• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, duben 2010

(Zamčená)
8. dubna 2012 
Tak jsem ten profil změnila, ale měl by tam být 7tt, protože jsem dnes 7+0 tt. Ale to je jedno.
Musím se mrknout po nějakých vitamínech. Zatím beru jen listovku, tak bych asi měla něco přidat. Co berete vy?
17. čer 2010 ve 13:53  • Odpověz
@marmar79 - velká gratulace :slight_smile: To je super, že je mimísek a krásně mu tluče srdíčko :dizzy_face: A máš fotečku z utz?

ahojkyy - tak to ti nezávidím, takovou návštěvu a na tolik dní :unamused: To tě bude pěkně vyčerpávat se o ně starat!
Jo počkám do po - co dr.

lenco - taky bojuješ se štítnou žlázou?
17. čer 2010 ve 13:54  • Odpověz
marmar - to ti pěkně naskočily ty týdny - paráda :slight_smile:
lenca - tak to je celkom dosť peňazí, ale čo človek neurobí pre miminko, že áno? :slight_smile:
No únava, neviem, či sa manžel so mnou nudí, skôr si pripadám, že som nemožná, proste čo sa týka upratovania, stavu bytu, atď. ... nákupov... a tak. Inak som všetko stíhala, teraz som s drezom plným riadu, so zvyškami večere na stole, 9 hodín večer, s utrogestanom v sebe proste spím :grinning:

ahojkyy
marmar - ja beriem klasický babyplan. Petulke niečo iné, neviem čo, ona Ti napísmenkuje. Dôležitá je hlavne - podľa mňa - pestrá strava..
17. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz
kyselinu listovú som brala od ET po tehotenský test. Následne som to zmenila za babyplan calibrum - tak sa to volá presne? :slight_smile:

ahojkyy
17. čer 2010 ve 13:56  • Odpověz
dasty - zdravím. Fotku z UTZ nemám, ono tam skoro nebylo "nic" vidět. Teda aspoň já jsem asi slepá :grinning: Hlavně, když to viděla doktorka.
17. čer 2010 ve 13:57  • Odpověz
@marmar79 z toho si nic nedelej, ja jsem na te fotce z utz videla neco teprve minuly tyden. To uz kousek toho vypadalo jako hlavicka, ale kdyby mi to doktorka nerekla, tak to nepoznam :slight_smile:
A uz aspon vidim, v jakem tydnu jsi:slight_smile:
17. čer 2010 ve 13:59  • Odpověz
@ahojkyy :slight_smile: z toho si nic nedelej, ja jsem treba nezehlila uz dva mesice, pritel nema v cem chodit do prace a tricka na doma "recyklujeme" z tech nevyzehlenejch :slight_smile:)) A jinak nas byt je proste v prisernem stavu, jenze ja prijdu z prace domu, musim se natahnout a chvilku si zdrimnout. Pak neco snim, boli me potom bricho, tak zase lezim az do vecera a to pak jdu rovnou do postele. Jesteze aspon chodim do te prace, jinak bych nedelala cele dny vubec nic.
17. čer 2010 ve 14:01  • Odpověz
Tak to joo, já viděla jen světlou tečku, která "blikala". Ale nosím brýle na dálku, tak proto se mi na UTZ asi špatně kouká :slight_smile: Holt, chce to silnější dioptrie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2010 ve 14:02  • Odpověz
@marmar79 ja krome listovky nic jineho neberu, uz tak do sebe cpu spousty leku
17. čer 2010 ve 14:02  • Odpověz
Pro tuto chvíli se loučím, venku je nádherně, tak jdu relaxovat na zahradi. Pa.
17. čer 2010 ve 14:04  • Odpověz
@dasty79 ja bojuju snad se vsim, snizena funkce stitne zlazy (to nasli az ve 30 letech) a z toho neprodukuju zenske hormony. ale v mych letech se s tim uz neda nic delat, tak hormony budu uz porad brat lekove, jak na stitnou tak ty zenske. Jinak mi hrozi osteoporoza a nejake dalsi horsi veci :slight_smile: Radsi ani nevedet. Jo, byt v prechodu ve 30, aspon vim, co me ceka za obtize, az mi bude 60 :slight_smile:
17. čer 2010 ve 14:04  • Odpověz
marar - super zpráva a gratuluji, další těhule :grinning: :grinning: :grinning: , jen tak dál, ať se tady všechny držíme do ledna a některé do unora, anebo nas unorky předstihnou a my lednovky budem přenášet :grinning: :grinning: :grinning: ,
Já do sebe tlačím femibion, Myslím že je lepší, neb obsahuje i komplexní béčka!
Lenco - zatím mi neříkal kdy přesně , jen že ty výsledky budou součástí screeningu, co budem dělat. další kontrola mě čeká 1.7. kdy se vrátí z dovči a to už mi dá průkajdu :dizzy_face: konečně!!! se nemůžu dočkat! :sweat_smile: Jo a obřík to opravdu je! Jen aby se stále udržel.
Ty léky ti vubec nezávidím a věřím že to leze nejen do peněz, ale i do postavy. Jojo hormony dělají své,, ale co bychom pro ty mimísky neudělaly, koor, když si tam pěstuješ dva :grinning:
Ahojkyy - tu návštěvu ti vůbec nezavidím, taky doma mám uklizeno jen aby se neřeklo, že tu je binec, vubec se k ničemu nemužu donutit, na tož se ještě o někoho starat a vyvařovat, kooor, když jsme teď náchylné k určitým smradůůům a výparůům, brrr:confounded:
a copak dneska podniká delf??? snad opět neseká :fearful:
17. čer 2010 ve 14:21  • Odpověz
petulke - Ty vždy prídeš s takým proste úžasným nápadom! Prenášať, jo? :grinning:
17. čer 2010 ve 14:33  • Odpověz
17. čer 2010 ve 14:44  • Odpověz
Holky no konečně. zadala jsem si do vyhledávače v seznamu své jmeno a příjmení a už tam nenaskočim že jsem v koníkovi :dizzy_face: Jak to??? No snad to nebude jen dočasně ale už napořád ! Jupííí
17. čer 2010 ve 14:59  • Odpověz
Kdepak máme dneska DELF???

A co LINY - jak jsi dopadla u dr.?
17. čer 2010 v 19:30  • Odpověz
ahoj holky teda já než Vás dočtu to bude věčnost :slight_smile:
delf moc Ti grartuluji a držím pěstičky ať se druhý mimčo ukáže na další kontrole :dizzy_face:
marmar tké velká gratulace
dasty řeknu Ti že máš pevné nervy, já už asi vyváděla.... v tomto je moje Car suoer,že mi vezmou krev a do hodiny jsou výsledky, takže se rovnou domluvím i s dr co dál...jinak musíme KET posunout o měsíc,protože slkiznici mám menší a folikul praskne dřív než vyroste sliznice, takže jsem vyfasovala prášky a v půlce července bude KET
17. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz
tak a teď jdu všechno dočíst,předtím jsem to jen přelétla očima abych věděla hned dobré zprávy :grinning:
17. čer 2010 ve 20:55  • Odpověz
ahojky holky jsem tu jé liny to je škoda,tak snad za měsíc bude slizice ta potvora už dobrá.
17. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz
delf vydržela jsem to do teď tak to vydržím i další měsíc, co se dá dělat
17. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz
no jo ono nic nezbyde,ale představa,že by jako už ted to by bylo pěkné :wink:
17. čer 2010 ve 21:03  • Odpověz
Je ahoj Liny a Delf - kde jste se celý den toulaly?

Uvidíš, že se v červenci zadaří :slight_smile: Teď si ještě třeba užij dovču a pak budeš už jen relaxovat :slight_smile:

Delf - jak se cítíš?
17. čer 2010 ve 21:11  • Odpověz
ahojky dasty.ale jo jde to objednala jsem se už k naší doktorce na 25.6.těsně před dovčou tak třeba udělá utz a já uvidím ještě prka jestli tam bude tak jak má
17. čer 2010 ve 21:14  • Odpověz
a co ty dasty svině nevolali co
17. čer 2010 ve 21:14  • Odpověz
delf - jasně, že tam bude, tak jak má :slight_smile: Ne, idioti nevolali..... :angry:
17. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz
to je fakt děs tohle jsem na tebe zvědavá na pondělí teda,hele pokud by nechtěli nic dělat tak zbal pět švestek a utíkej rychle pryč.
17. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz
A tak už aspoň občas blinkáš????Nebo něco na sobě pozoruješ????
17. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz
Jo to jsem taky připravená.POkud mě neudělá dr. nějaký vyšetření,atd., tak prostě mizím a jedu jinam do CARu.
To je poslední šance :wink: Já nebudu pořád na něco čekat.Já nejsem žádná ČEKATELKA :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.