IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

tonytony
27. kvě 2011

@esinka Esinko, povídej, přeháněj, nudím se tady, tak si ráda počtu a budu myslet aspoň na něco jiného🙂

esinka
27. kvě 2011

@mmaxicka obávám se,že u línajících psíků se toho nezbavíš jinak,než česat,česat,česat..nevím,jestli máš tu krátkosrstou nebo dlouhosrstou..u dlouhé srsti jsou ty kartáče jasné..u krátké srsti jsou pak návleky na ruku a vlastně psíka hladíš a ta odumřelá srst zůstává na rukavici..ono třeba na jaře,kdy je té srsti fakt hodně,se fakt vyplatí česat každý den třeba jen 10minut a 1x týdně důkladně..ale to jsou rady,co už asi víš.. 😀

esinka
27. kvě 2011

@tonytony já si to myslela..hihi...si občas připadám,že jsem tu pořád..ale fakt néééé...třeba za chvíli jedeme na nákup... 😀 ..ale vůbec netuším,co o víkendu vařit...Veru i manžel chtějí špagety s boloňskou..no jenže to chtějí každý víkend...jsem poslední dobou totálně bez inspirace..

mmaxicka
27. kvě 2011

@esinka no ja si na ni jednou koupila takove to hrbilko (nebo jak se tomu rika 😉 a moc chlupu se na to nechytalo, spis vznikala staticka elektrina a to z toho pak cuba byla poradne vyplacnuta 😀 😀 😀

esinka
27. kvě 2011

@mmaxicka tak abych řekla pravdu,tak nevím,jestli myslíš takové ty hrabičky.,pokud ano,to bych asi nepoužívala..ty jsou spíše na trimování...tu rukavici mám odzkoušenou i na svém kocourovi a tedy bez problémů.. 😀 ale je hodně druhů..pak je dobrý na jemné chlupy ještě ten úplně klasický kartáček,co má nahoře ouško na hřbet ruky..dá se sehnat v drogerce za pár korun mezi kartáči..

esinka
27. kvě 2011

@esinka tak jsem si našla to hrbilko..no je to podobné tomu plastovému..ale ten je fakt lepší..

esinka
27. kvě 2011

myslím,že hrbilka gumová,jsou fajn...se omlouvám,..u nás se říká kartáč...

mmaxicka
27. kvě 2011

@esinka tak dik za tip, tak az se vypravim do mesta tak se stavim nekde ve zverimexu jestli budou mit tu rukavici...no a zatim doma zkusim ten kartacek na ruce .-)

mufinka26
27. kvě 2011

tak holky je to jasný, byla sem na záchodě a když sem se utřela tak sem měla slabě na papíře hlen krvavej.. a bolí mě břicho, takže se opravdu nezadařilo.. ☹ ☹ ☹

mmaxicka
27. kvě 2011

@mufinka26 tak to je me lito... rikat ti ze to treba jeste muze vyjit... ze dokud to nemas potvrzene z krve a nebo se ti nerozjede regulerni MS tak nadeje je... to asi nechces slyset, vid?

mufinka26
27. kvě 2011

@mmaxicka ale to vůbec, každá taková dobrá zpráva mě zvedne.. no zatim se to nerozjelo, už je to zase v pořádku, no uvidíme. víš co, trochu sme stim počítaly, že to nemusí vyjít, přeci jenom je to 1. IVF, hodně se utěšujeme, že máme 5 mrazáčků a určitě pokud se to nepovede tedko, tak chceme co nejdřív jít na ket, manžel je v tomhle skvělej, hrozně mě drží a podporuje, je to moje psychycká podpora 😀 😀 mrzí to, ale zatim hlavu nevěšíím. 😀

tonytony
27. kvě 2011

@mufinka26 Beruško, špinění by nevadilo, spíš že dnes nebyly ty čárky, ale ještě vydr... Já krvácela do 5. měsíce a dost a zvládly jsme to až do konce... Kéž by tak // ještě naskočily...

tonytony
27. kvě 2011

@esinka Tak aspoň nejsou náročný- to je rychlovka. U nás teda taky špagety mají úspěch, ale to je výslovně manželova parketa- špagety🙂

mufinka26
27. kvě 2011

@tonytony děkuju kočko. možná to nevydržím a v pondělí si zajdu na tu krev, at je stoprocentní jistota 😉

tonytony
27. kvě 2011

@mufinka26 Já se znám, já bych šla na krev, stejně se do krve bojím utěšovat jen testy... Krev je krev a jistota- aspoň pro mě...

olousek35
27. kvě 2011

@esinka jj, já Brno

michaela28
27. kvě 2011

@mmaxicka Ahoj trošku se vetřu, doufám, že neva. Sice do vaší skupiny úplně nepatřím, 1. IVF jsem prodělala v prosinci, pak v únoru KET a v sprnu se chystám na KET další. Ale co jsem Vás tu četla tak ty jsi z HK, chodíš tedy do místního Sanusu nebo dojíždíte jinam? Zajímal by mě popř. tvůj názor a zkušenost s tímto centrem. Já tam chodím a tak by mě jiný názor docela zajímal. Děkuju 🙂

mmaxicka
28. kvě 2011

@michaela28 odpoved v IP 😉

halo halo holky kdepak vsechny jste? dneska zadne dobre zpravy po ranu .-))?

jijina
28. kvě 2011

Ahojky, hlavně to nevzdávat u nás jsou pořád dvě čárky takže to vypadá na těho 🙂 a Přeji všem aby to taky bylo už brzo a dík , že jste mě holky přizvaly. 🙂 🙂

tonytony
28. kvě 2011

@jijina Super, jen tak dál🙂 MNě dnes vyskočila na 0kovém druhá čárka ještě dřív než ta kontrolní, tak snad to bude ok, měla jsme včeravpo těch křečích strach- dám si asi magnézko... V po jsem se už objednala do Caru na krev, takbto budu zase nervit, aby mi řekli dobré čísílko do telefonu...

Mufi, jak je?

tonytony
28. kvě 2011

@mufinka26 Jak je?

mufinka26
28. kvě 2011

@tonytony ahojky.. docela to jde, už vůbec nešpinim, břicho nebolí.. testovat budu až zítra, dneska se na to necítím.. a co ty? jak je?

tonytony
28. kvě 2011

@mufinka26 Já dnes zase naprosto bez příznaků, včera bolelo břicho děsně, až křeče, tak jsem byla vylekaná, nsad to nebylo nicn špatného, i prsa včera fest, dnes zase nic... Je to děsný, pozorovat se nechci! Aspoň, že čárka je a docela silná, tak jen aby nezmizela ahl. v pondělí bylo HCG ok... Tobě moc na zítra budu držet palce, ať se testy umoudří!

mufinka26
28. kvě 2011

jinak holky nezlobte se na mě, dneska tady moc nebudu. relaxuju u knížky, abych přišla na jiné myšlenky ☹ zítra dám stopro vědět jak dopadl testík, tak držte palečky zlatíčka moje

tonytony
28. kvě 2011

@mufinka26 Chápu, já už jedu 2.film, zítra nakouknu, moc budu držet palce🙂

tonytony
29. kvě 2011

@mufinka26 Tak co, Mufi? Moc na Tebe myslím a nakukuju, jak to vypadá|?

martinalibor
29. kvě 2011

@mufinka26 Mufinko, tak co ? Testíkovala jsi ? 😕

tonytony
29. kvě 2011

@martinalibor A co Ty? Dnes už jsi netestovala? Já zase neodolala, ale asi jsme to dělat neměla, přijde mi, že mi čárka stagnuje a nesílí, tak se moc bojím... Je sice pořád dost tmavá, ale prostě od toho pátku nějak výrazně nezesílila... Mám strach, že jak mě v ten pátek bolelo to břicho, že se tam něco stalo... MOžná jedno embryjko pustilo... Kéž by tam aspoň jedno ale zůstalo... Už ať je zítra avím aspoň HCG...

martinalibor
29. kvě 2011

@tonytony Ahojky Tonytony 😵 No kamarádka mi právě říkala, že až ji budu mít tmavou, tak ať se nelekám, že už tmavnout nebude a že bude stejná. Tak neboj, jednou je tmavší a jednou méně. Ale musím říct, že taky kontroluji jak tmavne a až budu mít tmavou pořád tak taky budu kontrolovat jestli není světlejší atd. A bříško prý bolí pořád a je to normální. Tak neboj zlato. Ty zítra jdeš na krev ? 🙂 tak moc držím palečky, ať je HCG co nejvyšší 🙂 🙂 🙂 Dej pak vědět, ju ?

No já jsem včera dostala šok až jsem probrečela celé dopoledne. Všechny 4 testy co jsem si dělala byly pozitivní a poslední testík co jsem dělala večer, tak byly krásné // . No a ráno ani náznak po druhé // ☹ ☹ tak jsem začala šílet jak je to možné. No nakonec jsem odpoledne jela do lékárny a koupila další testy a udělala si hned dva. A byly ukázkové // 🙂 takže byl tamten test špatný . Doufám tedy. Jinak dnes jsem chtěla ráno testíkovat, ale přítel mi to zakázal, prý až příjde z práce, že to uděláme spolu, takže budu testovat až večer zase 🙂 🙂 🙂
A jakpak se cítíš ?