IVF leden - únor 2011

ismet
18. led 2011

Ahoj holky,
je tady někdo, kdo se právě chystá na IVF a chtěl by si se mnou vyměňovat zkušenosti? Já si pozítří začnu píchat Puregon a na konci příštího týdne bych měla jít na odběr vajíček. Chodím do FN Motol a je to můj druhý pokus. Z prvního, v Sanatoriu Pronatal, mám skoro dvouletého chlapečka. S touto dobrou zkušeností věřím, že se to povede. Mezitím byl ještě jeden neúspěšný KET a předtím 3 IUI bez výsledku, tak teď spoléhám na čerstvá embryjka 🙂.

petapal
25. čer 2011

@kiara81 testy bíle jak snih a v pondeli jedu na krev k apolinari už nedoufam jsem smirena,že to nevyslo. jeste nemam vysazovat utrous a naplasti až podle krve . Tehotne se necitim jen prsa mam tvrde a boli to může byt z leků. Manžela jsem umluvila na jeste dalsi pokus ,ale zkusime pronatal.

kiara81
26. čer 2011

@petapal tak třeba to vyšlo nezoufej já mám taky na testu bílo a těhu jsem dle krve

petapal
26. čer 2011

@kiara81 cože ? ježiš to bych byla štastna zitra rano tam jedu tak uvidim povidej pis jak ti na to přisli myslim jako ,ktery den jsi se mela testit a když ti brali krev to mi reknou hned vysledek tam vid ten den. Kolik jsi mela hodnotu jak je možne,že testy jsou bile a pak to je . Me jen boli ty prsa mam je tvrde a vetsi kazdych par dni o neco a zeru jak baryk. hihih ,ale nevim zda to neni stresem z toho

karolans
27. čer 2011

Ahoj chtěla bych se k vám přidat my jdeme v srpnu k Apolináři jak to tam probíhá?jinak moc držím palečky

kiara81
27. čer 2011

@petapal ahojda...no tak já chodím stále do práce takže mě čas hodně utíká no týden po transféru mě bylo divně kafe mě nechutnalo ale bolelo mě břicho na ms...měla jsem testit v den kdy jsem měla jít na krev takže 14dní po KET no ale to víš testila jsem ten týden už v úterý a čurečka tam byla slabá ale byla...no tak hurá ve čt na noční bolest břicha tak jse msi říkala no takže nic ms dostanu no tak po noční jsem šla na krev a ve 14 hod jsem volala a prý těhu..no tak jse msi chtěla udělat na památku další test ale negativní.....no takž jdu v pátek na UZ tak uvidím na noční min. týden jsem měla velký bolesti a krvácela jsem takže asi nic nebude no ale dr. říkal že je vše v pořádku tak nevím ale test negativní takže to nechávám osudu a uvidím v pátek a jak jsi dopadla ty ?

karolans
27. čer 2011

@kiara81 nezoufej a hlavně nemyslet nato já měla to samé co ty a mám stoho dnes tříletou holčičku a to mě bylo třicet devět a v srpnu to jdem skusit znová tak držím palečky pa

kiara81
27. čer 2011

@karolans já už to neřeším prostě když to bude tak to bude a když to vydrží je to silné těhu....chodím sátle do práce prsotě si myslím že si dítě nevyležím

karolans
27. čer 2011

tak ti držím palečky já to měla na třetí pokus a to jsem poslechla kamarádku abych ty tři dny ležela s nohama na hoře a povedlo se ale myslím že každá jsme jiná já jdu ted to skusit znova ale nedávám tomu velkou naději už ten věk je dost velkej tak nevím ale budu doufat

petapal
27. čer 2011

tak dneska krev negativni, leky vysazuji. Zkusime tedy jeste ten Pronatal s manželem a uvidime.

karolans
27. čer 2011

@petapal chtěla bych se zeptat proč jdete skusit pronatal když jste u Apolináře nebyly jste snad spokojeny?ptám se nebot já tam jdu v srpnu a mají tam dobré vysledky po prvé jsem byla v IScare

petapal
28. čer 2011

@karolans nevyslo mi to tam ani jednou tak chci zkusit Pronatal kamaradka tam presla a vyslo ji to . Může to byt náhoda to je jasne ,ale vsichni si chvali v Pronatalu přistup a prostředi u apolinaře se mi nelibi jak mas pokazde nekoho jineho . Oni sami pořadne nevi s čim tam jdes proč furt se opakujes . Do toho je tam ta odberova mistnost na chodbe kde čekaj dalsi lidi jinam takže kazdy vi když vyjde chlap odtamtud odkud . Jde to je sice to nejmensi ,ale ten pristup se mi nelibil prislo mi to jak tovarna na prachy spis . Abych mela pokazde nekoho jineho a ten dotyčny se me ptal co jsme meli za problem a pritom čuči do pc to me stvalo . Proste je to ta bezmoc nevyslo mi to chci to zkusit jinam vis.

petapal
28. čer 2011

@kiara81 tak to me mrzi snad to budes mit v pořádku . Ja dopadla na krvi negativni .

kiara81
28. čer 2011

@petapal no já měla to samé v pardubicích furt někoho jiného tak jsem přešla do HK a mám jen toho mýho Štěpána šikovného a možná to vyšlo....tak držím pěstičky aby to vyšlo....

karolans
28. čer 2011

@petapal No v Iscare je to samé pokaždé jsme měly někoho jiného ale zvykla jsem si ono jestly to vyjde je různé švagrová byla třikrát v pronatalu a nevyšlo jí to přešla do iscare a na poprvé holku a co čtu tak si ten Apolinář hodně vychvalujou ale já tam jdu proto že nebudu tolik platit jinak bych zůstala v iscare

petapal
28. čer 2011

@karolans tak ja nevim holky bojim se no proste uvidime je to tak ne kazdemu to vyjde na poprve na podruhe zrovna to bude nahoda vyjde mi to v pronatalu a budu si myslet,že je to tim ,ale mohlo by to i tak vyjit u apolinare.Ale zkusim ten pronatal a uvidim.e

karolans
29. čer 2011

@petapal tak ti přeji hodně štěstíčka já se taky bála a pak jsem to hodila za hlavu a vyšlo to hodně záleží na psychice

petapal
29. čer 2011

@karolans jo jo dekuji ti

kiara81
7. črc 2011

@petapal no tak držím s tebou basu mimi přestalo bojovat ........takže nejsem těhu

petapal
5. srp 2011

@kiara81 to je mi moc lito ten život je tak nespravedlivej 😖

kiara81
7. srp 2011

@petapal a ty jsi na tom jak?

petapal
20. srp 2011

@kiara81

dvakrat na vloženi po dvou vajičkách a nic ted mam pauzu v zari bych mohla jit na dalsi vse od začatku manžel zas couva už se mu do toho nechce . Chceme do Egypta nekdy v rijnu tak uvidim po dovče jestli do toho půjdem nebo ne jsem tak nejak na vazkach mimi chci mam 11leteho syna ,ale už jsem si i odvykla a ty nervy u toho des hrůza tak uvidime po rijnu,.a ty?

kiara81
4. zář 2011

@petapal ahojda já mám už 4.KEt za sebou a nic taky na to už dlabu ted teprve mě začnou vyšetřovat imuno horm.profil atd ale jsem na něj připravená jako tolik peněz a teprve mi začnou dělat to, co měli mít už dávno.. a jak se máš ty?stále platí že po dovče do toho jdete??,

petapal
24. říj 2011

@kiara81 Ahojky to me mrzi ,že ti to nevyslo.My nakonec dovču odložili na přisti rok a pak se uvidi jestli do toho půjdem,Taky me to štve,jak je možne že se to neuchyti.Tak at ti to dopadne dobre a dej vedet.Ted sem už vůbec nechodim tak nekdy nakouknu.