IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

ahojkyy
10. kvě 2010

ináč tá MS je taká pomýlená, lebo keď počítam OPU 12 deň, tak by mala MS prísť dnes?? inak mám 28 - 30 dňový cyklus. Mení sa to pri IVF?

ahojkyy
10. kvě 2010

a vieš, pri utrogestane je to asi individuálna reakcia, ale ja som nedostala MS pri IUI, kým som ho nevysadila..

petulke
10. kvě 2010

já v sobotu večer malinko začala špinit, a vypada to,že to ustává. Skoro bych si toho nevšimla, kdybych se nepodívala na papír. Tak přemýšlím, jestli si nemám nasadit utrouš 3xdenně po dvou

garp776
autor
10. kvě 2010

ahoj petulke...klidně nasaď, to samé jsem udělala i já a bylo to pryč

fazde
10. kvě 2010

Ahoj holky,
tak dnes zase nic... ☹ ☹ ☹
Už nedoufám. Vajíčka mi brali 26.4. a ET jsem měla 1.5.. Tak by se to přece už mělo projevit ne?
Menses nemám, ale já ji nemívám bez hormonů, takže ji ani nečekám. Vždy si ji musím vyvolat uměle.
Je to nanic.
Jinak mě zaráží, že jste ten Utrogestan nebrali hned od začátku 3x2 jako já. Hned jak mi zavedli embryo, tak jsem ho začala brát 3x denně a zvýšili mi to na dvě tablety... 😲

ahojkyy
10. kvě 2010

petulke - nestraš! že sa ešte niečo môže stať!!
to si baby kľudne tak same zvýšite dávky? Nič sa nemôže stať?
fazde - je to ešte skoro, závisí od krvy. Kedy ideš na odber? Tam Ti to potvrdia / vyvrátia na isto.
Utrogestan som tiež mala 2x2 od ET.. asi to závisí od hormonálneho profilu, je to individuálne..

fazde
10. kvě 2010

Na krev mám jít v pátek nebo v pondělí, můžu si prý vybrat. Nevím co bude lepší...

ahojkyy
10. kvě 2010

tak poďme v piatok, aspoň si dáme všetky hlásenie 🙂

fazde
10. kvě 2010

Co když to bude negativní?? Bojím se toho,v práci mě řekli, jestli bych rovnou nezůstala na neschopence dokud neotěhotním. Krásná podpora. 😢

petulke
10. kvě 2010

ahojkyy - nestraším, naopak jsem i ráda, protože to není normální. Dočetla jsem se, že při zavrtávání se to stává.
fazde - to je mi líto, snad se to na krvi ukáže. proč jsis nechala zavest pouze jedno?

petulke
10. kvě 2010

garp a jak se daří tobě? vubec napísneš co se u tebe děje nového?

fazde
10. kvě 2010

Protože se bojím dvojčat a hlavně ve spojení s mým zdravotním stavem by to nemuselo dopadnout dobře. Měla bych velkou pravděpodobnost předčasného porodu, toho jsem se opravdu bála.

ahojkyy
10. kvě 2010

fazde - aspoň budeš vedieť, na čom si. Takto sa pri tých negatívnych testoch len trápiš, nemyslíš?
Ak je v tebe HCG, v krvi to už musia zistiť. V moči sa prejaví len malá časť..
Čo sa bojíš? Prečo by mal byť negatívny? Kvôli tým testom? To je len orientačné určenie. To že mne vyšli pozitívne, ešte neznamená, že nemôžem začať krvácať, alebo že to dobre dopadne. A keď aj bude negatívny, tak to vyjde na druhýkrát predsa! Hlavu hore, fazde. Všetko má svoj čas. Nejak to dopadnúť musí.
ahojkyy

ahojkyy
10. kvě 2010

petulke - idem sa spýtať mojich embryjok, prečo nešpinia 😀 😕 😉

fazde
10. kvě 2010

Ahojkyy díky, zvedli jste mi náladu. Bojím se,že mi řeknou negativní. A pak další a další pokusy, já mám v okolí rodinu a ty to zkouší po 12. Nechci tak dopadnout. Tak radši hlavu hore 😅
Vy okolo mě to určitě zvládnete, bude to vše v pořádku. 😀

petulke
10. kvě 2010

fazde - neboj bude dobře.
ahojkyy - 😀 , je pravda, že teď se to u mě projevuje poprvé, při minulém pokusu se mi to nestalo

ahojkyy
10. kvě 2010

fazde - my všetky to zvládneme, ok? Zatiaľ nemáš výsledky krvy, tak to nehádž celé do koša 🙂

ahojkyy
10. kvě 2010

a skúšala si minulý pokus testy?

fazde
10. kvě 2010

Ne nebudu!!! Když to zvládly jiné baby, tak i já!!! 🙄

ahojkyy
10. kvě 2010

neodpovedajú! 😀 asi ešte nemajú vyvinutú pusu 😀

petulke
10. kvě 2010

jasne , a taky byly pozitivni

ahojkyy
10. kvě 2010

petulke - a potom čo, si začala krvácať? Alebo prečo to nevyšlo..

petulke
10. kvě 2010

musela jsem na revizi nebo se to nevyvinulo

petulke
10. kvě 2010

ahojkyy přidej fotečky 😉

ahojkyy
10. kvě 2010

petulke - teraz som si to začala čítať, anembryola či jak to, ani to neviem vysloviť. To je nešťastie..

ahojkyy
10. kvě 2010

nemám foťák, musím zohnať. Manža šiel na mesiac preč a vzal ho on.. ale zoženiem 😀 porovnáme 😀

petulke
10. kvě 2010

ale už je zase fajn 🙂

petulke
10. kvě 2010

ja to fotila telefonem 🤐

garp776
autor
10. kvě 2010

petulke..čárka už je pěkná..tak jen tak dál...já taky měla trochu hnědého hlenu na papíru, zrovna v té době, když jsem čekala MS, tak jsem si zvýšila dávku utrouše na 2-2-2 a bylo to ok, teď už beru zase jen 1-1-1. Já jsem teď ve fázi čekání na UTZ, a to až 28.5...snad bude vše ok. Jinak nic kromě zvětšených a bolavých prsou(v období očekáv.MS to vymizelo a pak zase vrátilo), větší žravosti nenasvědčuje tomu, že je něco jiné...

Fazde..je fakt, že někomu se na testu // opravdu neobjeví, prostě se vylučuje do moče méně HCG..krev to vše vyřeší, držím moc palce!!!

Ahojkyyy..kdy jdeš na krev?

petulke
10. kvě 2010

garp, to jsem moc ráda, to už 28. 5. uvidiš srdíčko! 🙂