IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

petulke
14. čer 2010

a koukněte teď?

petulke
14. čer 2010

holky potřebovala bych aby se toto téma dalo do soukromí a nikdo na nás nemohl nakukovat

dasty79
14. čer 2010

Oni to prej neposlali jako "spešl" ,ale nějak normál - jako posílaj klasický odběr krve - třeba hormonální profil atd.
Tak zase čekat..... 😒

petulke
14. čer 2010

dasty79
14. čer 2010

petulke - nemáš prázdný fotoblog 🙂

dasty79
14. čer 2010

Dnes mě bolí pěkně bříško - jestli zase dostanu ms ☹ nebo já nevím co to je.Už ani nevím, kdy mám tu mrchu teď očekávat...?

dasty79
14. čer 2010

Jo a k těm receptům - já jednou měla starý recept přes měsíc (jak beru Letrox na tu štítku) a normálně mě léky dali 🙂
Tak to zkus a uvidíš 🙂

delf14
14. čer 2010

jé dasty kéž by to bylo to o ti moc přejeme všichni 😉 tak kolem čtvtré jo no budu na tě myslet

dasty79
14. čer 2010

delf - díky moc 🙂 Díky všem 😵 ale ty testíky..... ☹ Teď už radči žádnej doma nemám - ale ten ze so - nic ... ☹

delf14
14. čer 2010

je těžký dasty prostě je to divné,že ze třech ani jedno postě tomu nemohu uvěřit nějako

dasty79
14. čer 2010

delf - mě to je taky divný.ale to bych byla fakt zvláštní exemplář 😀 když jsem krvácela a špinila a testy bílý a bylo by to těhu 😝
Tak nevím - je to divný, že by se všechny tři pustili.ale dr. pořád mluví o těch leukocytech.....tak nevím

delf14
14. čer 2010

nechci ti furt dávat aději ale jsou i případy kdy testy měli vysavované až do 12tt je to zvláštní ale stalo se tak

dasty79
14. čer 2010

Kéž by....

marmar79
14. čer 2010

Petulke - souhlasím v vytvořením soukromé skupiny. Přece jen si tady občas píšeme dost osobní pocity, takže nemusí to každý vidět.

petulke
14. čer 2010

a ví někdo jak udělat z toho soukromou tému?

petulke
14. čer 2010

jestli jsem někoho opomněla, tak se omlouvám, a není problém vás přidat do sokroumé témy

ahojkyy
14. čer 2010

jejky, tak zmena. Len čo keď sa niekto bude chcieť pridat? Smiem vedieť dôvod?

ahojkyy

petulke
14. čer 2010

@ahojkyy pokud se bude zdat duveryhodny tak ho tam vezmeme

delf14
14. čer 2010

holky taky máte tak blbě napsanou ddiskuzi že ted tu větu čeká miminko je dole?!nebo jen já mám chybu na pc

78marcela
14. čer 2010

Já to mám taky dole, asi to změnili.

ahojkyy
14. čer 2010

myslela som, že fórum je verejné. Veľa z nás sa potrebuje dozvedieť mnoho vecí a práve preto sem zablúdi. Ak má nevhodný príspevok, dá sa to nahlásiť adminovi, samozrejme.. Nakoniec - veľa báb prišlo len neskôr..
marcela, delf - to je zrejme tým uzamknutím fóra.

ahojkyy

delf14
14. čer 2010

neboj ahojkyy budeme chodit sem jen když něco napsat důvěně tak tam

ahojkyy
14. čer 2010

delf - tak ja tomu už nerozumiem. Kam sem a tam?

ahojkyy
14. čer 2010

aha, už chápem, som to našla 🙂

delf14
14. čer 2010

no já evím ahojkyy já bych radši tady pssala ale když budu psát co se týče těhu nebo tak tak assi psát tam,ale záleží jestli ti nevadí,že někdo vystopuje,ale já až po zítřejším utz podle toho se zařídím

ahojkyy
14. čer 2010

ahojte baby. Tak ja mám za sebou ďalšie zvracanie, až mi vyhŕkli do očí slzy, ci Bože. Hrozné, už mi to začalo aj chýbať 😀 Bežím domov, kým si to niekto nevšimne. Pekný večer všetkým.

ahojkyy

ahojkyy
14. čer 2010

delf - nevystopujú, nedokážu.. na základe nicku a fotky v tvare postavičky? Ale chápem, ak by to niekto odhalil, rovnako by mi to nebolo príjemné. Tak oki, budem nahliadať aj do druhej diskusie. Pekný večer. ahojkyy

petulke
14. čer 2010

@ahojkyy mě vystopovali, při registraci jsem zadala jmeno i příjmení 😅 , jsem blbá naivka

liny
14. čer 2010

🙂 ahoj holky