IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

lenca78
15. říj 2010

@ahojkyy ja jsem dostala take nejake vaginalni tablety - cca 7 tydnu zpatky, mela jsem vytok. A na tech bylo napsano neuzivat v tehu vubec a presto mi to predepsala. Ja jsem si vzala tak dve tri a bylo po problemu, tak jsem prestala. Takze jestli tam mas jen, ze se nesmi v 1. trimestru, byla bych jeste klidnejsi. Ale chapu te, taky jsem to nechtela brat. Pak jsem jeste parkrat pouzila Rosalgin na vyplach - to se taky nemuze v tehu, ale doktorka rekla, ze kdyz to udelam jednou do mesice, tak v pohode.

ahojkyy
15. říj 2010

@lenca78 - mne to totiž na vaginálnu mykózu nepripadá.. nemám extrémny výtok, svrbenie, opuchy. Len ma bolelo vo vnútri ako by ma rezalo. Teraz to ani necítim. A príznaky mykózy sú jasné, to som už mala. Len maprekvapilo, že ani neurobil nejaký ster alebo tak, to sa nerobí?

Asi zase preháňam, ja viem. Ale ak by sa teraz niečo "pokazilo", tak ma asi porazí..

ahojkyy

lenca78
15. říj 2010

@ahojkyy no ja te chapu, taky jsem byla prekvapena, ze mi beze steru proste neco jen tak predepise. Ale asi jsem precitlivela, bojim se o mimina tak moc, ze porad neco resim. a pak vidim moji segru, ktera otehotnela ani to jeste nechtela, v 7. mesici jezdi na kole inlinech, chodi na aerobik a ji pastiky, plisnove syry a tak. Je to nespravedlive. Tak jestli te to uz preslo, neber si to nebo si zaved jen jednu bobuli. A zitra uvidis. Urcite to bude v pohode, prece by ti nedal neco, co by melo katastrofalni dusledky pro mimco.

ahojkyy
16. říj 2010

@lenca78 - tak ja som tú tableetku nakoniec nevzala. Uvidíme, snáď to bude oki. Zatiaľ rezanie necítim
delf - ste prví! 🙂 dnes mi manžel hlásil, zapojila som ho do hlasovania 🙂 idem odhlasovať 😀 čo vlastne vyhrajú?

delf14
16. říj 2010

@ahojkyy děkuji moc za hlasy.No pokud vyhrajou tak mají zaplacený výlet od štastné země tam jsou všelijaké akce pro děti prolézačky ,jízda na koni atd.tam bych se vyřádla i já děsně mě to baví 😀
no uvidíš jestli tě ještě bude řezat pokud né tak bych se na to vykašlala a nic nebrala leší nic nebrat to je fakt jen fakt v nutnosti teda.

ahojkyy
16. říj 2010

@delf14 - ano, už som to preklikala a zistila som. Tak držím palce, na prvé miesto 🙂

lenca78
16. říj 2010

@delf14 taky jsem odhlasovala 🙂

lenca78
16. říj 2010

@ahojkyy uvidis, pokud ty problemy prestanou, tak to neber, at mas klid na dusi. Ja jsem si tu tabletku vzit musela, protoze me to obtezovalo, ale po jedne tabletce jsem pak mela pokoj a dalsi uz jsem nedobrala, i kdyz mi to naordinovala na cely tyden.

delf14
16. říj 2010

@lenca78 děkuji moc jste zlatíčka holky

delf14
17. říj 2010

ahojky holky jestli nakouknete tak prosím moc o nějaký te hlásek 😉
http://halloween-chlumec.cz/soutez-o-nejhezci-s...

lenca78
17. říj 2010

@delf14 mate to tam🙂

lenca78
17. říj 2010

Jinak holky ja jsem dneska grogy, mela jsem fakt blbou noc, nevyspala jsem se skoro vubec, tak to asi budu dospavat pres den. Bolelo me bricho jak cert, vubec nevim, co to jako melo byt :(. Ale snad se to opakovat nebude.
Jeste dotaz - jak vlastne lezite? Ja se na zadech napul dusim (mam porad tu rymu a nemuzu se ji zbavit), na boku mi to ale taky moc nevyhovuje, prijde mi, ze se jako pretacim na bricho, lezim pak castecne na brise a to boli. Ja uz nevim, jak se ke spanku ulozit a to mam pred sebou jeste tak dva az tri mesice!

delf14
17. říj 2010

@lenca78 děkuji moc
no já na zádech neležím to mi nedělá dobře hrozně se mi blbě dýchá ikdyž nemám rýmu tak ležím na boku a převážně na levém a mám pod hlavou dva polštáře někdy si lehnu tak na polo na záda a bok,ale fakt převážně na tom levé i doktorka mi říkala že je lepší ležet na levém kvůli prokysličení těla atd.a spíš třeba s tím kojo. polštářem?

petulke
17. říj 2010

@delf14 odhlasováno.

@lenca78 spím s kojícím polštářem a docela to jde. akorát je teď v letišti míň místa. 😅

lenca78
17. říj 2010

holky, dekuju za typy. Ja to s tim kojicim polstarem zkousela a jak je velky, tak nam zabira pulku postele. No ale ta dnesni noc byla fakt hrozna, nevim vubec proc. Takove bolesti jsem jeste nemela. Braly me krece, pak mi to z boku i rezalo, do toho potom zada, no nevim nevim :(. Snad to nesvedci o nicem spatnym jako blizici se porod a tak.

ahojkyy
17. říj 2010

@lenca78 - ahoj, no ja tiež nemôžem na chrbte, malý sa ihneď rozkope.. ležím na jednom a druhom boku, v noci sa točím.. a pod hlavou mám veľký a malý vankúš, ešte stále mám plný nos, takto sa mi pri vyvýšenej podložke dá dýchať.
delf - odhlasované, aj manžel 🙂

petulke
17. říj 2010

@ahojkyy nevim kde se to dá sehnat, prostě jsem to jen u někoho viděla na blogu. Jinak je mi docela fajn, akurát jsem byla dneska na delší procházce 2 hodinnové, a když jsem došla domů, byla jsem ráda, že už jsem doma, pak mi došlo, že si nemůžu ani otevřít vodu v plastu, nebo jsem měla nateklé ruce. tak asi takové procházky už nejsou pro mě.

petulke
17. říj 2010

jinak jsem byla dnes v kik a zase jsem neodolala a nakupovala, tak vám to zítra nafotím a hodím do blogu. Kupovala jsem ve velikosti 62, aby to měla něco pěkného napozději

lenca78
17. říj 2010

@petulke Peto, to jsi sikulka. Ja jsem zase nakupovala pres net a taky velikost 62. Tentokrat to byly teplacky a dupacky. Zjistila jsem totiz, ze body a kabatku a overalku mam docela dost, ale nic na spodek. Takze kdyby se mi minco procuralo, tak ho potreti nemam do ceho obleci. Ale uz fakt musim koncit, nebo si ten porod tou pripravenosti snad i pridelam. Dalsi prani a zehleni bude jen plen 🙂

delf14
18. říj 2010

zdar kočky http://halloween-chlumec.cz/soutez-o-nejhezci-s... a předem moc děkuji za hlasy

ahojkyy
18. říj 2010

@delf14 - jojky, ta sme nejak zaspali, su druhi. Tak ja dnes asi obidem pc v praci, je ich asi 30 🙂 Uz som hlasovala.

Inak pekne ranko vsetkym 🙂
ahojkyy

lenca78
18. říj 2010

@delf14 Jak druzi? Hned jsem tam poslala dalsi hlas. Skoda, ze nemame doma vice pocitacu.

lenca78
18. říj 2010

vsem take preju dobre rano 🙂

delf14
18. říj 2010

teda holky vy jste hodné 😉 no jo jsme druhý bohužel nevím jak to ted dělají, 😖 vždycky nás dohnali a bylo to vyrovnané a ted mají stále skoro o 30 hlasů stále navíc jakmile my hlásneme tak oni mají hned taky hlas asi přišli na fígl či co ,že jim to tak jde

petulke
18. říj 2010

já hlasovala a je přičten, jak to, že jsou druzi? ☹

delf14
18. říj 2010

my?

delf14
18. říj 2010

já to taky nechápu jak je to ožné vždy měli co dělat aby nás dohnali a ted nás dohnali a ještě mají vždy skoro o 30 hlasů víc nevím jak je to možné nechápu to a děsně mě to štve ach jo,kája už koukala na ty stránky že když vyhrajou kam pojedou a už se těší,že by to bylo fajn,no já osobně bych se taky těšila prolézačky a jízda na koni atd to je moje 😵

petulke
18. říj 2010

na snad to do toho 24.10. doženou!

ahojkyy
18. říj 2010

sú prví! 🙂

lenca78
18. říj 2010

@ahojkyy ahojkyy, zacinam te podezirat, ze jsi obehla firmu a z kazdeho pocitace odhlasovala 🙂))