• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

26. září 2015 
@lentikalena určitě už se vrtá :wink: po prodloužené kultivaci jsou to už blastocyststy a pěkně lepí, takže se hned přilepí :grinning:
25. zář 2014 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikaa666 Děkuji i tobě držím palečky. :slight_smile:
25. zář 2014 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, nevíte jak dlouho zůstává pregnyl v těle?
25. zář 2014 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikaa666 nevím o tom, ze bych mela.. :slight_smile:
25. zář 2014 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashi az deset dni
25. zář 2014 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@evcann ahoj je tehdy v tom lednu to pravda byla...az o cca 10 mesicu jsme se odhodlali vyzkouset si to jeste jednou.. tedy po absolvovani vsech moznych krevnich a genetickych testu a konstatovani lekare, ze vse je v poradku, a to, co se stalo byla "jen" shoda blbych nahod :unamused:
25. zář 2014 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lentikalena dekuju, ale jsme na tom vsechny v podstate stejne, takove cekanky :grinning:
25. zář 2014 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashi Nekdy holky psaly, ze mely pregnyloveho ducha jeste i 9 den po ET..ale je to asi hodne individualni.
25. zář 2014 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@evcann uz jsem ten konec krapet upravila :wink: spis vymazala :grinning:
25. zář 2014 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033
@zluva hm, tak po ET už ho snad mít v těle nebudu, teda jestli se nedává ještě jedna dívka při ET, zítra razíme na OPU. No musím říct, že budu docela ráda, jsem nafouklá a pálí mě žáha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2014 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
25. zář 2014 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ještě,že se tady s váma holky člověk zasměje. :slight_smile:
25. zář 2014 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashi po ET ho asi jeste mit v tele budes, zalezi i ceho ET bude:slight_smile: kdyz tridenniho embrya, tak tam HCG jeste bude urcite, pokud petidenniho, tak mozna. ale stejne nema smysl tak brzy testovat, takze...:slight_smile:
25. zář 2014 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dashi tak drzim pesti. JInak s tim pregnylem je to ruzny, CAR od caru se liší dávky hormonů a všech těhle preparátů...
Chodíš do práce nebo máš PN?
25. zář 2014 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
JO holky, našla jsem pěkný čtení pro čekatelky na začátku... http://galenus.cz/clanky/zdravi/tehotenstvi-embryonalni-vyvoj
25. zář 2014 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sasanka033 takže už se další nepíchá jestli tomu dobře rozumím, tj. píchala jsem si včera, pá OPU, tj. ET po 5 dnech, celkem 7,8 dní od pregnylu :wink: to je blázinec, už mi z toho všeho hrabe :sweat_smile:
25. zář 2014 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@zluva jjj, chodím do práce, OPU mám v pátek, tak se snad přes víkend srovnám, ale asi si dám týden neschopenky se zádama :wink: . V práci to nikdo neví, tak se pořád na něco vymlouvám, nejhořší je, že nemám zastoupení :confounded: . A neschopenku v CAR nechci, sice máme externí účetní, ale člověk nikdy neví z čeho vznikají drby, že :zipper_mouth: :sweat_smile:
25. zář 2014 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@lentikalena :grinning: .....aaa tak se mnou určitě......... :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2014 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@evcann postivě hlásím, že MS se blíží :wink:
25. zář 2014 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dashi já jsem taky neřekla pravdu...přiznám barvu, až jestli to vyjde. Nemám v práci tak stabilní zázemí, abych se nemusela bát jít s pravdou ven. Neschopenku jsem si brávala buď od obvoďačky nebo z gyn, ale s jiným problémem.
Po tom OPU buď na sebe opatrná, hlavně se nepřepínat a nic těžkýho netahat a taky hodně pít, ten hyperstymulák fakt není sranda...
25. zář 2014 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem se dala do vaření obědu.Začala jsem kapku fungovat.To ležení mě začíná zmahat. :wink: Tři dni klidu mám za sebou a tak prý mám začít kapku fungovat tak jdu nato :grinning:
25. zář 2014 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@kapr no to jo a zatim nic jo? ty jo to by mohlo klapnout :slight_smile:, ja ted volala do Iscaru at mi podaji žádanku na IVF mi tak doslo, ze to trva vlastne az mesic nez to schvali tak at uz to bezi
25. zář 2014 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@zluva jj, to já mám sice stabilní, ale po 3 letech toho začínají pěkně zneužívat, podáš prst a sežerou ti celou ruku :angry: a odměna žádná.....tak si říkám, že by doooouhý volno neuškodilo :wink: Prostě už je toho dost, někomu se v práci vyhovět může, mě se sice vyhoví, ale těch pindů okolo :angry: No při 1. ivf jsem ohhs neměla, tak doufám, že to bude v pohodě :wink:
25. zář 2014 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@zluva tak to je moc dobre, ze to tak dopadlo ty vysledky a ze jste do toho jeste sli, ja dneska zrovna rekla at mi vypisou zadanku na IVF a uvidime, do jakeho Caru chodis?
25. zář 2014 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashi zalezi na caru, nekde jeste po ET davaji ovitrelle tusim, coz je v podstate totez co pregnyl. nebo rovnou pregnyl. zrejme chteji telo zblbnout, aby si myslelo, ze je tehotny a nebranilo uhnizdeni embrya. takze zalezi na caru. a ET se obycejne planuje podle predpokladanyho poctu vajec na PK, ale nekdy proste radeji zavadeji drive. tak hodne stesti:slight_smile:
25. zář 2014 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@lentikalena ja delam polevku - hovezi vyvar a dumam, jestli se mam dat do zehleni...
25. zář 2014 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@evcann no neboj:slight_smile: test negativní a začínám špinit :slight_smile: vtakže to vidím zítřek max sobota, což vychází naprosto přesně. takže pak odpočítám 10 dní a jdeme na to :slight_smile:
25. zář 2014 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@evcann chodim od zacatku do Pardubek do Sanusu
25. zář 2014 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak já už taky stimuluju. Příští týden mě čeká OPU. Četla jsem, že tady řešíte práci. Já jsem taky měla strach, říct to v práci. Navíc pracuju v církevní organizaci a vím, jak se k IVF církev staví, takže strach byl dvojnásobný. Nakonec jsem to ale šéfovi řekla a kupodivu se k tomu postavil výborně! Chápe to a fandí mi. To mě fakt překvapil. Jen stále nevím, jestli si mám dát po OPU neschopenku...v práci toho mám hodně, takže bych musela něco dělat určitě i doma na neschopence, tak nevím, jestli to má vůbec smysl. Co myslíte?
25. zář 2014 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@maggie4 tak zalezi na tobe...mela bys byt tak nejak v klidu, jak po opu, tak pak po ET. Z me zkusenosti si nemyslim, ze je dobry lehnout si a nic nedelat, ale ani neni dobry pracovni stres a shon. Takze tak neco mezi. ALe co clovek to nazor :slight_smile:
25. zář 2014 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek