IVF krátký a dlouhý protokol. Jaký je rozdíl?

beruskony
28. bře 2008

Po neuspesnem IVF s kratkym protokolem se pomalu chystam na 2IVF s tim ze Dr. uvazuje tentokrat o dlouhem protokolu.
Jaky je rozdil v protokolech, podle ceho doktori urcuji jaky zvolit?
Ktery je uspesnejsi?

dagina
29. bře 2008

Také nic, já čekám na mrchu a pak jupííí na injekce 😉 . Kdy tě to Káji čeká???

kajka1j
29. bře 2008

ještě nevím doufám že co nejdříve a držim palečky a at mršika příjde co nejdříve

dagina
29. bře 2008

jj, ale po ET ji už nechci vidět (mrchu) 🙂 . Ono ti to také uteče, a budeš také stimulovat 😉 .

kajka1j
29. bře 2008

Už aby to bylo to čekání je nekonečné .jak dlouho si říkala že jsi čekala.Já mám teď první mršku od ET ale extra dlouhou

dagina
29. bře 2008

Vlastně to bude moje třetí menzes po neúspěšném ET. Tak ještě chvíli vydrž 😉 .

kajka1j
31. bře 2008

Ahojky koukám že už jste to tu zabalily to je škoda

jennyska
30. říj 2013

@kajka1j @dagina @beruskony @sonica

Ahoj maminky,

na MK máme svou vlastní Wiki knihovničku, do které si spolu s ostatníma maminkama píšeme vše ohledně těhotenství, snažení a mateřství a k nim i cenné zkušenosti. No a i vy se do ní můžete přidat! 😉 Právě v ní totiž přibylo téma, které zde rozebíráte a sice Dlouhý stimulační protokol.

Proto bych Vás chtěla poprosit, zda byste mohly svou zkušeností přispět na https://www.modrykonik.cz/dlouhy-stimulacni-pro.... Pomůžete tím ostatním maminkám, které si právě prochází stejným obdovím a hledají radu, tip, podržení, zkušenost...

Děkuji Vám, že nám pomáháte pomáhat 🙂
Janča

danalesa
2. pro 2014

Ahojte, predam 2 balenia Decapeptylu (v 1 baleni 7injekcii), nove, nepouzite, udrziavane v chladnicke. Expiracia 01/2015, cena - po preplateni zdrav. poistovnou, resp. dohodou. Ak mate zaujem, piste do spravy.

frantiska12345
6. bře 2016

dievcata pytam sa ako debil ale prvy krat idem na ivf chcem sa opytat ze ci pocas ivf kratky protokol pocas stimulacie menzes nedostanem?

terijs
29. bře 2016

@frantiska12345 pokud tomu dobře rozumím, tak menzes u krátkého protokolu není, resp.se se stimulaci začíná během menzes a ještě v tom cyklu dojde i k odběru a transferu, viz https://www.gest.cz/cz/crm_ivf_ivf.php?pg=4