IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

dasty79
27. dub 2010

fazde - taky to asi pár dní vydržím a pak taky půjdu na neschopenku.U nás v práci je pak problém - na chvíli odjet do CARu třeba na UTZ - tak z domu to bude všechno v klídku.A nebudu mít žádnej stres.....

dasty79
27. dub 2010

holky a není vám špatně po těch injekcích????

dasty79
27. dub 2010

Jedna moje známá to docela blbě snášela - bylo jí na omdlení.... ☹

dasty79
27. dub 2010

princeznax - tak aspoň to u vás jde vše rychle.... 🙂 Můj dr. měl pořád na vše dost času.A až v CARu se to někam konečně pohlo 🙂

princeznax
27. dub 2010

Té známé bylo také strašně, zvracela, zhubla hodně kil..

fazde
27. dub 2010

Taky si myslím, protože, to jezdíš několikrát za týden do Caru na UZ a pokud to v práci nechceš každému vysvětlovat, tak je lepší být doma. A stres je přece špatný pomocník 😅 A co se týká bolestí, tak ty jsem měla už od druhého dne co jsem si píchala, ale nejhorší to bylo včera po odběrech, musela jsem si nechat píchnout injekci.

dasty79
27. dub 2010

To ta moje známá co omdlívala, tak ta měla dlouhej protokol a šíleně nabrala ☹

fazde
27. dub 2010

A při aplikaci injekcí jsem zvracela každé ráno ☹

dasty79
27. dub 2010

No vysvětlovat to nechci - takže to je jasný......
fazde - bolesti jako vaječníků, nebo od toho jak sis píchala tak tě bolelo bříško???

princeznax
27. dub 2010

Dasty 79 tak to je přesně jako u mě. Nejdříve nic a až pak na Caru se to začalo hnout. Pro doktora měsíc sem, měsíc tam nic neznamenalo

dasty79
27. dub 2010

Jeee - holky, co mě to píšete 😠 že jsem se vůbec ptala - ten internet, to je fakt věc......Lepší fakt nic nevědět!
Nic proti vám 😵 Jen se teď bojím, abych neomdlívala, nezvracela,..... 😠

fazde
27. dub 2010

bolesti vaječníků, silnější než při MS, ke konci jsem se už s obtížemi ohýbala a protože mi doktor, řekl, že tam mám 20 folikulů tak jsem se ani ohýbat nechtěla, aby nepraskly vaječníky.

dasty79
27. dub 2010

princeznax - koukám, že všude stejný přístup 😒 doktorů.

fazde
27. dub 2010

Vem to pozitivně, nakonci bude určitě odměna 😅

fazde
27. dub 2010

U mě byl doktor dobrý, ale taky bych to uvítala dříve... Pro někoho rok sem, rok tam

princeznax
27. dub 2010

Nooo, tak to se mám také na co těšit. Přesně si vzpomínám, jak mi při posledním sonu říkal, že tam mám pěknou úrodu... Tak nevím, zda z toho mám mít radost

dasty79
27. dub 2010

Jo jasně - vše zvládnu - musím 😀 a doufám,že se dočkám pěkné odměny 😵 😲
a to přeju vám všem - // na testíku 🙂 🙂 🙂

fazde
27. dub 2010

Určitě měj!! Já jich tam měla 20 folíků, odebrali mě z toho 15 vajíček, k oplodnění jich bylo 9 a zatím se vyvíji jen 7... Takže můj závěr, čím více, tím lépe

dasty79
27. dub 2010

Čím víc vajíček, tím to je asi větší bolest,že????

Holky - čím stimulujete??????nebo jste stimulovaly?

dasty79
27. dub 2010

7 - je krásné číslo - tak to určitě i zůstane 😉

fazde
27. dub 2010

dasty79 - moje babička říkala - když ženská něco chce, tak ji nic nesmí stát v cestě! Takže pár ranních nevolností, bolesti v podbřišku, motání se apod. nás přece neporazí 🙂 🙂 🙂

dasty79
27. dub 2010

fazde -správně, nás nic nezastaví 🙂 Je to boj a my ho vyhrajem a zvládnem.

fazde
27. dub 2010

Jo díky, jen aby nebyli líné se vyvíjet! 😉 Já stimulovala Puregonem v peru, k tomu Prednison

princeznax
27. dub 2010

No já Vám to napíši až tak po týdnu. To začnu stimuovat

dasty79
27. dub 2010

fazde - neboj, vše bude tak jak má být 🙂 a to máš jaký protokol???

princezan - začnem přibližně stejně stimulovat - já čekám ms a taky začnu (ale až okolo 10.5.)

eustoma
27. dub 2010

ja som mala pri prvej stimulacii pri iui fostimon a teraz mam menopur, ale este nepicham, kedze mrska nedorazila.

inak manza ma zacina presviecat nech ivf oddialime, az po lete. tak neviem ci to nakoniec neodpiskame.

princeznax
27. dub 2010

dasty no já mám ms někdy okolo 4.5., takže ano měla bych o pár dnů dříve začít. A už si něco pícháš?

fazde
27. dub 2010

dasty - já mám protokol s antagonistou Gonadotropin - to jsem vyčetla na netu, ale není to ani dlouhý, ani krátký. Oni mě musely stimulovat několika hormony najednou - doufám, že jsem to napsala aspoň trochu dobře a srozumitelně

fazde
27. dub 2010

Holky já už jsem k.o. tak všem přeju dobrou noc a držím pěsti. Zkusím se zítra napojit a zase pokecat. Dobrou 🤐

eustoma
27. dub 2010

dobru nocku

princeznax
27. dub 2010

dobrou, taky půjdu.Zítra se tu ukáži, tak se tu třeba uvidíme..