IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

suzik161
23. led 2015

@evcann to je dobře, že budeš doma. Super, že to ustalo a mimčo, je tak jak má být. 🙂 budu ti držet palce, ať se to už neopakuje!!!

cermi77
23. led 2015

@evcann super zpráva 🙂 , přeju, ať už se to neopakuje a zbytek těhotenství probíhá v klidu 😉.

missym
23. led 2015

@evcann Tak dobré zprávy. To je moc fajn. Snad už se nic nevyskytne a bude to v pořádku. Tak pěkně odpočívat a těšit se na miminko 🙂

donia
23. led 2015

@evcann super zpravy, tak jeste aby takove prinesla i @78marcela

78marcela
23. led 2015

@donia
@missym
@suzik161
@cermi77
@evcann také mám dobré zprávy, srdíčko tluče, mimi měří 11mm a další kontrola za 14dnů.
Ale strach ze mě nespadl, to spadne asi když překonám ten kriticky mezník z minule. Evi, super, tak se hlavně hlídej a buď v klidu a opatrná.

suzik161
23. led 2015

@78marcela no super!!! Jen tak dál!!! Gratuluji 🙂

missym
23. led 2015

@78marcela Tak další paráda. Tak moc držím pěsti, aby to tentokrát dopadlo dobře 🙂
Teda holky, tolik dobrých zpráv. Je fajn číst, že to jednou každé vyjde 🙂

donia
23. led 2015

@78marcela no super, to mam radost, ze je vse ok 😵

evcann
23. led 2015

@78marcela parada, takove zpravy musime mit porad, ja se dneska ptala doktorky jak mi v nemocnici napsali diagnozu hrozici potrat jestli to teda jeste plati tak rikala, ze se to dava vzdy u krvaceni, ale ze to hrozi kazde cele tehotenstvi takze se tim nemam vzrusovat, no ji se to rekne 🙂

cermi77
23. led 2015

@78marcela super, mám velkou radost, ufff. Tentokrát to dopadne dobře, všechno bude dobrý !!!

78marcela
23. led 2015

@cermi77 snad jo. Logicky si říkám že nikdo nepotrati ve stejný den, ale psychika nemá s logikou nic společného a stejně se bojím. Až se dostanu do 10.týdne, tak se mi uleví.
@evcann hlavně lež a nic nedělej. Já taky tak. Nechci nic pokazit.

cermi77
23. led 2015

@78marcela je mi to jasné, taky se bojím pořád, za dva týdny už bys mohla použít Angel sounds, mně stačí ke štěstí jenom přiložit a najít, pak hned vypínám, ale pro klid duše je to k nezaplacení.

78marcela
23. led 2015

@cermi77 Měla jsem to v úmyslu ale obavam se že přes moje špeky to nepůjde ani týden před porodem. 🙂

cermi77
23. led 2015

@78marcela to jsi mě pobavila, za zkoušku nic nedáš a ze začátku jsou ta mimča nízko, skoro až v ochlupení 😅, tam nikdo žádné špeky nemá 😀, později se srdíčko nedá přeslechnout, leda že bys měla placentu na přední straně, ale to určitě nebudeš 😉

evcann
23. led 2015

@cermi77 taky ho mam a jsem za nej rada, na uklidneni super

evcann
23. led 2015

@78marcela pujde taky nejsem modelka a krasne je to slyset neboj 🙂 hodne te to uklidni a neni na to zavislost, teda ja ji nemam, ze bych musela furt, tak jednou tydne max 2x a to mi staci

suzik161
23. led 2015

@78marcela uslyšíš určitě, neboj. Já ho taky slyším 🙂 to je co říct 🙂 dneska jsem to ukazovala mamce 🙂

catchulinecka
23. led 2015

@evcann
@78marcela jé holky to je paráda! Super, jen tak dále! 🙂 a Marci nezáleží na špíčkách 😉 uslyšíš ho a je to úžasné, já jsem si to nahrála i do mobilu 😀 jsem blázen 😀 a včera mě dokonce kopnul, že jsem to slyšela při poslouchání a i jsem to už cítíla 🙂 je to prostě božské 🙂

78marcela
23. led 2015

@cermi77
@suzik161
@evcann tak já to teda zkusím. I když jsem fakt přemýšlela, jestli to má cenu. Protože mě je fakt kus. Kamarádka, co je trochu silnější, ale méně než já, říkala, že ji nějak ani nedělali screening kvůli tuku na břiše. Tak to jsem si řekla že nějaký angelsounds určitě nebude u mě fungovat. A teď jste mě zase nahlodaly.🙂

78marcela
23. led 2015

@catchulinecka takže to bude kluk, když kopnul? 🙂

evcann
23. led 2015

@78marcela to je ale blbost, jak rikam, taky nejsem hbena a krasne ho slysim, opravdu to je hodne slyset dole a tam takovy spek neni, primo u ty kosti, popr. ho das na stranu :D a to ze by nekomu nedelali scree. kvuli tomu jsem taky neslysela a ze mam kamaradku co je hodne, ale opravdu hodne moc silna

cermi77
23. led 2015

@catchulinecka manžel si ji taky nahrál do mobilu 😉 Já sem tam cítím jemné vlny, ale u mě je ještě brzo, každopádně větry to fakt nebyly 😀. Je to úžasný, když o sobě začnou dávat vědět 😉.

catchulinecka
23. led 2015

@cermi77 přesně tak, je to úžasné, já třeba když teď už cítím někdy, tak se vždycky musím usmívat, určitě při tom vypadám jak měsíček na hnoji 😀

@78marcela a nevím nevím, jestli kluk 🙂 naposledy jsme byli na ultrazvuku v 17 týdnu a doktor nechtěl moc tipovat 🙂 uvidíme, teď půjdu na ten velký ultrazvuk, tak třeba...

78marcela
24. led 2015

@catchulinecka já jsem zvědavá už teď a tak trochu doufám že při tom screeningu ve 12.týdnu mi to už řeknou, když se tam dostaneme🙂

catchulinecka
24. led 2015

@78marcela určitě se tam tentokrát dostanete 😉 ta smůla se už začla prolamovat 🙂 Mně přijde, že toto období je nějaké přitažlivé na těhotné a mimina. Moje sestřenka například má nějakou těžkou endometriozu, v 18 jí řekli, že nikdy nebude mít děti a jestli jo, tak jedině umělé oplodnění, teď má 26 a prostě otěhotněla přirozeně 😀

78marcela
24. led 2015

@catchulinecka hodně holek co mělo za sebou IVF, otěhotnelo přirozeně. Asi to je dobré plodné období.

gasha
27. led 2015

Ahoj holky, koukám, že jste se docela rozjely!!! Jen tak dál. My jsme právě v procesu 2. IVF 😉

evcann
3. únor 2015

@gasha
@78marcela
@catchulinecka
@cermi77
@suzik161
@missym
@donia
@kapr
tak holky kde jste kdo? nerikejte, ze nemate nejake novinky? Marcel co ty? vsechno ok? jinak mám za sebou screening a pan doktor nam pogratulovat k ukazkovému miminku, má prý všechno naprosto v pořádku, jsem tak moc rada emoticon, ale co to je nerekl, ze pry za 14 dni to bude jasne, takze si pockam, ale nevadi, hlavne, ze je zdrave

kapr
3. únor 2015

@evcann velikánská gratulace 🙂

catchulinecka
3. únor 2015

@evcann jeeee, to je krasnoucne mimino 🙂 moc gratuluju, jedna z dulezitych etap je za vami! Nam to pohlavi doktor taky takto odkladal, pokazdenze priste priste a ted kdyz jsme byli na velkem ultrazvuku v 21 tydnu, tak mimino sedelo na turka, takze zase nic 😀 no, holt se pripravuju na variantu, ze to bude prekvapko az do konce 😎