taky ICSI, naprosto zbytečně si myslím, ale měli. A ano, budu mít opět zamražený v září. Tím asi pak skončím, když se nepovede, dám si delší pauzu, protože na to pak nebudeme už mít. Ani psychicky ani finančně.
19. srp 2010 v 18:22  • Odpověz
ahojte baby. Tak som po amniocentéze. Výkon úplne v pohode, dva dníky som ležala, aby som to náhodou neprepískla, tak dávam info len teraz. Down sa nepotvrdil, ostatné výsledky budú do dvoch týždňov.
A mám novinku - cítim pohyby, úplne jasne a takmer stále :slight_smile: už som dala aj manželovi ruku na brucho, aj sa nám podarilo vidieť, ako sa bruško "odúva" :slight_smile: krásny pocit, baby. Tak snáď aj ostatné výsledky dopadnú v poriadku.
Ako zvyšok z Vás. Ako marcela, už máš výsledky krvi?

ahojkyy
22. srp 2010 v 16:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.