• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

26. září 2015 
@donia chapu taky v to doufám a ty jdeš kdy?
14. lis 2014 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcann ve stredu jdu na kontrolni utz, takze az dr. uvidi jak reaguji na stimulaci
14. lis 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipanek2 týjo to je hodnota, když si vezmu, že já měla 15.den od ET 1428j a mám bublinky dvě... možná, že u těch blastocyst to hcg naskakuje dříve... Držím palce, to jdeš docela dlouho na kontrolu...
14. lis 2014 ve 20:00  •  čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia
@lipanek2
@kapr
@gasha
@zofielinda tak pozitivní nalada uz mě opouští, z 18 vajicek je jen 7 oplodnených, přijde mi to dost malo :(
15. lis 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcann ja tomu asi trosku nerozumim, psala jsi, ze jsi ISCI nechala na 10 vajicek, tak jsem myslela, ze alespon tech 10 je po jistote oplodnenych. A ono to tak neni?
15. lis 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no neni to, ze tam pichnou spermii nezarucuje uspech, ze to se bude vyvijet, to uz pak musi bojovat sami, njn snad mi tam nejaky bojovnik zbyde :(
15. lis 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcann neboj, ja myslim, ze je to furt pekne. Nam kdyz vysvetlovala IVF rikala, ze je bezne, ze jich je tak ca. 8 odebranych (jestli to rovnou vztahovala na nas vek to nevim). Coz tys mela o hodne vice a ted holt cekat kolik jich to vybojuje. Kdy tam zase mas volat?
15. lis 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcann Já měla vždy oplodněno 5-7 vajíček, naposeldy dokonce jen 4 a vždy mi zůstala dvě embrya k transferu. Mám z 2.IVF holčičku a teď z 5.IVF čekám dvojčátka. Tak se nestresuj. Sedum je krásné číslo.
15. lis 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no ja jsem si rikala, ze vzhledem k veku nemuzu uz cekat to co driv, mam volat v pondeli rano, transfer pry bud pondeli nebo streda

@lejla29 dekuji za podporu, dodalo mi to nadeji, ja vim, ze to neni jeste ztracene, ale preci jen je to teprve druhy den tak si rikam, abych jim neodpadlo a vubec neco zbydlo, ale vim, ze s tim nic neudelam
15. lis 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcann co plasis? Jsi pani namlsana :slight_smile: mas jich hodne ty trdylko. Tolik jsem druhy den v zivote nemela :wink: bude to dobre. Ja s tebou pocitam :wink:
15. lis 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evcann neboj, sedmička je šťastné číslo. Stejně je to i hodně o práci embryologů.
Držím ať vydrží a krásně se vyvíjejí. Hmm až středa, dlouho. Ale nějak bych chtěla transferovat blastocystu, hodně jsem četla o tom na Heliosu, že pokud je PK, tak jen blastocystu.
15. lis 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr no prave nemuzu te zklamat :slight_smile: prave asi jsem namylsana, hezky jsi to napsala :slight_smile: staci mi jeden sikovnej bojovnicek co se udrzi

@zofielinda to si taky myslim, ze i jejich cast prace tam na nich je, ja minule taky mela po PK blastocystu
15. lis 2014 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evcann Neblazni, 7 je hezké číslo. I kdyby zbylo jen 1 a uchytilo se, tak to prece stačí, ne? Jestli jich máš ted 7, tak ti zbude i na mražení. Musíš na to koukat optimisticky a ono to dopadne! Držím palce!
15. lis 2014 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofielinda Jak dopadla větší kontrola?
15. lis 2014 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gasha zatím dobře na každé straně tak 5 až 6. Zase jdu v úterý
15. lis 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. lis 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofielinda Tak to je super. A stíháš to?
15. lis 2014 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gasha ja vím, ze ztracené to neni asi jsem opravdu namlsana co bylo u 2ivf. Doufám, ze se budou držet s zbyde alespoň jedno na zamrazeni. Chtěla bych ted transferovat dvě.
15. lis 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcann proste ses rozhodla, ze budes zasobovat nas car tvyma mrazackama :slight_smile: nekdo tam nema nic a nekdo jich tam bude mit hnedle nekolik :wink:
15. lis 2014 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evcann to jsi odvážná 2
15. lis 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr no kez by :D

@zofielinda když ja si furt rikam, tenkrát byli taky dvě blastocysty a udržel se jen jeden tak proto asi :slight_smile:
15. lis 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcann a na dvojčata si připravená? A bacha, u nás v car ze 2 teď čekají trojčata.
15. lis 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ja myslim,ze je to osud :slight_smile: :astonished:
15. lis 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evcann To jsi dobrá, já bych do 2 nešla. K těm mým 2 ďáblíkům bych se z dvojčat definitivně zbláznila. Navíc starší dcera je trochu specifická. Takže my rozhodně jdeme vždy jen pro 1 :wink:
15. lis 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofielinda Teda 3 to musí být hukot!
15. lis 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofielinda ale tak jako jasne, ze bych radeji jedno, ale zase se mi nechce riskovat, ze treba vubec nic :slight_smile:, to zamrazeni u me nikdy nemelo zadny uspech, jako z prviho ivf. Ttojcata to jo teda, to musi být masakr :slight_smile:

@gasha tak klukovi už je 7 a je hodnej takze s nim uz je to v pohode

ale teda holky muzu vam rict bolest je to silena, ja dneska ani nemuzu pomalu chodit jak to boli, je to horsi jak vcera, to jsem driv nemela :/
16. lis 2014 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsme byli v Malvíkovi a krásně věci pro mimčo a ty kočáry...
Kupovala jsem 2 nové autosedačky. Jen tedy nevím co s těmi stávajícími.
Mám Maxi Cosi Tobi, ale ta z mýho auta je úplně jak nová. Jenže nevím zda druhé bude a místo na skladování taky nemám.
16. lis 2014 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcann dej vědět jak dneska
16. lis 2014 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofielinda ty uz kupujes autosedačky ??
Ty jo jindy víkend utíká a ted se urcite nedělá potahne, jsem fakt zvedava co mi zitra řeknou
16. lis 2014 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcann jo holka take to s pribyvajicim vekem hure nesu :wink:
16. lis 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek