• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, duben 2010

(Zamčená)
8. dubna 2012 
Ahoj holky, ja jsem taky byla dneska na glykemicke krivce. A presne jak pise ahojky, samotny test v pohode, ale to cekani - no ja jsem z toho jeste ted uplne vyrizena. A ani to nalacno mi moc neprospelo, ted jsem uz snedla pul lednicky a porad mam hlad.

@ahojkyy kde jsi byla? Ja v Bohnicich na poliklinice Mazurska - jestli jsem te tam nekde nezahlidla
24. zář 2010 ve 14:40  • Odpověz
@78marcela Tak hlavne ze to aspon roste, ne? Nevzdavej to Marcel. Kolikaty den jsi dneska po KET? Kdy pujdes znovu - v pondeli? Drzim palce, at to naroste pres vikend poradne :slight_smile:
24. zář 2010 ve 14:41  • Odpověz
@petulke mne teda ta kontrola prijde taky az za moc dlouho, nato ze mi hrozi hospitalizace a jsem otevrena na 1cm. S tim ostatni holky lezely ve spitale, i kdyz mely jen jedno mimco. No uvidim. Mozna pojedu pristi vikend za mamkou a necham se prohlidnout tam. Aspon zase budu mit nazor i jineho lekare, clovek nikdy nevi. A hlavne, tak mi mimina i zmeri a zvazi a dostanu mozna nejaky obrazek.
24. zář 2010 ve 14:44  • Odpověz
@lenca78 Jsem dnes 14. den po KET. Ano v pondělí znovu. Mail od doktorky mě zase trochu navnadil a dal naději...tak uvidíme.
24. zář 2010 ve 14:52  • Odpověz
@78marcela Tak jim dej pres vikend sanci, treba to jsou jen nejaci lenosi v zavrtavani. Moc drzim palce.
24. zář 2010 ve 14:53  • Odpověz
@lenca78 jsi hodná, díky. Kdyby to tak bylo, jak říkáš, jeden lenoch by mi klíďo stačil, hlavně kdyby byl.
24. zář 2010 ve 14:54  • Odpověz
@78marcela jupí, tak roste, sice pomalu ale roste, jen tak dáál :wink: :dizzy_face: :wink:
24. zář 2010 v 15:40  • Odpověz
@lenca78 no právě, já být tebou tak si to taky takhle podobně ošéfuju, sichr je sichr!
24. zář 2010 v 15:41  • Odpověz
@ahojkyy Jj tak to je přesně ono, koupila jsem od 3-6 kg. :slight_smile: ale ubrousky ne ale vezmu je taky, nebot samotné plenky mi daly docela zabrat, se snimi tahat, uf!
24. zář 2010 v 15:43  • Odpověz
@petulke - oki, dík, zajtra po to pôjdem. Vezmem nosiča - manžela :slight_smile:

@78marcela - leňoch, neleňoch, treba mu veriť. Je tam a snaží sa. SA to zvýši a bude to potvrdené, tak uvidíš, za dva mesiace si ani nespomenieš, že si sa bála za HCG, budeš čakať na srdiečko :wink:

@lenca78 - lenča, bola som vo Vojenskej nemocnici - Praha. A poviem Vám, že tak zafajčenú / zakouřenú ordináciu ste ešte nevideli.. ale prežili sme to. Inak aj ja som sa poobede z toho pozvracala, neviem, či to bolo tým, že sme mali v menze blbý obed a ja som ešte zacukrila, že mi to nesadlo. Ale teraz už je lepšie. Hlad cítim tiež.

Inak sa bojím ísť zvážiť :slight_smile: nechce sa mi "objaviť" ďalších pár kilo :grinning: ďalší týždeň sa tomu nevyhnem, lebo idem na kontrolu, tak budem musieť :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ahojkyyy
24. zář 2010 v 16:55  • Odpověz
@ahojkyy Kéž by to tak bylo, holky...moc se bojím a doufám a bojím a brečím...ale doufám. a vím, že to tak bude pořád už.
24. zář 2010 v 17:09  • Odpověz
@78marcela - plačom si nepomôžeš! Pímenkovala som Ti - myslieť pozitívne! Oki? Tak sa zatiaľ zamestnaj príjemnou knihou, alebo si kukni nejaký fajn film, niekam si vyjdi - ak nemáš obmedzený Dr. pohyb atď. Rýchlejšie Ti to ubehne.
24. zář 2010 v 17:12  • Odpověz
@78marcela jenže marcel, jak psala ahojky, ted se bojíš aby rostlo hcg, potom a ještě víc se budeš bát aby bylo srdíčko a potom jak dopadnou tripl testy, začne obrovskej kolotoč strachu a obav! A čím dál se dostaneš a každým překonaným schůdkem vstoupíš nahoru, budeš se čím dál víc bát o miminko! hácégéčkem to začíná a skončí to kdy? Až možná naší smrtí! :sweat_smile:
24. zář 2010 v 19:37  • Odpověz
presne jak psala Peta. Ja se ted uz nebojim o hcg, ale aby ze me "nevypadly" za prochazky. Myslela jsem si, ze hcg bude jen jediny strach a ono je to cim dal horsi:slight_smile:
Hlavu vzhuru, Marcel, nejaky hezky film nebo knizku, at ti ten vikend co nejrychleji utece a v pondeli budes moudrejsi
24. zář 2010 v 19:55  • Odpověz
holky, mam dotaz. Chytla jsem nejakyho bacila (asi po tech spitalech, jak tam ted porad chodim :(. Myslela jsem, ze si vycucam Septolette a on se nesmi v tehotenstvi. Nebrala jste nektera neco na krk? A co na rymu? Koupila jsem si nejake kapky s morskou soli, to je uplne bez ucinku oproti normalnim kapkam. Radsi si i zmerim teplotu, citim, jak to na me leze :(. Ach jo . A to navic dneska na to m naberu tam na me chrchlal snad kazdy....
24. zář 2010 v 19:57  • Odpověz
@lenca78 ahoj leni, co já vím tak se může paralen ale jen obyčejný, ale nevim kolikrát za den, nejlepší bude jít do lékarny a zeptat se :frowning2:
24. zář 2010 ve 21:02  • Odpověz
@petulke
@lenca78
@ahojkyy
Máte všechny pravdu, holky, ját o vím. Myslím, že od té čárky na testu začne strach, který tu bude už napořád. Taky to na vás vidím, jak máte strach z každé kontroly a vím, že já nebudu jiná.
Já dnes měla konečně trochu silnější testík, tak snad od včera HCG zase trochu povylezlo. Bojím se toho pondělí, ale zároveň strašně doufám.
25. zář 2010 v 08:38  • Odpověz
@78marcela jee, tak to je dobre, kdyz sili carka, musi prece silit i hcg, ne? Drzim palce. Bude to dlouhy vikend, vid?
25. zář 2010 v 11:46  • Odpověz
@petulke Peto, tak uz je mi lepe, poradne jsem se vyspala, vzala si paralen a je mi lip . Tak snad z nejhorsiho budu brzo venku.
25. zář 2010 v 11:47  • Odpověz
@lenca78 To bude teda a v ponddělí tam půjdu s hrůzou v očích...at už je to za mnou. Ale taky si myslím, že hcg muselo poskočit, když je čárka dneska silnější.
25. zář 2010 v 11:50  • Odpověz
@lenca78
Lenco ja jsem taky nastydla bolelo me v krku bala jsem se ze mam anginu tak jsem zasla k doktorce poradila mi do krku na 5 dni strikat bioparox na hlavu normalni paralen a v lekarne na rymu jen kdyz bych mela uplne ucpany nos tak pro novorozence Nasivin a na kasel mam jitrocelovy sirup ryma pomalu odchazi sama bez niceho, tak drzim palce brzo se uzdrav
25. zář 2010 v 18:43  • Odpověz
@lenca78 no hlavně leni ještě hodně bud pod perinou. :wink:
@78marcela tak to je super, jsem moc ráda, taky jsem nedočkavá jak zítra dopadneš! :wink: :dizzy_face: Ale budu doufat, že dobře a budem společně vyčkávat na srdíčko :wink:
26. zář 2010 v 16:33  • Odpověz
Vložím vám fotečku dnešního testíku, už to začíná vypadat trochu optimističtěji, snad bude zítra důvod k radosti, už dlouho jsem se tak nebála, jak se bojím zítřejší krve.
26. zář 2010 v 19:34  • Odpověz
@78marcela no páni to vypadá skvěle tak na zítra držím pětičky moc moc a hned nám dej vědět
26. zář 2010 ve 20:22  • Odpověz
@delf14 Určitě dám hned vědět. Ale bojím se fest, uítra se rozhoodne. Celý den hladím břicho a říkám si, že ten brouček tam určitě je a že mi připraví krásný dáreček k narozeninám...
26. zář 2010 ve 20:37  • Odpověz
@lenca78 - ahoj. Tak ja mám ten istý problém. chytila som to od manžela, inak už tretí deň takmer nedýcham, tak mam plný nos. Hneď som zašla k lekárke. Jediné, čo vraj môžem, je paralen, ale len fakt, ak sa zvýši teplota. A nos mám plukať slanou vodou - morská soľ, ako ty píšeš, žiadny problém, doma s ňou solím len to strašne štípe a nejak to nos neuvoľňuje.. takže čajíky, med a ležať, potiť sa.

ahojkyy
27. zář 2010 v 09:54  • Odpověz
@78marcela - tak daj vedieť, držím palce, nechto dobre dopadne :slight_smile:
27. zář 2010 v 09:55  • Odpověz
tak nakukuji zda marcel už napsala moc moc mačkám vše co mám

@ahojkyy taky jsem byla hodně nastydlá,skuz hodě pít čaj s citronem,vymačkej si ho do čaje a i s medem to je taky dobré třeba to zabere jak mě :wink:
27. zář 2010 v 11:28  • Odpověz
@78marcela jakto že ještě žádná správa, teda koukám, že jsme víc netrpělivé a nedočkavé a Marcelka nás tady napíná!
27. zář 2010 ve 12:52  • Odpověz
@delf14 - nezaberá :unamused: aspoň teda zatiaľ nie.
27. zář 2010 ve 12:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.