IVF, duben 2010

Ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.
ahojkyy
14. kvě 2010
liny - nemyslím, len možno sa potrebuje rozdeliť o radosť s bližšími ľuďmi a potom príde aj na nás 🙂 samozrejme sa ozve a určite bude oki!
liny
14. kvě 2010
ahojkyy přesně jak píšeš 😃
ahojkyy
14. kvě 2010
petulde? Ty chceš, aby som tu zošalela, že sa EšTE NIEčO MôžE STAť??? Však tu s liny čakáme jak na zjavenie! 😃
liny
14. kvě 2010
jsem napnutá jak kšandy...
ahojkyy
14. kvě 2010
tak ja som sa aj naobedovala a nič.. tak neviem.. snáď je to ok.
liny
14. kvě 2010
joj no vidíš ono už je dost hodin a já na oběd zapomněla v tom shonu, tak to dnes asi oželím něco málo tu mám tak do 18h vydržím
ahojkyy
14. kvě 2010
oki, príď potom aj ku mne vyžehliť, mám celý kôš 😃
liny
14. kvě 2010
ahojkyy no klidně když mi pustíš nějaký pěkný film tak u žehlení vydržím 😃
ahojkyy
14. kvě 2010
😃 klidne, aj dva filmy. Žehlenie neznášam..
liny
14. kvě 2010
jééé tak to já budu raději uklízet a žehlit než stát u plotny....
ahojkyy
14. kvě 2010
varí sa to predsa samo 🙂 stačí to postaviť na platňu 😉 ale žehlenie, to mi zaberie vždy celý "filmový" večer, je mi horúco, nechce sa mi a mám xy dôvodov nevyžehliť tú košelu, kým sa manžel na ňu neopýta, lebo si ju chce práve obliecť 😃
hrozná som, viem 🙂
ahojkyy
ahojkyy
14. kvě 2010
petulke nam dava.. ty jo.. liny? musím odísť mimo net, nehodíš mi do IP mobilné číslo, nech Vám viem napísmenkovať, ako som dopadla s testom?
ahojkyy
14. kvě 2010
ak odídem, s najväčšou pravdepodobnosťou prídem až zajtra doobedu k netu..
liny
14. kvě 2010
ahojkyy máš to tam 🙂 jako moje číslo 🙂 a držím pěstičky
liny
14. kvě 2010
petulke doufám,že jsi ok a opravdu jen nemáš čas nám napsat....
ahojkyy
14. kvě 2010
ok, tak ja idem. Mám spojenie na liny, tak Vám dá vedieť. Tak pekný - upršaný 😃 - zvyšok dňa. Napísmenkujem Vám. Držte sa!

ahojkyy
petulke
14. kvě 2010
tak si mě hned zavolali do ordinace. už jsem doma. hcg je 994, a ty bolesti mám ztoho, že se rozvýjí hyperstimulák 😞 a musím se přelít vodou denně přes tři litry a cpát do sebe bílkoviny. mám pry očekávat že zítra a během víkendu se to ještě zhorší. :-| ALe popřáli, že se to asi koněčně povedlo. sice na utz, ještě nic neviděla, jen jak mám max. zvětšené vaječníky. další ko ve čtvrtek gde u uvidí váčky 😉 😉 😃
tulik1
14. kvě 2010
petulke: tak super, to moc gratuluju, hodne pij, mela jsem ho taky a opravdu se to da prepit .... 😉
petulke
14. kvě 2010
tulik děkuji
petulke
14. kvě 2010
jejda holky já vás dočetla, to jste si dělali takové starosti, 😞 to mě mrzí, já totiž musela hned šupajdit k mudr. jen jsem se zmínila o bolestech. :-|
liny
14. kvě 2010
petulke tak to si mi ulevilo už jsem to psala i ahojkyy ta teď jde volat na výsledky 🙂 . HCG je super tak ať se dobře vyvíjí a ve čtvrtek už tam něco najdou 🙂
liny
14. kvě 2010
tak te'd psala ahojkyy,že výsledky bude mít až zítra, nestihli je převést do PC..... to je síla,že takhle člověka napínat o další den 😞
liny
14. kvě 2010
pro petulke od ahojkyy : " super 🙂 "
petulke
14. kvě 2010
díky 😉
no já právě taky musela čekat do dneška, když mi ji včera brali.
petulke
14. kvě 2010
správně už by měla mít přes 1000 , když šla dneska na odběr. 😉
liny
14. kvě 2010
to je pravda a jestli to budou dvojčátka tak ještě víc 🙂
dasty79
14. kvě 2010
petulke - gratuluju 🙂 A jak se cítíš?Nějaké příznaky?dej si tt, ať vidíme, jak ti to pěkně naskakuju x-)

liny - díky za odpověď od ahojkyy - takhle jí chudáka napínaj a nás také
dasty79
14. kvě 2010
tulik - přečetla jsem si, co už toho máš za sebou.To teda smekám...
dasty79
14. kvě 2010
Kdepak máme delf?Hlavně se prosím nenervuj na zítra - musíš být v klídku a vše bude v pořádku 😉
petulke
14. kvě 2010
no až na ty hyperstimulační příznaky to jde. a ted uz jsem do sebe nalila 1,5 litru vody tak jeste jednou tolik. je to hrozna drina. Jsem jak žabinec brčálnikovej.
jj, ja taaky proštudýrovala kulika, je to síla!!!

Začni psát odpověď...

Odešli