IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

kosalucy
26. čer 2011

@tonytony No, manžel genetiku má, já ne. Embrya jí neměly, nám se PDG zdála zbytečná...☹ Ale určitě to skusim navrhnout doktorovi...
Máme ještě 7 mzazáčků, tak na ten příští KET ...

tonytony
26. čer 2011

@kosalucy Jasně, vyzkoušejte mrazáčky a v mezičase bych si být Tebou nechala dodělat to, co se ještě dá- genetiku atd.- za to nic nedáš...

tonytony
26. čer 2011

@demima
@olousek35 Holky, taky mám pocit, že bych nejraději vše zaspala, přijdu si neschopná- celý den od ničeho k ničemu, je mi pořád divně, včera už i v sedě mi bylo zle, ale ještě jsem teda netelefonovala do WC, ale mám to někdy na krajíčku, mě spíš vyděsily teď ty 2 dny, kdy mi bylo dobře- taky jsem sežrala, na co jsem přišla a využila toho, jinak fakt jaký jsem norm. jedlík, tak teď teda jídlo nee☹ Už se taky nemůžu dočkat UZ ve čt, ale pravda je, že se zase začínám bát- jako vždy☹

cuddle
26. čer 2011

@tonytony jojo to uz nekdo rikal, zaspat vse po IVF a probudit se az po porodu 😀 neboj ty prvni 3 mesice jsou asi takove stresovejsi, ale pak uz by se to melo zase zlepsit....samo na konci uz se s tim tahat taky neni legrace....

demima
26. čer 2011

@tonytony tak to jsi držák ,u mě už je to skoro na dením pořádku.Dnes jsem se přemlouvala ,že nepůjdu odp.spát a budu trošinku uklízet.Vydrželo mi to do 15:00 a pak jsem samozdřejmě usla a vstala až v 18:00.Ve čt už jdeš ke
svému dr nebo ještě do CAR?
@olousek35držím palečky na zítra a dej co nejdříve vědet budou srdíčka nebo srdíčko jako zvon 😀

tonytony
26. čer 2011

@demima Ještě právě do Caru- dr. mě chce ještě vidět díky tomu, že tam byla 2 miminka a jedno o pár dní slabší, takže mám fakt zase nahnáno, aby to bylo v pořádku... Jinak já nejsem blinkací typ, takže fakt, když jsem někdy zvracela, to už muselo být... Tak asi i teď hold to udržím, ale uvidíme, třeba to ještě bude horší- ale neva, hlavně, ať se drží...

mufinka26
27. čer 2011

ahojky děvčata, tak čtvrtek se už blížííí hurááá 😀 čeká mě UZ a dozvím se přesný termín na KET 😀 v každém případě bych měla mít příští týden bobísky zase u sebe v bříšku 😀
@tonytony ve čtvrtek na tebe budu myslet 😀 😀

tonytony
27. čer 2011

@mufinka26 Paráda! Ty jo, nakonec to docela rychle uteklo, viď? Moc moc držím palce už teď, ať vyberou ty pravé!!!

mufinka26
27. čer 2011

@tonytony v to doufáme taky 😀 😀 Hlavně at jsou po rozmražení v pořádku, aby my je mohly zavést... jinak utíká to neuvěřitelně rychle 😀 😀 po transféru se to bude zase vláčet 😉

tonytony
27. čer 2011

@mufinka26 Určitě se hezky rozmrazí! Budu na Tebe fakt moc myslet!

mufinka26
27. čer 2011

@tonytony to si moc hodná 😀 já budu zase myslet na tebe at ten druhej bojovníček pěkně doroste toho prvního 😀 😀

ejviska
27. čer 2011

@mufinka26 to je prima, kdyz se neco deje! 🙂 Ty mas porad takovou supr naladu, to by bylo, aby se mimisum nelibilo 🙂

Dneska jsem zvedava na Olouska 🙂

mufinka26
27. čer 2011

@ejviska já sem optymistka 😀 😀 😀 prostě, když se nezadaří ted tak určitě příště 😀 😀 dřív sem byla strašně nervozní a když přišla mrcha tak sem to pomalu obrečela. No a od tý doby co docházíme do caru a konečně se řeší problém, tak sem totálně vyrovnanej člověk 😀 😀

olousek35
27. čer 2011

tak jsem doma od dr. Jsme 6+6 a máme srdíčko 😉

tonytony
27. čer 2011

@olousek35 Super, super, parááááááááááááda!!!Obr gratulace, užij si to🙂

tonytony
27. čer 2011

@mufinka26 Tak někdo tady ten můj pesimismus musí vyrovnávat, ne? 😀

mufinka26
27. čer 2011

@olousek35 obrovská gratulaceeee 😀 😀

cuddle
27. čer 2011

@tonytony prosim te mam dotazek, nevim jestli v Heliosu delaji odbery a pripadne transfery i o vikendech? ted s tema svatkama a vsim mi to vsechno vychazi tak nejak divne, bud svatek,nebo vikend, tak at vim jak to planovat....
byla jsi po narkoze po odberu jak dlouho v sanatoriu?? nevim za jak dlouho budu moci domu....diky za info

tonytony
27. čer 2011

@cuddle OPU bývá mezi 9.-10.hod. a za 2 hod. po odběru odcházíš V DOPROVODU domů...
Jinak odběry se dělají denně krom neděle- to Tě pak dle situace dají na sobotu nebo na pondělí- den sem, den tam nehraje roli, teď jak budou ty 2 svátky vedle sebe ale vůbec netuším☹ Jinak UZ dělají denně- to jsem byla i v neděli...
Určitě, ale pokud to nějak potřebuješ přesněji poladit, tak si cinkni koordinátorce- ta je vždy milá a poradí fakt kdykoli🙂
Jo a transfery teda nevím, já byla vždy ve všední den, ale podle mě pokud Ti to tak vyjde, tak ano...

cuddle
27. čer 2011

@tonytony jojo diky, ono je to tam nejak napsane, ze maji kazdy den , ale prave jsem nevedela co ktery den pripadne delaji, ted jsem byla na krev v sobotu , ted mam stredu a pak zase sobotu a to i s ultrazvukem, tak uvidim - u nas bude problem to, ze manzel dela na smeny a kdyz mi ve ctvrtek reknou, ze mam v sobotu prijit a on prijit na odber v nejakou presnou hodinu, tak to bude docela tezky si to v praci zaridit vymenit.....tak nejak doufam, ze nam to nejak vyjde a nebudou komplikace...... 😒

cuddle
27. čer 2011

@tonytony jeste dotaz mela jsi po tom OPU nejake volno z prace - jakoze den potom nebo jsi sla hned ?

tonytony
27. čer 2011

@cuddle Já jsem ještě doma s malou na RD, takže jsem to neřešila, ale určo Ti PN napíší, jak budeš potřebovat🙂

tonytony
27. čer 2011

@cuddle My to taky lepili všelijak, navíc to nikdo kolem nás neví, tak to bylo o to těžší a ještě s malou řešit hlídání na danou hodinu a taky nám to řekli právě třeba jen den a půl předem, kdy přesně bude OPU, ale je to tak, bohužel☹ Ale soboty jsou ok s krví i UZ, neboj🙂

cuddle
27. čer 2011

@tonytony no ja prave nevim jestli je to potreba , nechcijit zbytecne kdyz mi nic nebude na nemocenskou, ten den OPU zustanu doma, a pak bych normal pracovala, pokud nebude duvod zustat na neschopence, tak chci pracovat
no prave s tim casovanimje to hrozny.....manzel dela smeny, soboty, nedele, svatky - proste jak jim to vyjde a menit den pred nastupem to asi moc nepujde --------- jedine zahrat , ze ma nejaky akutni problem zdravotni - napr strevni potize , aby mu to nejak proslo, jinak fakt nevim nic mne nenapada, ja si to zaridim v pohode, ale u nej to holt neni tak jednoduche......zavolat a rict, ze prijde pozdejc, kdyz je strojvedouci a vlaky jezdi dle nejakeho jizdniho radu.....teda nekdy, ze 🙂

tonytony
27. čer 2011

@cuddle Jo, my hrát museli a fest- a 3x u každého IVF před všema a mnohdy i krkolomně lhát, bylo to fest náročný☹ Bohužel, jinak to nejde...
Jinak po OPU- někdo je ok, někdo ne, já třeba po 1.IVF byla ok, u 2. to bylo nejhorší, to bych prostě práci nedala a u 3. takový střed, ale já teda u všech 3 měla náběh na hyperstimulák- vždy přes 20 vajíček, jenže to předem neodhadneš, leda se nějak v práci domluvit, že uvidíš dle stavu, pokud to v práci teda ví a nebo taky hra na akutní stav, nedá se nic dělat, musíme to hold kvůli mimi zvládnout všelijak🙂

sara24
27. čer 2011

ahoj holky, mohla bych se k Vám přidat?
Jsem po 1.IVF. 18.5. jsem měla 1. den MS a od dalšího dne začala stimulace. 30.5. bylo OPU, 17 vajíček, z toho se přirozeně oplodnilo 11, po prodloužené kultivaci 5 dní zavedeno 1 embryo, 4 zamrazili vitrifikací. 15.6. jsem to nevydržela a koupila test-Mamatest 10, // naskočily okamžitě, pak jsem se ale dočetla, že tyto testy nejsou moc spolehlivé. Tak jsem byla nervní... Další den jsem si udělala ten z CARu a byl také pozitivní. 17. jsem šla na krev a odpoledne si volala na výsledky. HCG bylo kolem 880 (13 dní po ET - PK 5 dní). Na ultrazvuk jdu až 11.7. vůbec nevím v kolikátém týdnu bych tedy teď byla 🙂 hlavně mám pořád hrozný strach, že to nakonec nevyjde. To čekání je hrozné 🙂

cuddle
27. čer 2011

@sara24 a prosim te to ses docetla kde, mama testy s citlivosti 10 jsou jedny z nejspolehlivejsich a nejlepsich a hlavne v ramci cenove dostupnosti za vybornou cenu , ukazou ti pres ne to digitalni za 200,- , takze ja bych spis rekla, ze jsou hodne dobre

cuddle
27. čer 2011

@sara24 jo a existuje spousta tehu kalkulacek, kde si zadas posledni ms a ono ti to vyhodi
samo muzes si jit nechat odebrat sama krev jako samoplatce a uvidis hladinku HCG, urcite uz bude pekne vysoka....na ten ultr. jdes uz ke svemu gynekologovi? no zase mas pak jistotu ze uz bude i srdicko....a pekna fotecka..🙂

mufinka26
27. čer 2011

@sara24 tak tě vítám 😀 😀 koukám další těhulka to se budu muset hodně snažit, abych vás dohnala 😀 😀 😀 😀

cuddle
27. čer 2011

@sara24 hele jen tak pro info dala jsem tam 18.5 poslední MS a cyklus 28 dnu - nevim teda jak to mas, ale to je orientaco a vyskocil ti termin porodu - kraaaaaasny datum 12.2.2012 🙂