• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF krátký a dlouhý protokol. Jaký je rozdíl?

29. března 2016 
Také nic, já čekám na mrchu a pak jupííí na injekce :wink: . Kdy tě to Káji čeká???
29. bře 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě nevím doufám že co nejdříve a držim palečky a at mršika příjde co nejdříve
29. bře 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, ale po ET ji už nechci vidět (mrchu) :slight_smile: . Ono ti to také uteče, a budeš také stimulovat :wink: .
29. bře 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už aby to bylo to čekání je nekonečné .jak dlouho si říkala že jsi čekala.Já mám teď první mršku od ET ale extra dlouhou
29. bře 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlastně to bude moje třetí menzes po neúspěšném ET. Tak ještě chvíli vydrž :wink: .
29. bře 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky koukám že už jste to tu zabalily to je škoda
31. bře 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka1j @dagina @beruskony @sonica

Ahoj maminky,

na MK máme svou vlastní Wiki knihovničku, do které si spolu s ostatníma maminkama píšeme vše ohledně těhotenství, snažení a mateřství a k nim i cenné zkušenosti. No a i vy se do ní můžete přidat! :wink: Právě v ní totiž přibylo téma, které zde rozebíráte a sice Dlouhý stimulační protokol.

Proto bych Vás chtěla poprosit, zda byste mohly svou zkušeností přispět na http://www.modrykonik.cz/dlouhy-stimulacni-protokol/. Pomůžete tím ostatním maminkám, které si právě prochází stejným obdovím a hledají radu, tip, podržení, zkušenost...

Děkuji Vám, že nám pomáháte pomáhat :slight_smile:
Janča
30. říj 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, predam 2 balenia Decapeptylu (v 1 baleni 7injekcii), nove, nepouzite, udrziavane v chladnicke. Expiracia 01/2015, cena - po preplateni zdrav. poistovnou, resp. dohodou. Ak mate zaujem, piste do spravy.
2. pro 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata pytam sa ako debil ale prvy krat idem na ivf chcem sa opytat ze ci pocas ivf kratky protokol pocas stimulacie menzes nedostanem?
6. bře 2016 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frantiska12345 pokud tomu dobře rozumím, tak menzes u krátkého protokolu není, resp.se se stimulaci začíná během menzes a ještě v tom cyklu dojde i k odběru a transferu, viz https://www.gest.cz/cz/crm_ivf_ivf.php?pg=4
29. bře 2016 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek