IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

delf14
5. čer 2010

dasty my jsme venku,když je tak pěkně nabijím energii jak je?
petule bud ráda nemusíš mít vše 😀

lenca78
5. čer 2010

Ahoj holky, zdravim vas. Vratila jsem se ted z dvoudenni navstevy rodicu, pocasi je paradni, co?
Jinak jsem koukala, ze jste si nastavili tydny, tak to se hned musim taky opicit, abych vam to nezavidela 🙂

petulke
5. čer 2010

ahoj Leni no už bylo na čase! 😀 Jsem si říkala , kde jsi tak dlouho, že se ani neozveš! A jak jsi tu návštěvu přežila v těhotenském stavu? 😉

lenca78
5. čer 2010

ahoj petulke, navsteva usla, bylo to u mych rodicu, takze v klidku. U tchyne bych tak v pohode nebyla. Mamka mi jen rekla, jak jsem tlusta a at tolik nejim 🙂 A sestra se vyjadrila neco o mych velkych nadrech🙂 Jinak v pohode. Nikdo to zatim nevim, ani jim to zatim rikat nechci.
Ale asi jsem si vybrala svatebni saty - meli jedny i pro slonici, tak nejak si myslim, ze bych mohla v srpnu vypadat 🙂)))

78marcela
6. čer 2010

Ahoj holky, nedá mi to, abych se sem na chvilku nepřidala. Za chvilku odjíždím na ET (pokud mi ho pan doktor povolí, mám po OPU docela silný hyperstimulační syndrom a ve čtvrtek ještě nechtěl povolit, prý se rozhodneme dneska přímo na místě). Jen jsem vám chtěla poděkovat, že jste tady taková silná skupinka, bojovnice. Včera jsem si pročítala téměř vše, zpětně to s vámi prožívala a čerpala naději z toho, že se mi to třeba také podaří...už nemůžu dospat (i když odjíždíme až za dvě hodinky), ale díky vaší skupince pojedu s nadějí, že třeba... možná...budu mít taky štěstí. Za to vám díky.

delf14
6. čer 2010

Ahojky marcelo držím pěstičky aby to vyšlo a ty měla bojovníčci u sebe,kolik si jich necháš dát?však pokud chce přidej se k nám budeme rádi a budeme se na vzájem podporovat.vítej.a držím vše co mám 😉

delf14
6. čer 2010

tak dasty kdyby jsi náhodou chtěla dnes testit tak na tě myslím už od sedmi hodim jsem vzhůru a myslím na tě. 😉

petulke
6. čer 2010

ahoj Leni, to tvoje rodina takhle řeší tvojí postavu??? A co na to říkala tvoje polovička? Já se taky stím nikde nechlubím ukáže se po 12 tt.

petulke
6. čer 2010

ahoj delf, dneska je zase pěkně asi pujdeš nabírat energii,ale opatrně ať se nespálíš!

petulke
6. čer 2010

no vidíš to dasty??? tak nenapínej a hoď ho do alba!

petulke
6. čer 2010

holky taky si určitě zavádíte utrogestan, že jo? Mě se dneska stalo, uplně omylem, jak jsem byla rozespalá, že my zajel do dolíčku co je v děložním čípku! Jsem se uplně zlekla, co jsem to udělala, a potom jsem ho stlačením na jedné straně vytlačila ven. Uplně ve mě hrklo, potom mi došlo, že při těhotenství má být čípek uzavřen, ne? tak jak to, že se mi to stalo??? 😖

dasty79
6. čer 2010

Ahoj holky - tak testík negativní.A včera jsem trošku špinila.A dnes slabě krvácím.Už jsme to s manželem obuleli ☹
Všem díky za podporu a užívejte si těhu 🙂

petulke
6. čer 2010

dasty - teď jsem ti to spočítala, jsi 13 den po odběru vajíček a tedy i po oplodnění, opravdu není na testíku ani duch po hodině??? 😒 Pač já jsem taky špinila a trošičku krví zašpinila intimku. Ale jestli tam není duch tak to je mi moc líto 😢 , dasty, určitě běž hned do druhého pokusu! To už se musí povést! 😉 Budu na tebe myslet a držet palečky a budeme určitě rádi a všichni ti budem držet palečky, když ten druhý pokus budeš prožívat tady s námi. Patříš přece k nám, ikdyž se to možná teď nepovedlo.

petulke
6. čer 2010

navíc dasty, krev ještě ukáže, tak moc na mysli neklesej !

delf14
6. čer 2010

petule klid já ho taky nemám uzavřený to dělá te utrouš,že je šípek měkký
dasty ještě to nevzdávej ano hodně holek krvácelo a bylo těhu,tak si v po skoč na krev jestli chceš a nebo zavolej do car a řekni jim to tam

petulke
6. čer 2010

delf uf, normálně mi spadl kámen od srdce, já se bála, že to končí. 😅

lenca78
6. čer 2010

Ahoj holky, koukam, co jste toho od rana stihly napovidat. Ja jsem si dneska po ranu konika zakazala, dokud aspon trochu neuklidim, mame tu bordel jako v tanku. No a pri myti koupelny se mi udelalo nevolno od zaludku (dost na to ted trpim, zejmena v predklonu 🙂) a tak jsem toho hned zase nechala 🙂

@dasty79 opravdu to nezvdavej, zajdi na krev a uvidis. Ja jsem krvacela hodne tak dva dny (myslim tak 8-9 den nebo jeste o den pozdeji, nepamatuju si to), uz jsem to taky chtela vzdat a vysadit leky. Nakonec jsem vydrzela a zatim se embryjka drzi. Krvaceni jsem mela hodne silne. Drzim palce.

lenca78
6. čer 2010

@78marcela drzim palce na dnesni transfer. Pak nam urcite napis, jak to dopadlo a pridej se k nam, budeme to prozivat s tebou 🙂

delf14
6. čer 2010

né dobrý v poho já ho mám taky takový,tak proto se nevzrušujui 😉 dělá to utrouš.tak my valíme ven na zahradu

delf14
6. čer 2010

@dasty79 halvně prosím tě nevysazuj léky do krve dasty ano,až podle krve,neboj já věřím,že to bude dobré přece by se nepustili všechny tři tomu nevěřím

lenca78
6. čer 2010

@petulke
@delf14 holky, k tem hormonum (utrogestan a spol) - jak jsem byla na te prvni kontrole na normalni gynde minuly tyden, brali mi taky ster z delozniho cipku - pry se to bere vsem na zacatku tehu. A byla jsem prekvapena, jak moc to bolelo, ani si to nedovedete predstavit. Tak jsem si postezovala doktorce, ze nikdy jsem temer nic necitila a ted takova bolest, a ona sama mi rekla, ze ten cipek je v hroznym stavu, ze je moc zdurely ci co a ze to je temi hormony. Docela me to zarazilo, protoze treba v CARu me nikdo za celou dobu zrcadlem nevysetroval, tam maji jen ultrazvuk, mrknou na sliznici a z kresla hned dolu. A o nejakych vedlejsich ucincich ted hormonu mi taky nikdo nic nerikal. Ted se jen modlim, aby ten ster byl dobry (vzala jsem si blbec utrogestan cca tri hodiny pred sterem 🙂 a abych na to nemusela znovu. Uz jste byly u sveho gyndare nebo jeste porad chodite do caru?

dasty79
6. čer 2010

Holky díky za podporu 🙂
Ale moc tomu nevěřím - dnes nešpiním,ale krvácím.Sice né moc,ale jo.Asi to brzděj ty léky.Až je vysadím, tak to asi začne.
Vůbec nevím, co dál.Ještě, že mám vás - díky pomohly jste mě 🙂 a super manžílka a bafana 🙂

delf14
6. čer 2010

dasty ještě je ale nevysazuj ano ber je do krve to by ti řekli i v caru tohle,tak hlavně nepřestávej

dasty79
6. čer 2010

Jo zatím je pořád beru.Akorát jsem dnes utroš spolkla - myslíš, že to vadí?Když krvácím, tak mě to připadne takový divný zavádět utroš 😒

delf14
6. čer 2010

tak spolknutí nevadí,ale je to lepší zavádět asi to je dost neúříjemné to zavádět když krvácíš,ale zas to má lepší učinek,

dasty79
6. čer 2010

Naděje pro mě skončila - a to jsem měla tři ☹

dasty79
6. čer 2010

Holky nekazte si mnou náladu....

delf14
6. čer 2010

kazit náladu?ani náhodou dasty ty údo jeden.ne né dokud nebudu znát výsledky z krve tak stále budu pevě doufat,že to tam je přece všechny tři by se nepustili to né tomu nevěřím

delf14
6. čer 2010

no ač nerada ale musím pryč dcera si mě žádá ale kolem oběda tu budu to slibuji

dasty79
6. čer 2010

díky delf 🙂
Jen utíkej za Kájou a ven, je tam krásně 😎