• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, duben 2010

(Zamčená)
8. dubna 2012 
Velikost je dobra otazka, zalezi,kdy porodis a jak bude velke miminko:slight_smile: Ja mam tri 50, 5 56 a zbytek vezmu v 62,kdyztak to proste prikoupim po porodu. Ale ja u me ocekavam spis nedonosenatka a mala mimina nez ctyrkilove macky.
6. říj 2010 ve 20:32  • Odpověz
@lenca78 leni ty budes mit i 50 obrovskou, moje svagrová porodila v 7 měsíci, a sháněla 46. tvrdí že jí mají v kik!
já mám 2 - 50, 3 - 56, a mnoho od 62
6. říj 2010 ve 21:11  • Odpověz
@petulke no ja ty male velikosti schvalne nenakupuju, at to neprivolam. Ale diky za tip, kdyby to nastalo, tak vim, kam mam bezet :slight_smile:
7. říj 2010 v 10:27  • Odpověz
no ono i ta 50 vypada dobře když se zahrne :wink:
7. říj 2010 v 10:29  • Odpověz
@petulke ja jsem to vse vyprala a vyzehlila a kdyz jsem ty veci slozila, tak uz si vubec nemyslim, ze bych toho mela hodne. Kdyz si predstavim, ze z toho budu satit dve deti, tak to jsou spis takove ubohe hromady :slight_smile:. Ale v Praze je ke konci mesice dvojcatova burza, tak se asi pujdu podivat primo tam a zkusim neco dokoupit. Ja toho nechci mit hodne, ale zase mit jen par bodycek mi prijde taky malo, abych to pak neprala po vecerech a nesusila do rana na radiatoru .)
7. říj 2010 v 10:37  • Odpověz
no, ja mam tiež vacsinou 62y. Pár 56iek, menšie ani jedno.. snáď sa narodí aspoň aké také.. a všetko, snáď okrem dupačiek sa dá vyhrnúť - bodyčka alebo košielky.
ja mám 56u len zavinovačku, hrubší overálik a pár bodyčiek. Zatial nic viac..
7. říj 2010 v 10:59  • Odpověz
ty jo, tak kde ste?? Ja dnes odchádzam na Slovensko, na poslednú návštevu pred veľkým "dňom" :D
tak možno budem absentovať na nete, ale snáď sa dostanem. Tak - najneskôr sa tu hlásim na fóre v utorok :slight_smile:

ahojkyy
7. říj 2010 v 16:25  • Odpověz
@ahojkyy tak dobře dojed a hlavně si to tam uzij! Ještě že to je vlakem, nebo já už se sama na cestu k rodičum na sever. moravu autem necítím. Je fajn že vtom vlaku se můžeš projít
7. říj 2010 v 17:26  • Odpověz
@ahojkyy taky preju stastnou cestu. Nam zase stavkoval net :(
7. říj 2010 v 19:07  • Odpověz
ahoj holky, tak se zase hlasim - je to spis zazrak, ze nam funguje net. Uz to beru jako dar zhury :slight_smile:. Nejhorsi na tom je, ze po precteni smlouvy o pristupu na net jsem zjistila, ze klidne mi nemusi jit net klidne 29 dni ze 30 a stejne musim zaplatit plnou cenu.... Jsou to vsechno hrozni vyderaci:slight_smile:

A jak se mate vy? Koukam, ze je tu pekne mrtvo. Omluvou je ale krasne pocasi. Ja jdu zitra zase na kontrolu, tak jsem zvedava, co mi reknou. Jinak jsem zacala o vikendu prat pleny, mam jich asi tak 30 - 40. Poslala mi je mamka. Mela pro nas schovanou vybavicku - cejchy a uterky jsem odmitla, ale pleny se mi moc hodi.

A co vy delate? Nakupujete? Ja uz mam takovych veci, ze asi uz skoncim. Kdyz ony ty vecicky jsou tak krasne, to se nakupuje uplne samo.

Mam pro vas takovy dotaz - koupila jsem detsky praci prasek a v tom vse peru. Vim taky, ze by se mely ty vecicky zehlit - urcite ty, co jdou primo na telo, tj. body, overalky apod. Zehli se ale i osusky ci spaci pytle atp? A pleny? Ted na to mam cas, tak to nejak vzdycky vyzehlim, ale az budu poletovat kolem dvou prcku, asi toho casu tolik nebude.
10. říj 2010 v 17:27  • Odpověz
@lenca78 Ahoj Leni, já jsem tady u nás doma měla přes víkend návštěvu, tak jsem taky neměla čas kuknout na net. Jinak jsem slyšela že ten dětský prášek , nevím jaký máš, ale prý lovela, nevypere fleky, ale myslím že na vyprání nových věcí to stačí! A slyšela jsem že by se mělo nechat potom ještě jednou propláchnout. Jsem zvědavá jak zítra dopadneš, v kolik tam jdeš? budu na tebe myslet! zeptej se na tu cerkláž a nebo na na nějaké léky co podporují vývyn plic, teda pokud s na to vzpomeneš, já mám taky vždycky k doktorovi takové otáuky, ale nakonec , když tam jsem tak se zapomenu zeptat :sweat_smile: , protože mě úplně nadchne když uvidím tu malou myšpulku :dizzy_face:
10. říj 2010 v 19:57  • Odpověz
@petulke Jo tak tu lovelu jsem taky koupila. Na fleky mi nekdo neco doporucil - zapomnela jsem, jak s e to jmenuje, ale mam to nekde v emailu. To je pry super pripravek a muze to byt pouzivano i na pradlo pro deti.
Jinak zitra to mam od 10, ale potom musim jeste na vaclavak, tak dorazim buhvi kdy. A koukam, ze to mame stejne, ja doma mam stovky otazek a u doktorky si zapomenu predepsat leky :slight_smile: natoz nejake otazky :slight_smile: Urcite pak napisu, jak to se mnou vypada.
10. říj 2010 ve 20:27  • Odpověz
ahojky holky.Měla bych prozbičku méhli by jste hlasovat pro strašidýlko co má naše školka v soutěši přihlášené?!můžes se hlasovat denně z jednoho pc jsme školka mladkov tady je adresa vhttp://halloween-chlumec.cz/soutez-o-nejhezci-strasidlo/materske-skoly?id=111
tak vás moc prosím zda by jste pomohli my máme doma tři pc tak je oběhnu a budu hlasovat :grinning:
11. říj 2010 v 08:27  • Odpověz
@delf14 odhlasováno :slight_smile:
11. říj 2010 v 08:41  • Odpověz
@lenca78 moc děkuji moc moc já vás s tím stejně budu otravovat asi každý den,moc bych jim to přála aby vyháli totiž,ještě ic nikdy nevyhráli proto,chci poprosit všechny koho znám aby pomohli právě.
11. říj 2010 v 08:46  • Odpověz
@delf14 taky jsem hlasovala :wink:
11. říj 2010 v 11:49  • Odpověz
Leni ??? tak jak? :dizzy_face:
11. říj 2010 v 11:49  • Odpověz
@petulke děkuji moc moc moc
11. říj 2010 v 11:59  • Odpověz
ahoj holky, jsem zpet (jeste jsem si udelala vylet do centra na nakupy:slight_smile:. Mimina jsou pekni zrouti, pribraly 1/4 kg za 10 dni!!! Maji 1080 a 970 g, rozdil je pry zatim v limitu. CIpek zustal na 27 mm, hura! A trochu otevrena. Deti jsou jeden prdelkou a druhy napric, pokud se neotoci, tak cisar je 100%. No a ja mam uz 7 kg nahore. Ted to leti, kilco tydne zadny problem :(
Kazpodadne se se mnou moje doktorka pomalu louci. Jdu znova za 3 tydny na posledni ultrazvuk, pak za dalsi dva tydny mi jen nabere krev, udela z toho zpravu a predava do rizikove poradny v porodnici. Uz s tim nechce nic mit. Skoda, takhle doktorka byla fajn.
11. říj 2010 v 15:09  • Odpověz
@lenca78 jůůůů, to jsou super zprávy! Leni jen tak dál a drž se, aby se bobískům u tebe líbilo! :dizzy_face: Uz mají kilíčko, supééér :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. říj 2010 v 15:37  • Odpověz
@petulke no jo, mam v sobe 2 kila deti, kdo by si to byl pomyslel nekdy v dubnu, kdyz jsem si tu psaly pocity po transferu :slight_smile:
11. říj 2010 v 15:45  • Odpověz
@lenca78 to teda, a ty za chvilku ani nemrkneš a budeš je mít u sebe, to my si ještě budeme muset nějaký ten pátek počkat :confounded: Jaké máš jména, nevím jestli jsem se už ptala, ale já to zapomněla :frowning2:
11. říj 2010 v 15:49  • Odpověz
@lenca78 jé paráda to je bezva že se jim tak daří
11. říj 2010 v 15:54  • Odpověz
@petulke Peto, no o jmenech se zatim jen dohadujeme. Manzel totiz nechce zadne z tech nejcastejsich. Tak zatim mame tyto kombinace (ale asi se to jeste zmeni):slight_smile:):

Josef - Frantisek
Stepanka - ?Eliska (je ale moc casta, snad to nebudou dve holky)
Josef - Stepanka

:slight_smile:
11. říj 2010 v 15:55  • Odpověz
@delf14 Delf, no ja jsem rada, ze se jim dari. Tvemu prckovi se urcite taky dari :slight_smile:
11. říj 2010 v 15:56  • Odpověz
:wink: krásný, škoda že ti ještě neřekli co máte, tak to musí být těžké v nakupování, jen v neutrálních barvách, co?
11. říj 2010 v 15:58  • Odpověz
jo jo ten můj vyvádí děsně minule si dělal disko o půl noci had jeden
11. říj 2010 v 16:06  • Odpověz
@delf14 tak to já vždycky jak ulehnu tak začne kopat a kroutit se :wink:
11. říj 2010 v 16:11  • Odpověz
@petulke to víš hledá si nejlepší místo na spaní :grinning:
11. říj 2010 v 16:21  • Odpověz
@delf14 taky mi to tak příjde ! Ale je to sranda!
11. říj 2010 v 16:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.