IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

delf14
15. kvě 2010

eustoma a kdy budeš testit ?cítíš nějákou změnu?měla jsi prodlouženou kultivaci?hlavně aby se našli z těch 6 aspon dvě které budou bojovat a budou silné

eustoma
15. kvě 2010

testit budem 29.5. ale sa tesim. inak dnes mi stvrdli prsia, je to u mna nezvycajne.
kultivaciu som mala kratku. davali mi 8 bunecene embryjko.
delf urcite najdu. hlavne ty sa musis ukludnit psychicky na transfer. telicko musi byt v pohode, aby zvladlo v sebe nieco nove.

kedy by mal byt predpokladany tranfer u teba?

marmar79
15. kvě 2010

delf - 6 vajíček je krásný výsledek. Já měla ze 7 jen 5 dobrých, a oplodnily se nakonec 3. Dvě mám u sebe.

delf14
15. kvě 2010

měl by být ve středu eustoma teoreticky.
marmar a vy jste měli isci nebo jak se to píše my právě máme kvůli spermiu

marmar79
15. kvě 2010

delf - měli jsme ICSI i asistovaný hatching. Vajíčka která mám u sebe byla ale jen s kvalitou B, 6ti a 7mi buněčné. Pořád doufám, že to vyjde.

delf14
15. kvě 2010

jo jo

delf14
15. kvě 2010

no holky půjdu se natáhnout jde na mě nějáko únava asi to možná zalomím a hodku,pak se ukážu 😝

eustoma
15. kvě 2010

kocky drzim pesticky.

marmar79
15. kvě 2010

Delf hezky si odpočiň. Taky ležím a relaxuji. 🙂

dasty79
15. kvě 2010

delf - no to je nádhera 🙂 To bylo strachu, super 🙂 Jen si pěkně odpočiň 🙂

petulke
15. kvě 2010

delf - super zpráva, tak odpočívej a nabírej síly.
Ahojkyy - kdepak jsi? Rikala jsi že se tady dnesak ukážeš. Jak to vypadá u tebe stou krví???

marmar79
15. kvě 2010

ahoojkyy - taky jsem zvědavá 🙂

liny
15. kvě 2010

ahoj 🙂 psala ahojkyy že HCG má 970 😵

petulke
15. kvě 2010

tak to je supeeer 😵 😵 😵 a kdy se pripoji?

liny
15. kvě 2010

fazde to je mi moc líto drž se. Taky jezdím do Sanusu,ale jihlavského. je divné,že já musím čekat na druhé MS a ty jdeš tak brzy na KET 😕 .

liny
15. kvě 2010

jo to nefím 😀 snad dnes jo...

liny
15. kvě 2010

fazde já když čekala na výsledky tak jsem zaslechla sestřičky jak se bavili,že třeba já budu konečně ta úspěšná,že teď je moc zamlklých těhu....takže jsem se začla třepat jako ratlík a pak se zařadila k těm neúspěšným ☹ . Na konzultaci jdu po druhých MS 10DC což je až koncem června....

delf14
15. kvě 2010

ahojky liny to uteče a budeš mít zas v bříšku prdolu.tak jsem si dáchla na hodinu a půl asi,ale břicho teda cítím fest tak je ležím a odpočívám jsem zvědavá kolik se jich oplodní snad nějákej bojovník tam bude.

lenca78
15. kvě 2010

delf - gratuluju. 6 vajicek je opravdu krasne cislo. Drzim palce.

lenca78
15. kvě 2010

liny - konec cervna - to uz je tady za chvili. Jen co se pocasi trochu umoudri, tak ti to utece raz dva. Ja bych si ten mesic a kousek byt tebou co nejvic uzila, treba kolo a inliny, jestli to mas rada, protoze potom to uz nebudes moct 🙂 Nebo si nekam zajedte na prodlouzeny vikend. Ja jsem se take nemohla dubna dockat, kdyz jsem zacala stimulovat pred transferem a jeli jsme s pritelem do Rakouska na lyzovacku. Jen na tri dny,ale i to mi stacilo. Prisla jsem na jine myslenky a mela jsem starosti s hledanim penzionu. Tak mi to uteklo raz dva. Zato ted se mi to nejak vlece ..... Stal se ze me filmovy maniak, divam se tak na dva filmy denne, rano se vzdycky probudim tak ve 4 - 5, nemuzu spat - pustim film, pak do prace, vecer se psem a zase film a v 9 jsem tuha 🙂)

dasty79
15. kvě 2010

ahojkyy - to je krásné hcg 🙂 Gratuluju 🙂

dasty79
15. kvě 2010

delf - určitě zítra bude nějakej bojovníček.Tak budu čekat s tebou 🙂 tak pa po 10h 😵

delf14
16. kvě 2010

ahojky holky tak noc relativně v klidu akorát občas při prudkém otočení zabolelo břicho,tak jsem si udělala čajík a za půl hodiny udělám další hold se to musím naučit pít abych neměla ten syndrom.uf to bude ze mě chcanda tak za 30 minut budu volat kolik se jich oplodnilo a jak to vyzerá 😝

lenca78
16. kvě 2010

delf - uz jsi asi volala, ale stejne drzim palce 🙂

delf14
16. kvě 2010

ted jsem dovolala tak ze 6 vajíček bylo pět vyzrálích a těch pět se oplodnilo,tak zatím to je na dobré cestě no uvidíme dále zítra si mám volat o půl jedné,děkuji leni,že jsi myslela na mě.

dasty79
16. kvě 2010

Ahoj holky.

delf - to je nádhera 🙂 Máš krásné skóre 😵

lenca78
16. kvě 2010

delf, to je moc hezke. My jsme taky mely 5 oplodnenych kousku, pak sice do 5. dne zbyly jen dvě, ale ty pry byly ukazkove a zatim mi prinesly // na testu. Drzim palce, at jich mate vic a muzete nejake nechat zmrazit.

delf14
16. kvě 2010

díky holky kéž by to vyšlo a vyvíjeli se všechny aby byli mrazáčci já vím nejsem skromná 😀

lenca78
16. kvě 2010

delf - ani ja jsem nebyla skromna 🙂) ale nakonec jsem byla rada i za dva kousky🙂

dasty79
16. kvě 2010

delf - tolik strachu a přitom tolik krásně oplozených vajíček 😵
Teď se začínám bát já, co bude ve čt - protože mě břicho nebolí, tak jestli vůbec budou nějací folíčci.