IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

tonytony
6. kvě 2011

@revilo Jo, jo, to znám- u 1.IVF jsem si vůbec nepřipouštěla, že by to nevyšlo, ten pád byl pak děsnej☹

veverka.dada
6. kvě 2011

@tonytony děkuji 😵 ale teda, jestli injekce jsou to nejlehčí, začínám se děsit ještě vííííc 😀 no naštěstí je to takovej zvláštně příjemnej strach 😉

mmaxicka
6. kvě 2011

@veverka.dada tak jsme na tom stejne..ja se taky konecne dockala MS, ale dala si tentokrat mrcha na cas .-) takze v utery pridavam k dipherinu gonal a pristi pondeli jedu na UTZ takze nejspis nekdy za 14dni by melo byt OPU jestli vsechno pujde v pohode...
injekci se neboj, vazne je nejhorsi ta prvni, kazda dalsi bude uz hracka .-) kdyz tak zkus nekoho poradat aby ti tu prvni bodnul .-)) me pri prvnim IVF dala prvni injekci mamka a kdyz jsem citila ze ta jehlicka opravdu neboli tak jsem to pak uz zvladala sama a ted uz me to neprijde .-)

bublenudle
6. kvě 2011

@revilo ahojky...ja mela vzdy dlouhe protokoly a po ET jsem vzdy dostala 10 den MS...tak doufam,ze tentokrat to bude jine.... 😉 musime bojovat.....

veverka.dada
7. kvě 2011

@mmaxicka no bezva, blahopřeju 😵 takže to budem mít +- nastejno...
já jdu na první injekci do caru...tak doufám, že po ní se uklidnim a bude se mi to jevit jako hračka 😵
ještě dotaz....je po těch injekcích něco? jako třeba po dipherilinu jsem měla návaly a výkyvy nálad 😒

lindakap
7. kvě 2011

@veverka.dada Nejhorší je si píchnout první, pak ti to půjde samo, uvidíš!

mufinka26
7. kvě 2011

@tonytony no tak to ti taky držím palečky... taky sem počítala, že to bude nejspíš ve středu 😀 necháme se překvapit 😉

@veverka.dada no tak to by bylo opravdu blbí jezdit tak daleko... 😉 držím ti palce.... do břicha sem si dala včera první injekci a docela to jde 🙂 takže ty to určitě zvládneš 🙂 🙂 😉

mufinka26
7. kvě 2011

@tonytony a do jakýho caru chodíš??? mi chodíme k apolináři 🙂

tonytony
7. kvě 2011

@mufinka26 Já do Heliosu.

tonytony
7. kvě 2011

@mufinka26 Tak to jsem zvědavá, jestli se trefíme nastejno🙂 ale to je fuk, den sem, den tam, klepat se budeme spolu🙂

veverka.dada
7. kvě 2011

děvčata tomu byste nevěřily...v caru mi řekli, že když ms dorazí o víkendu, mám tam jít na všeobecnou ambulanci, která je též jako pohotovost, že prý mi tam injekci píchnou i naberou h. profil...
takže ve zkrácené verzi...dr. ve zmatku a spěchu a v chaosu řešila nějakou rusku, která chtěla po druhé v týdnu postinor...sestra na mě byla strááášně hnusná, že tam není od toho aby mi brala krev a že mi car nevypsal tu žádanku...a pak ještě na mě jednou skoro křičela, že jsem se málem rozbrečela...pak mě poslala do druhý místnosti, kde se objevila už s nabranou injekcí a tu mi píchla do zadku...to znamená, že nevim jak se to namíchává ani jak se to píchá ani nic...navíc jsem si zapomněla říct o ty jehly a stříkačky
fakt pecka!!!
vím, jsem asi trubka, ale ona byla fakt neuvěřitelná kráva a to mě totálně rozhodilo

veverka.dada
7. kvě 2011

@mufinka26 jeee, tak chodim k Appolináři 😵 a taky mám fostimon a cetrotide 😉

mufinka26
7. kvě 2011

@veverka.dada.. nezávidim, dneska sem na ambulanci u apolináře byla taky a musim říct, že tam byly fakt nepříjemný... minulý víkend sloužil někdo jiný a byly v pohodě...
jinak to míchání, já mám vždy čtyři ampule najednou, takže dvě ampule té vody natáhnou do stříkačky a pak to vstříknou na ten prášek smíchá se to hnedka... a je to 😉

veverka.dada
7. kvě 2011

@mufinka26 díky za radu 😉 ale stejně si to sama píchnout nemůžu, páč nemám ty injekce...takže tam zítra musím znova...jen si musím dát bacha a být kdyžtak průbojnější 😔

mufinka26
7. kvě 2011

@veverka.dada tak to ti držim palce... ono někdy hold musí být člověk hodně ráznej 😠 🙂 ... já tam zítra razím na poslední injekci.... takže taky doufám, že budou milejší než dneska 😉

mufinka26
7. kvě 2011

@tonytony to máš pravdu 😀 😀 třepat se budeme tak jako tak 😀 😀 😀 😀

tonytony
7. kvě 2011

@veverka.dada Je, to je mi líto, blbá zkušenost a blbá náhoda... Neboj, příště Ti to někdo rozumný aklidný ukáže- fakt na tm nic není, neboj🙂

demima
7. kvě 2011

ahojki všem ,moc prosím potřebuji poradit.Dnes jsem byla na ultrazvuku 5den stimulace a folíků mám celkem 6 o velikosti 8mm.Nevíte někdo zda je to dobré či špatné?Moc děkuju

veverka.dada
8. kvě 2011

tak myslím, že zítra v caru ode mě někdo dostane do čumáku 😉 sedím v čekárně...vyšla sestra a já na ní, že jdu na injekci, a že bych to zároveň chtěla ukázat abych si to mohla píchat sama...a ona, že na to tam nemají čas, ale že si můžu půl hodiny nebo hodinu počkat...já že musim do práce...tak že prý bohužel...já na to, že mi bylo v caru řečeno, že mi to tady vysvětlí a ukážou a že včera na mě sestra řvala a dneska na mě nemají čas...a ona zase že si můžu počkat...tak se jí ptám, jestli mi tedy aspoň může dát ty injekce...a ona že prý nemůže, protože ty můžou dát jedině v caru...
takže zítra opět musim do Prahy kvůli injekci a asi už je tam fakt vyřvu jak kvůli nevyplněný žádance, tak kvůli injekcím!!!!

veverka.dada
8. kvě 2011

@mufinka26 a jak jsi dopadla ty? bylo to lepší než včera? 😉

mmaxicka
8. kvě 2011

@veverka.dada no teda koukam jak to mas zatim vesele s tema injekcema :-// a to jsem te uklidnivala ze to bude ok a ono je to takhle slozite, to se ted uz urcite tesis az si je budes pichat sama , co? bez protivnych sestricek a stresu jestli te vezmou a jak dlouho budes cekat... ja si zitra budu pichat uz 14tou injekci tak me to vazne neprijde, jen v utery budu pridavat gonal (je v peru tak me odpadne ta manipulace s ampulkama ale zase se trochu bojim toho davkovani z pera) no snad to zvladnu

veverka.dada
8. kvě 2011

@mmaxicka no teda jednoduchý to nemám...včera i dnes jsem z toho měla děsnou migrénu 😠 ale zítra jim to v caru pěkně od plic řeknu 😉 a máš teda pravdu, už se těším, až si hezky budu píchat z domova, páč já na sebe teda rozhodně protivná nebudu 😀
jeee, už čtrnáctou...tak to už se blížíš do finále, ne? 😉 určitě to zvládneš...už jsi zkušená "píchačka" 😀

mmaxicka
9. kvě 2011

@veverka.dada jj blizim se do finale,a pichacka jsem teda poradna .-) vzdycky si reknu "jdi se bodnout" .-)) a sama sebe poslechnu .-))) ted bude asi tech nejmin prijemnych 14dni, uvidime co se mnou od zitra zacne delat gonal... ale rikam si i kdyby me tech 14dni bolelo bricho atd. tak se to da prezit 😉
a jak dneska? vyfasovala jsi dneska konecne ty injekce? .-)

revilo
9. kvě 2011

@bublenudle budu drzet pesti!!! Ja to ted snad uz dostanu normalne a s cervnovymi MS zacnu kratky s puregonem, jen mi da mensi davku oproti minulemu pokusu,ale prodlouzi to o jeden den. No a v cervenci na ET 🙂 strasne se tesim! u me to melo takovy divny prubeh, 14dni pred potratem jsem zhubla 6kg a tak ted to dohanim sladkostma,abych mela to mimi z ceho vyzivovat :D Tak jsem koukala,ze nas je hodne co jdou v cervnu nebo cervenci,tak se muzeme podporit :D

revilo
9. kvě 2011

@amadores ahoj,no rekla bych ze je to individualni s tim klidem po ET :D Nevim kolik jsi jich mela k odberu,ale ja 16 a musim rict,ze jsem se 3 dny skoro bolesti nehnula. Strasne me bolelo bricho a chodila jsem asi 100x denne curat 🙂
do ceho te embryolozka nutila?

revilo
9. kvě 2011

@veverka.dada a na jakou injekci jsi cekala? Co si nemuzes pichnout sama? Nevim ale vubec se mi nelibi ten pristup ve tvem caru! To jsem nikdy nezazila, u nas jsou neskutecne mile sestry i doktori. Nerikam,ze nekdy na doktora pôl hodinu necekame,ale pak se omlouva.

glumbi
9. kvě 2011

ahoj holky 🙂
tak po dlouhé době u nás posun k lepšímu...dneska jsme zažádali na pojištovnu a kolem 28.5 bych měla začít píchat... je tu někdom kdo to bude mít podobně?
jinak přeju všem pořádný vajuchy a pak krásný miminka 😉

tonytony
9. kvě 2011

Ahoj bojovnice, hlásím, že nakonec posun OPU o den dál, takže ve čtvrtek 12., aby prý dorostly i ty menší- 😝 -v bříšku něco snad na sběr bude dle dnešního UZ, tak snad... Venku je tak hezky, že bych o to víc chtěla, aby to konečně dopadlo... Ale jsem realista a vím, že naděje nejsou veliké☹

@mmaxicka Kdy máš Ty mít OPU?

@veverka.dada Tak to je síla! To je mi líto teda, co se Ti děje, kor u 1.pokusu bych byla pěkně zhnusená a vyplašená☹ Tak snad tam budou ochotnější... konečně...
@mufinka26 Jak to s Tebou vypadá, spolubojovnice???

veverka.dada
9. kvě 2011

@revilo sestra v caru mi dala léky na stimulaci, ale nedala mi k nim žádné jehly ani stříkačky...a pak mi dala žádanku na odběr krve, skrz hormonální profil...no a v té žádance nic nezaškrtla...asi hoooodně blbej den 😀 no a na pohotovosti mi s tim prostě neuměli pomoct a byli tam na mě hnusný...ale dneska jsem jim to odpustila 😉 ta sestra tam nebyla, tak jsem nechtěla seřvat jinou, která naopak je vždycky úplně super 😵

veverka.dada
9. kvě 2011

@tonytony @mmaxicka tak dneska už jsem úplně zaškolená..byla tam moje oblíbená sestřička, takže jsem jí ani nesprdla 😵 byla na mě moc hodná, všechno mi vysvětlila a ukázala a věnovala se mi fakt dlouho i přes to, že jsem tam byla několik hodin po jejich vymezené době pro píchání injekcí 😉