• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

26. září 2015 
@evcann až zítra? Kupovala jsem autosedačky pro Adama Rodifix, máme 2 auta.
16. lis 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak :slight_smile: no az zitra prave :/ potrebuju dneska neco dělat at to utece
16. lis 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že to bude dobré
16. lis 2014 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcann zacni hackovat :wink:
16. lis 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr no to jsi fakt trefila :D tyto ruční prace beru obloukem to mi nejde, ale kupodivu nejak nervni nejsem nevěřím, ze by tam alespoň jedno nevydrželo
16. lis 2014 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcann to víš, že jich bude víc
16. lis 2014 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem tam volala, ale jelikoz je svatek tak je prace jako o vikendu takze mi jen na recepci rekla, ze transfer bude utery nebo streda, nic vic, ptala jsem se kolik jich je a nerekla, takze zase volat zitra rano, od rana uz mam vyzehleno, zasity veci co mi tu lezeli jak dlouho, uklizeno a stale neco vymyslim at to utece :slight_smile:
17. lis 2014 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcann ahojky, hmm to taky tedy informace nanic. U nás se volá přímo embryologům.
17. lis 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofielinda no to u nas taky, kdyz neni vikend nebo takhle svatek, ze je provoz jako o vikendu, tak jediny co me tak nejak tesi je, ze je tam vubec nejaky jsou a zrejme vic jak jeden kdyz transfer dnes neni
17. lis 2014 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcann neboj, jeste zbude na mrazacky. Hele jestli nemas co delat skoc k nam :wink: ja mam kopec pradla a neuklizeno. A kdybych nahodou nevedela co by tak z gruntu jsem neuklizela tez 3 roky :slight_smile: a preci jen je znat, ze vecer jen lezim a nic nedelam....
17. lis 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evcann To bude určitě dobré! Bude na transfer i na zmražení :wink:
17. lis 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kapr no tak jsem k tobe chtěla jít, ale zrovna mi do toho neco přišlo :slight_smile:. Tak jsem se jela cournout na Cernak. Krásná vánoční atmosféra začíná.
17. lis 2014 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcann tak tam jsem byla vcera :slight_smile: dozehleno a nahrubo uklizeno. Uz cekam na chlapiky az prijdou ze zabavy :wink:
17. lis 2014 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsou tam 4, jedno jednickove kvality a tři dvojkové, transfer je dneska a zitra volat jak se vyvíjeji ostatní a popr. se zamrazi
18. lis 2014 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcann no super, tak to mas dneska co delat :grinning:
18. lis 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak jako už tu projizdim net, trochu me tesi, ze nekdo doporucuje zavadet moruly, ze jsou min nachylne nez blastocysty atd a zadarilo se, ta morula je pry krasna, tak verim, ze je to to vyvoleny mimnko :slight_smile:
18. lis 2014 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcann a zustanes tedy u zavadeni 2 jak jsi chtela?
18. lis 2014 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia určite, jeste jsem zvazovala, ale co mi dneska rekli, ze je jen jedno jednickove a ostatni dvojkove tak urcite dve i proto pry je transfer dnes, kdybych chtela jen jedno tak jeste pockaji do zitra, tak verim, ze ztracene to neni
18. lis 2014 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcann tak drzim moc palce
18. lis 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia díky :slight_smile:
18. lis 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcann Já mám za sebou 5 IVF u prvních 4 IVF vždy zavedeny 5.den blastocysty a z 2.IVF mám holčičku. U posledního 5.IVF zavedeny dvě moruly 4.den kultivace a chytly se obě. Takže za mě určitě lepší 4.den morula. Blastocysta je více náchylná. :wink:
18. lis 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lejla29 jééé díky za povzbuzení, super, tobe gratuluji :slight_smile:
18. lis 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejla29 :slight_smile: Ty si tuhle větu musíš dávat do Ctrl C a Ctrl V :slight_smile:))))))))) ( v legraci :slight_smile:
18. lis 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcann tak gratulejšn:slight_smile: Hele já jdu na 12tou k Marice a už naposledy, tak to bychom se mohly potkat :slight_smile:
18. lis 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcann Supér, asi záleží jak kdo. Mně se morula právě nechytla zatím nikdy.
A budu držet palecky, tfu, tfuj

A myslím, že je to jedno jaká fáze, když je embryo dobrý, tak se chytne a nepustí. Prý je rozhodnuto 15 minut po transferu. Asi tak bych "věděcky" k tomu přistupovala, když to tam je, tak mimi bude.
18. lis 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofielinda
@evcann a co já a moje 4 buňka?
18. lis 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kapr no to más pravdu, proste jestli je dobry tak se chytne, ja si to myslim taky. Jo a pry nas tam bude na transfer vic, ja ti kdyztak pisnu, budu na netu :slight_smile:. Jasne, ze tam jdes naposledy, co bys tam taky dal otravovala :D ty si jdi pomalu chystat vybavicku
18. lis 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcann tak třeba půjdeš zase první na řadu. V kolik máš nástup?
Jo výbavičku, to ještě potrvá a beztak nevím jak to uděláme :slight_smile:)))
18. lis 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr no mohla bych, nástup v 11. Jak nevíš jak uděláte? Mate všechno na kluka vid? :slight_smile:
18. lis 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcann ty snad prijd az v jednu, tolik lidi jsem tu v životě neviděla. Plny všechny sedačky a ještě různé stojí, by me zajímalo co se deje
18. lis 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek