IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

zofielinda
7. dub 2015

@kapr diky moc, jdu tam až 21.4.

kapr
8. dub 2015

@zofielinda to je za chvilku 🙂 a ke komu že jdeš? .-)

evcann
8. dub 2015

@zofielinda
@kapr juu za chvilku tu bude dalsi Iscaří miminko 🙂

evcann
8. dub 2015

@78marcela ty jo uz 19 tt to to letí 🙂

78marcela
8. dub 2015

@evcann mě zase přijde že ostatním tam ty týdny skáčou rychleji a že mě se to táhne 🙂
Příští týden mám velký utz. A jak ty válcis, už máte vybrané jméno?

evcann
8. dub 2015

@78marcela no to je asi u kazdeho, kam se podivam tam to leti a me se to tahne 🙂, ale i tak 19tt uz je krasny, ja valcim dobre, jj jmeno mame, ja chtela Lukase, ale to mi doma neproslo a pritel chce Jakuba tak jsem ustoupila, zasadne proti nemu nic nemam 🙂

monak85
8. dub 2015

@evcann Je, taky máme vybraného Jakuba. 🙂 Ale ještě nevíme co čekáme, takže musíme vybrat dvě pro kluky a dvě pro holky. 🙂 My máme za sebou teprve první screening a ten dopadl velmi dobře. V utery jdu na běžnou kontrolu a další týden zas do Plzně na kontrolu, ty dvojčátka víc kontrolují. 🙂 Tak snad už i odkrejou co čekáme. 🙂

evcann
8. dub 2015

@monak85 tak to by byl fajn parecek 🙂, Jakub je ted hodne moc davanej

monak85
8. dub 2015

@evcann Bylo by to super, tak uvidíme. 🙂 Ještě je ve hře Matysek.. Ale těžko říct jak to za pul roku bude. 🙂
@78marcela Také mi přijde, že to neutika. 🙂

zofielinda
9. dub 2015

@kapr K MUDr. Hulvertovi

kapr
9. dub 2015

@zofielinda tak ten je příjemný 🙂 😉 určitě budeš spokojená 🙂

smekalice
9. dub 2015

Ahoj holky, mám dotázek, jsem už 10 dní po KET a na krev mám jít v pondělí, test jsem dělala v pondělí a já tam vídím jen úplně malinkýho dušíka skoro neviditelnýho, přítel tam teda neviděl nic, ale ja myslim, že tam něco je, ale nemám žádné příznaky jen mě občas trošku bolí podbřišek, myslíte, že je možné být těhotná i bez příznaků?? Testovat už nechci a přítel mi to ani nedovolí 🙂 chce to mít až černý na bílým 🙂 díky za vaše reakce 🙂 krásný den

78marcela
9. dub 2015

@smekalice možná po později zahnízdilo. Já měla taky úplně slabého ducha, šla jsem si na krev jako samoplátce 11.den, hcg bylo jen 30. Tak jsem to zabalila, brečela jsem jak je to málo..večer jsem šla k našim kde jsem neúspěch zapila.. A v sobotu začínám 20.týden. Prostě se chytlo později. Takže u tebe taky může. Nebo se prostě chytlo jen maličko a pak odejde, to se mi taky stalo, pozitivní testy a nic z toho. Přeji ti ať je to ta první varianta. Kdy jdeš na krev? Obdivuji že vydržís, já bych testovala dvakrát denně, jestli čárka sílí 🙂

zofielinda
9. dub 2015

@kapr Jsem zvědavá, co mi řekne, snad ne, že to mám zabalit, že už nemám věk, je mi 39
Prý se dá chodit k němu přímo na gyndu na Florenc

smekalice
9. dub 2015

@78marcela na krev jdu az v pondeli,bydlime na vesnici a ja se do lekarny nedostnu tak snadno a pritel mi odmita koupit test ze to nechame az na doktorech,moc dekuji za podporu,doufam ze to bude ta prvni varianta 🙂 preju krasne tehotenstvi at vsechno dobre dopadne 🙂

kapr
10. dub 2015

@zofielinda to ti neřekne určitě🙂 jen asi budete muset spěchat kvůli pojišťovně. nebo už máš vyčerpáno?

zofielinda
10. dub 2015

@kapr mám OZP a vyčerpány 3 cykly. Takže na pojišťovnu nic. Ale chci jen nativ nebo minimálku, IUI.
IVF na mě nefunguje.

kapr
10. dub 2015

@zofielinda jo, tak to bude OK 🙂 mně se tedy vždacky ptali proč, když máme tak špatné spermio, ale vždy udělali.
A NATIV také nedělají všude. Ten nás vyšel na 22 tis.

zofielinda
10. dub 2015

@kapr to je dost za nativ. Za co jste všechno platili?

smekalice
13. dub 2015

@78marcela Ahojik, tak jsem se bala zbytecne, hodnota byla 203 tak snad bude krasne rust a my se na vanoce dockame miminka 🙂 moc dekuji za podporu a preji krasne tehulkovani 😉

78marcela
13. dub 2015

@smekalice tak to je skvělá zpráva, super. Tak vám přeji ten nejhezčí vánoční dárek🙂

kapr
16. dub 2015

@smekalice gratuluji🙂 ....jsem si to myslela, jak tam je duch, je to dobré 😉

kapr
16. dub 2015

@zofielinda No za Nativ je 15 tis. a my ještě potřebovali ISCI, což je 5 nebo 6 tis. ikdyž jen u 1 vajíčko a pak ti napálí povinně echokatetr 1200 a jseš tam přes 20 ani nemrkneš 😉

smekalice
16. dub 2015

@kapr děkuji 🙂 teď čekám na první ultrazvuk, jdu na něj v pondělí tak doufám, že si to miminko nerozmyslelo a že tam pořád bude, zatím jsem úplně bez příznaků, což mě i docela děsí, radši bych trpěla nevolnostma, abych věděla, že tam je 🙂 tobě už se to pomalu blíží 🙂 už máš všechno nakoupeno?? 🙂

kapr
16. dub 2015

@smekalice tak to je jasné, to chce každá 🙂 To já o malé vím každou chvíli 🙂 ale bude to dobré, HCG máš krásné 😉
jj mně se to blíží, ale vlastně mám všechno a nic 🙂 Nic připraveno 😒 😀 času dost 😀

smekalice
16. dub 2015

@kapr tak jeste mas cas, ale to utece jak voda 😉 ja uz bych taky chtela toho prcka mit u sebe 🙂 tesim se az budeme mit za sebou prvni trimestr a ja budu moct pomalu nakupovat vybavicku 😀 nastesti patrim mezi ty stastne, kterym se povedlo napoprve a nemusim prozivat zklamani a stres z dalsich pokusu

missym
16. dub 2015

Jé, další budoucí maminka 🙂 Taky moc gratuluji a ať je na kontrole vše v pořádku.
Nám nevyšel ani druhý pokus ☹ Počet čekajících miminek v mražáčku se snižuje ☹ A to jsme tomu tenkrát tak věřili.

kapr
16. dub 2015

@missym Hlavu vzhůru 😉 taky už jsi tu mohla vypozorovat, že se každá dočká 😉 pravda, někdo to má hned a druhý si to musí holt vybojovat, ale tak to prostě je 😉 hlavně to nevzdávat 😵

kapr
16. dub 2015

@smekalice to já vím že utěče a taky mne to trochu děsí, ale prostě pořád ještě toho musím hodně vyřešit🙂 tak třeba zítra se jdeme fotit🙂 já nemocná s antibiotiky a opary a syn měl dnes v noci též horečku.
Příští týden jdu svědčit na svatbu. Takže o víkendu svatební dar a připravit řeč. Vůbec nevím, co tam budu říkat. Domluvit česání....a takhle je pořád něco...... 🙂

smekalice
16. dub 2015

@missym neboj urcite se dockas 😉 hlavne to nevzdavat, nam zbyl jen jeden tak jsem si rikala, ze kdyz se probojoval az k transferu tak snad to vyjde, museli jsme delat pgd takze jsme to meli zdlouhavy a sla jsem az na ket, ze 6 embryjek bylo jen jedno geneticky vporadku takze jsme mu verili 🙂