• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

26. září 2015 
@78marcela Moc děkuji manžel má hodně slabej spermogram tak se docela bojím.
1. zář 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maggie4 Moc děkuji za slova útěchy...A můžu se zeptat, proč jsi měla dlouhý protokol a jak to dopadlo?
1. zář 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Ahojky, nakoukávám, co je tady nového a čtu takhle úžasnou zprávu!!! Potichounku gratuluju a držím palečky, aby bylo vše jak má být :slight_smile:
My jsme v 10tt a zatím obě mimi v pořádku :slight_smile:
1. zář 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lentikalena ahoj, ja se chystám za týden na užití a když nevyjde tak v říjnu jdu na třetí IVF. Ted stimulují :slight_smile: a co ty mas uz za sebou?
1. zář 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se k Vám přidala od včerejška stimuluji na 2. IVF. Z prvního máme 2,5 letého chlapečka. V červnu jsme si byli pro poslední 2 mrazáčky, ale bohužel s toho bylo jen biochem. těhotenství :frowning2: . Tak doufám, že to tentokrát dopadne. Všem Vám tu moooc držím palečky :slight_smile: .
1. zář 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lentikalena Horší nebo špatnej spermiogram má už skoro každej chlap, to je snadno řešitelný zádrhel, toho se vůbec neboj. Oni nějakou šikovnou mrskavku vyberou a případně jí pomůžou. :wink:
1. zář 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lentikalena toho není třeba se bát. Hlavně ať nějakou spermií ma a oni ji pomohou dopravit ji na správné místo. To není žádný velký problém. Akorát si budete muset připlatit icsi.
1. zář 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majda21 to je fajn, za chvíli už budete vědět, co to čekáte, vid. A kdy si změnís že čekás mimi a ne že se snažíš ?
@michaela28 taky držím pěsti ať se podaří.
1. zář 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela no vidíš, graaatuluju z plného srdce :slight_smile: tak hlavně klídek, a nerozčilovat se ve škole :wink:
2. zář 2014 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dashi budu se snažit byt v klidu:slight_smile: včera první školní den pohoda, za chvíli byli pryč, dnes to bude asi horší, už si jdu před ně stoupnout, tak jsem zvědavá, jaký budou ty děťátka.
2. zář 2014 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela taky záleží jestli máš první stupeň, to si myslím, že ještě jde :wink: no, když to holt nepůjde pořád můžeš jít marodit :wink: já si tak říkám, jestli se zadaří tak bych vydržela do konce roku no možná leden a šla marodit, v poslední době toho začínám mít v práci dost :angry:
2. zář 2014 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Tak nějak mám pořád strach, aby se něco nepokazilo. Chci vydržet do 12tt do screeningu. Zatím to kromě nás a rodičů neví nikdo z našeho okolí, ale bříško už se valí ven :grinning:
Moc ti držím palečky, opatruj se.
2. zář 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela a neříkal jsem, že neznám nikoho, komu by se to sříve nebo později nepovedlo? :wink:
2. zář 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela jééé já jsem taky učitelka:slight_smile: co máš za obor? a kterou univerzitu?
2. zář 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky teď ve čtvrtek jedu na UTZ jak mi roste sliznice a další týden myslím tak 11-12.9 KET. Bude to můj již 4 transfer.. Ten třetí se podařil, ale mimčo se přestalo vyvíjet a musela jsem na revizi, která byla 9.4.
Doufám, že se zadaří a budou to dvojčátka. Již se snažíme 5 let a máme zažádáno i o adopci, tak toto je poslední možnost na bio dítko.
2. zář 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr no říkala...jsem štastná, že se to vyplnilo...i když ještě není vyhráno. Jinak mám němčinu na MU Brno, a co ty?
2. zář 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi Já mám svou jazykovku, ale ted jsem vzala jako změnu pár hodin na prvním stupni ve dvou školách. ted jsem nastoupila a jsem těhule, nevím, jak se na to budou dívat...
2. zář 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fucipe ahojky, kolik stimulací jsi měla na ty KETy? Koukám, že jsi ještě mlaďounká, tak to nevzdávejte i když to musí být neskutečně těžké..Držím palce!
2. zář 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka dlouhý protokol jsem měla kvůli endometrióze, že to tak prů bude lepší. Ale nedopadlo to. Měla jsem 3 zralá vajíčka a embrya se po třech dnech přestala vyvíjet. Teď zobu už 3. měsíc DHEA a za 14 dní začínám znovu stimulovat.
3. zář 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fucipe tak to budu moc držet palečky, to uý máte taky jakou dobu :(, ale neboj dočkáte se
3. zář 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky jestli muzu tak se k vam pridam jsem po nevydarenem ET a v rijnu nebo v listopadu ale spise v listopadu nas ceka druhe IVf tak doufam ze se nam zadari....uz ted vim ze mi zavedou 5 denni embrijko pac nam delaji PGD na moji dedicnou nemoc.jen doufam ze budou nejaka embrijka k zavedeni bojim se uz ted a to nas to ceka az za necele 3 mesice.preju vsem hodne sil a stesticka :wink:
3. zář 2014 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eviks teď to bude 3.tí stimulace na KET. 1 IVF mi zavedli embrya i přes OHSS, 2IVF jsem musela čekat a jít pak na KET, jelikož jsem měla 42 vajíček a báli se OHSS. (1car děs, od druhého IVF jsme v jiném a paráda) Mladá jo, ale nemoci se na mě moc podepsali, takže to je u mě velký problém. Již mi chtěli brát i dělohu, ale ubránila jsem se (díky bohu)
@evcann jjj je to delší doba, ale snad se dočkáme
@punky přeji ať to vyjde. u nás v caru mají teď i psychoterapeutku, která i mě otevřela oči. po dalším nevydařeném IVF jsem u ní byla, fakt super a pak se zadařilo,tak myslím, že na tom taky něco bude. Hlava je velký neřád....
3. zář 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maggie4 diky a ted mas tedy mit kratky protokol jo? Kdyz mi doktor vysvetloval ten dlouhy, tak rikal neco o tom u elrm prechodu...tys to nejak pocitila?
3. zář 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fucipe tak ono se rika ze vetsina uspechu je v mysli a v psychyce tak uvidime mno v pondeli me ceka kontrola v caru at se domluvime co a jak jestli udelat nejake vysetreni treba mame i jinej problem nez ten genetickej ale zatim vsechny testy byly ne jednicku treba nam to nevyslo protoze proste nebyl ten cas nevim moc se mi k tomu vracet nechce chci koukat dopredu a verit v uspesny druhy pokus :wink:
3. zář 2014 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela 1. stup. PedF UK
3. zář 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@punky no já zítra jedu do caru na kontrolu sliznice jak to vypadá,tak jsem zvědavá a doufám,že bude vše ok, zítra se k estrofemu přidá už zavádění utrogestanu....
Je to krásně napsané, koukat se dopřed a věřit v úspěšný pokus....to je motto :grinning:
3. zář 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kapr no, ten jsem taky zkoušela v brně, ale po dvou letech jsem to vzdala, protože bych to asi neudělala..zlatá němčina...akorát ztracený dva roky.
3. zář 2014 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na zitra hodne stesticka :wink:
3. zář 2014 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@punky ahojky, vitame te, urcite muzes

@fucipe ja taky měla hyper. syndrom a vajicek taky pres 40, ale je fakt, že mi zavadeli dve a jedno se povedlo a mam jich jeste 18 zamrazenych nejvyssi kvality, ale jsou mi k nicemu kdyz je ted nemuzu pouzit :(
Zadari se uvidis.

@catchulinecka
@fucipe
@punky
Holky napiste mi udaje at vas dam do tabulky a rovnou ji sem soupnu, diky
4. zář 2014 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcann Ahojky nevím co vše chceš, tak píši toto, dyžtak doplním. Jmenuji se Petra, 26 let, 5 let snažení 4 spontální potraty 1 revize, dítě žádné
4. zář 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek