IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

liny
10. čer 2010

ahojkyy hlavně se moc nepřepínej ať si nějak neublížíš

liny
10. čer 2010

ahoj delf jak se daří?

delf14
10. čer 2010

ahojky liny ale jo jde to a ty?už se to blíží vid

liny
10. čer 2010

Jde to? Co takhle se trochu podělit s pocity? 😀 . Nj blíží se schůzka s lékařem snad to bude ok.

delf14
10. čer 2010

a co by jsi chtěla slyšet? 😀

lenca78
11. čer 2010

@petulke drzim palce na dnesni kontrolu

ostatni zdravim - vzala jsem si den dovolene a je mi nadherne 🙂 Nemusim delat vubec nic a asi se psem pujdu k pribuznym na zahradu, jsou v praci, tak si tam vezmu knizku a budu RELAXOVAT 🙂))) Krasny pocit

lenca78
11. čer 2010

Holky, podarilo se mi zprovoznit scanner, tak jsem prilozila posledni fotecku. Tesim se az vy taky dodate nejake fotky.

78marcela
11. čer 2010

a holky, těhulky, už vybíráte jména? Možná je pro vs ještě brzy, ale já vím, že tohle budu dělat okamžitě, jak bude na testu čárka 😀

lenca78
11. čer 2010

ahoj marcelo, no ja chci jeste pockat, tak do 25.tydne 🙂 Zatim se porad bojim, ze neco nevyjde, nebudou mimca v poradku a tak .

petulke
11. čer 2010

@78marcela taky si myslím, že je ještě brzo. 😉

lenca78
11. čer 2010

@petulke ahooj petulke, tak co kontrola?

petulke
11. čer 2010

@lenca78 až o pul jedne ☹ zatím si ohryzávám nehty 😀

lenca78
11. čer 2010

@petulke jee, chudaku, tak to ja si ohryzam i za tebe

liny
11. čer 2010

delf no chci vědět všechno ať vím do čeho jdu 😉

lenca78
11. čer 2010

@liny ahoj liny, jsem rada, ze jsem te tu zastihla. Jak se mas?

liny
11. čer 2010

petulke hehe ještě že nemáš gelové to by Tě vyšo draho... držím pěstičky 😵

liny
11. čer 2010

lenčo náááádherná fotečka závidím 😵 😀

liny
11. čer 2010

lenčo no přežívám, stále šmejdím na netu a hledám vše co se týká KET a statistik atd, včera jsem si tím vyvolala pěknou depku, ještě k tomu se přítel nevrátil domů zůstal služebně pryč přes noc tak o to to bylo "veselejší" 😖

lenca78
11. čer 2010

ale jdi liny, taky budes mit brzo takovou, uvidis. A jak ti to dopadlo v tom CARu? uz ti rekli neco bliz, jeslti teda budes stimulovat nebo ti to odlozi?

liny
11. čer 2010

lenčo do Caru jsem objednaná na příští čtvrtek 8:15 a vše se dozvím, místo toho abych se těšila tak je to naopak, nevím proč....asi je toho na mě nějak moc

lenca78
11. čer 2010

@liny statistiky radsi vubec necti. Ja jsem si neco precetla o tech svych hormonech a vyslo mi, ze dite prakticky nejsem schopna odnosit. Tak se vyjadrila i doktorka v caru, ze jestli se mi to podari aspon do 6.mesice, bude to zazrak... tak uz o tom radsi nic nectu a snazim si to ted uzivat, dokud tam ve me jsou a jsou ok.

lenca78
11. čer 2010

@liny to je uplne normalni, ja uz jsem byla ke konci taky psychicky vyrizena, vlastne cely lonsky podzim a zima staly za dve veci. ale neboj, pristi tyden te pak teseni chytne nanovo - ja kdyz jsem v caru vzdycky videla ty maminky, tak jsem si rekla, ze apson vim, proc se snazit. ze chci taky jednou chodit s takovym briskem 🙂

liny
11. čer 2010

lenčo tak se drž ono je to těžké tak i tak, člověk se pořád bojí a nemůže to nějak ovlivnit , já se zařekla,že už nic číst nebudu protože bych pak asi musela rezervovat pokoj v blázinci s mřížema zevnitř 😉

liny
11. čer 2010

lenčo máš pravdu možná až budu v té čekárně v Caru tak to bude zase jiné

lenca78
11. čer 2010

@liny tak v blazinci uz jsem malem taky skoncila 🙂) Jinak musim rict, ze jsem ted docela rada, ze jsem pryc z CARu, tam mi totiz porad rikali ty katastroficke scenare. Moje nova gyndarka je trochu razna, neschopenku nenapise, ale zase nic neresi. Kdyz jsem tam, tam mi rika, ze deloha odpovida velikosti, ze embrya jsou taky ok, ze tam zadny problem nevidi, tak at se nebojim.
tak uz k ni chodim docela i rada. porad lepsi nez slyset vy s vasi anamnezou, no to jsme sami zvedavi, jak to dopadne, davame vam minimalni sanci.... 🙂

liny
11. čer 2010

lenčo tak to máš ok doktorku 😀 aspoň Tě neplaší těma řečma to člověka tak vyděsí,že se od rána do večera bojí toho co bude .

Petulke tak jak jsi nám dopadla?

petulke
11. čer 2010

tak je nakonec jen jeden má 1,8 cm termín porodu 19.1.2011 a má všechno jak má 😵 😀 😵 , druhý se pomalu končí sice má ještě srdeční akci ale slabounkou a prý nevypadá vubec dobře, že se už nevzpamatuje ☹

lenca78
11. čer 2010

@petulke Gratuluju k ukazkovemu bojovnickovi, 1,8 cm uz je taky dost 🙂 a je mi moc lito, ze druhej to vzdava,ale treba se jeste vzpamatuje. Tak se moc opatruj.

lenca78
11. čer 2010

@liny no moje doktorka mi prijde jak z vesnicko ma strediskova - taky ji otekaji nohy, co bych pry v tech vedrech chtela, atp... 🙂 ale jsem mnohem klidnejsi.

petulke
11. čer 2010

@lenca78 prý už ne, ale děkuji bohu aspoň za jeden 😵