IVF leden, únor 2013

l.u.c.i.e
15. lis 2012

Ahojky, tak mě čeká poslední IVF a to v únoru 2012. Je někdo na tom stejně? Z prvního IVF mám chlapečka Matěje (2 roky), před měsícem jsem byla na druhém IVF, bohužel biochemické těhotenství. Za necelé 3 měsíce mě čeká poslední hrazené IVF. Mám strach, že se to opět nepodaří. Já špatně reaguju na růst vajíček. U prvního jen 3, u druhého jen 2 vajíčka. Manžel má velmi špatný spermiogram. Co vy? Podělte se.

modena11
1. únor 2013

japro,v pohodě,nic se neděje🙂

modena11
1. únor 2013

l.u.c.i.e.jo fakt sem to měla jakoby ráda,ta nadějě jen do tý chvíle,než sem si měla volat kolik jich zbylo,to byla hrůza.Taky jednou jsme byli na cestě,pač to máme daleko a vraceli sme se,nezbylo nic,ty joooooo bylo to hnusný!Člověk nechápal,nevěřil,nu fakt hnus!!!!

japro
2. únor 2013

@l.u.c.i.e no přesný počet nevím měla jsem hormony na píchání na týden pak mě přidali ještě na dva dny a pak zase na tři :( tak uroda se zlepšila v pondělí budu moudřejší 🙂

japro
2. únor 2013

@l.u.c.i.e tak jinak mám fostimon pojištovna mě platí 30 prášku... mám 205 bejvalá metalka..... tak ty na víc deně si íchám 4ks tak na to že mám léky bez doplatku tak zatím za hormony jsme v tom za 7000kč ufffff dnes ve 20.15 mám pregnyl.

japro
2. únor 2013

@ramdy rok maminek 🙂 tak to je fajn 🙂

vbera
2. únor 2013

@japro ahoj, tak to budu držet palce na odběr vajíček 🙂

japro
2. únor 2013

@vbera 🙂 děkuji moc jsi hodná

l.u.c.i.e
autor
2. únor 2013

@modena11, tak to je teda fakt nervy. Muselo být být neskutečné.

@japro, budu ti držte palečky na odběr. Sama jsem zvědavá jakou konečnou částku budu mít po konci stimulace. Ta sama je velká, ale taky takovou čekám. Budu si píchat taky nad rámec pojišťovny.

japro
2. únor 2013

@l.u.c.i.e děkuji i já tobě držím palečky kdy začínáš ......

l.u.c.i.e
autor
2. únor 2013

@japro, počítám za 7-10 dní, až přijde menzes. Už se ale těším 🙂
Jak se cítíš?

maciatko248
2. únor 2013

Ahojte pridam sa k vam tento mesiac zacinam s predlzenou stimulaciou na moje prve IVF a dufam ze to vsetko doma zvladneme 😅

l.u.c.i.e
autor
2. únor 2013

@maciatko248, ahoj vítej a přeju ať ti dlouhá stimulace rychle uteče a brzo jsi těhulka 🙂 Jaký máte problém?

maciatko248
2. únor 2013

@l.u.c.i.e ja som po mimodeloznom...pravy vajcovod nemam a po roku a par mesiacov co nas dr nechali snazit sa, v care mi zistili ze moj lavy vajecnik vobec nefunguje a ze proste nemam sancu ani na IUI ze je rovnolepsie ist do IVF v tomto pripade. Tak sa hned rozhodlo ze ideme do toho... 😅 vobec nic neviem o IVF tak som hladala nejaku diskusiu ale vsetky maju cez 1000 stran a tieto 14 stihnem aj docitat a pridat sa do deja 😅

japro
2. únor 2013

@l.u.c.i.e no já to už nesu nic moc jsem přehormonovaná ☹ dost se i začínám bát nerva a tak vše kolem co k tomu patří..... moc držím palečky at vše dobře neseš já za chvilku pojedu na injekci pregnylu k jedné sestře ;)

damilinka
2. únor 2013

@sarinka83 Ahoj, já chodím taky do Gyncentra. Ke kterému doktorovi chodíš. Já jsem sice momentálně ve stádiu, že zkouším IUI, ale doktor by šel nejradši hned do IVF. Přeju ti ať ti to výjde 🙂

charakterka
2. únor 2013

Ahojky,jsem tu nova,nekdo na pokec o strastech IVF ? 🙂

magdous
2. únor 2013

Holky, prosím o radu. Jsem měsíc od ET, 27.1.pozitivní test a od pondělí 28.1.zavádím Utrogestan. Celý týden od začátku zavedení po něm docela dost špiním. Navíc mi zmizely bolesti v podbřišku a tím pádem se bojím, že je moje těhotenství v čudu. Máte některá podobné zkušenosti? ☹ ☹ ☹

l.u.c.i.e
autor
3. únor 2013

@maciatko248, tak to je mi líto, že jsi měla mimoděložní ☹ Musíš věřit, že IVF vyjde. Mě vyšlo hned napoprvé a mám doma 2,5 letého klučíka. Teď mu chceme pořídit sourozence. 2. IVF nevyšlo, tak zkusíme poslední 3. IVF.

@japro, já to vždycky dobře nesu. To až potom po ET začínám být nervózní a bojím se. Nevydařený pokus mě srazil na kolena, ale teď se už těším na další pokus a věřím, že to vyjde. Musí.

@charakterka, vítej a klidně se ptej! 🙂

@magdous, já jsem v 6 tt krvácela a brala jsem na to ascorutín. Je i volně prodejný. Být tebou bych si ale zašla na krev, aby ti udělali test na hcg. Klidně se může jednat i o biochemické těhotenství a utrogestan brzdí rozjetí menzesu - i to jsem prodělala ☹

modena11
3. únor 2013

l.u.c.i.e.držim moooc pěsti,at to má už od začátku hladký průběh,drž se🙂
charakterka,určitě se ptej,někdy to hodně pomůže.tak jen do toho,pokud budeme vědět 😉 😉 😉

charakterka
4. únor 2013

Ahojky,rada bych se stala clenkou vasi diskuze :D je mi 25 let,s pritelem jsme se snazili 3 roky o mimi a po neuspechu jsme udelali spermiogram. Oba spermiogramy jsou spatne-pritel nema ani jednu spermijku :( Navstivili jsme Iscare , tam mi nasli cystu :( snad zmizi a potom maji vplanu udelat hormonalni profil atd atd.. Pritel ma objednani k andrologovi. Jsem nestastna,zmatena co a jak bude,a hlavne zda to bude dlouho trvat .. Lekarka uvazuje o IVF se spermijkama od darce :( Mate nekdo zkusenosti,nebo slyseli jste od nekoho jak dlouho bude cele vysetreni probihat nez se dockame ET ? Je mozna inseminace s darcem nebo jen ivf? inseminace ma pry malou uspesnost,muzu si primo rovnou zvolit ivf? sry za moc velky spam 🙂

l.u.c.i.e
autor
4. únor 2013

@charakterka, ahoj vítej mezi náma. To je mi líto, že přítel nemá žádné spermie. Nevěšte hlavu, záleží na tom, jestli nějaké dostanou operací. Kdyby ne, tak moja známá má krásná dvojčátka s dárcem. Nejprve byla 2x na IUI, ale to se nepodařilo, až na 1. IVF. Je to ale hodně náročný po psychické stránce. Její manžel se z toho dostával skoro rok, že je neplodnej a potom tedy šli do dárce. Nechtěli čekat několik let na miminko z adopce.

japro
4. únor 2013

ahoj tak jsem měla 25 folikulů z toho 25 vajíček a z toho bylo 18 dobrejch 🙂 tak máme radost sice jsem celá bolavá jen vám tu napíšu a jdu ležet..... ted už jen at nám zítra řeknou dobré věci až budem volat laboratoř 🙂

l.u.c.i.e
autor
4. únor 2013

@japro, úžasná úroda. To by bylo, aby se nezadařilo. Odpočívej a zítra čekáme na další dobré zprávy.

modena11
4. únor 2013

japro,ty jooo velká krása´a strašně pěkněj start,tak jen tak dál🙂)))

charakterka
5. únor 2013

@l.u.c.i.e No bude to asi na hodne dlouhou trat co :/ ten cas a to dlouhe cekani me dost desi.. Nicmene muzu si rovnou zvolit ze bych chtela ivf?

l.u.c.i.e
autor
5. únor 2013

@charakterka, v našem centru by to šlo, že bys šla rovnou do IVF. U vás to půjde určitě taky. Nechcete ještě raději zkusit chirurgickou metodu Mesa/Tesa/Tese. Copak kdyby náhodou našli pár živých spermiích. Pak můžete nechat polovinu vajíčka oplodnit vašimi a druhou s dárcem.

japro
5. únor 2013

@l.u.c.i.e ahoj tak už sem volala na transfer jdu v pátek prej vše vypadá zatím dobře a 17vajíček se vyvíjí tak jak má 🙂 tak máme radost .......

l.u.c.i.e
autor
5. únor 2013

@japro, to je super! Mám radost s tebou! Kéž bych taky měla takovou úrodu. Budu ráda i za 10 vajíček, pokud budu schopná vyprodukovat při tak vysokých dávkách!

japro
5. únor 2013

@l.u.c.i.e děkuji držím moc palečky no snad se budou držet a dobře porostou 🙂

kata79
5. únor 2013

Hezký den, můžu se k vam pridat?jsem po OPU a zitra me ceka transfer, tak jsem zvedava, jak to vsechno dopadne...