Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Ivf po 39 letech. Je tu nějaká paní, která ho podstoupila?

Umělé oplodnění (IVF)Těhotná ve 40
akrim81
17. čer 2020

Dobrý den,
je tu nějaká paní, která podstoupila IVF po 39 věku? Děkuji

daisy81
17. čer 2020

@akrim81 Dobry den.ja byla 12.6.na ket a je mi 39let.

231217
18. čer 2020

Zdravím,já byla na KETu 5.6.a je mi 40.

akrim81
autor
18. čer 2020

@daisy81 a můžu se prosím zeptat na cenu, kolik bylo vajíček? Budu držet palečky, aby se povedlo.

akrim81
autor
18. čer 2020

@231217 mohu se také prosím zeptat kolik jste doplácela? A kde jste prosím byla? Přeji ať se povede ✊

231217
18. čer 2020

@akrim81 Byla jsem v Reprofitu,ale už tak od 36.let embryí jsem měla 8 myslím po prodloužené kultivaci 4.na zamražení,protože mi dělali genetiku embryí. Tu genetiku nám zařídili přes pojišťovnu,to jsme neplatili. Jinak jsme se vešli do 20.tisíc za celé ivf,ale přesně už to nevím. Ještě v tom byl 1 transfer. Ty ostatní už jsme pak museli platit zvlášť.

hanca78
18. čer 2020

Já byla 4.6. na odběru vajíček a vůbec to nedopadlo. Bylo 10 foliklů, ale jen jedno zralé vajíčko, navíc mizerné kvality. Pan doktor mi doporučil, ať už další cyklus nepodstupuji, že úspěšnost by byla někde okolo 5%. 😢

akrim81
autor
19. čer 2020

@hanca78 tak to je mi líto. Snad se povede přirozeně.😊

akrim81
autor
19. čer 2020

@231217 děkuji za odpověď 😊

daisy81
19. čer 2020

@akrim81 zdravím,mi jsme měli stimulaci 25tis,pak jsme dávali 10,5tis.odebrali mi 9vajicek,z toho 7zustalo,na genetiku se posílalo 4 a teď na transfer jsme platili 10tis.dekuji doufám že to vyjde

akrim81
autor
20. čer 2020

@daisy81 také děkuji 😊

makunst
25. čer 2020

Já jdu v pondělí ( 40 let) platili jsme cca 9000 za minim stimulaci, a pak celkově s nadstandard.monitoringem a výběrem spermií cca 40 000 jako samoplátci. Vajíček mi včera odebrali 7. Teď jen čekat..

akrim81
autor
25. čer 2020

@makunst Moc děkuji za odpověď. Jaké navštěvujete centrum ? Pokud se mohu zeptat 😊. Já to budu řešit zas až v září. Bohužel žádné děti nemám, tak o to je to těžší. Dejte pak vědět jak jste dopadla. Budu držet ✊
@makunst

makunst
25. čer 2020

@akrim81 SANUS Hradec Králové

roxulka
3. črc 2020

Ahojky,@akrim81,je mě skoro 41...nyní mám zavedenou morulku sice opožděnou,ale zkusili jsme.Mam "stará vajíčka"takže normálně to nešlo a nepůjde...jako samoplatce cca 70-80 tisíc...vajíček 7...4 nezralá,3 oplodněné...zbylo jedno...ve fázi opožděné o den Morulky....

akrim81
autor
3. črc 2020

@roxulka moc děkuji za odpověď. Já to nechám až na září, tak uvidíme. Nemam děti, tak snad se to nějak povede. Peněz je to dost, ale zkusit se to musí. Tak hlavně, ať ti vše dobre dopadne. A mohu se zeptat, kam chodíš na kliniku?

roxulka
3. črc 2020

@akrim81 ahojky,genetika v Genettu Letná před třemi lety,pak Sanus Pardubice,nyní poslední pokusy Arleta Kostelec nad Orlicí.Ja také děti nemám.Partner má dvě dospělé....

roxulka
3. črc 2020

@akrim81,přišla jsem o levý vejcovod,tudíž další šance se snížili...pak operace,zkoušení🥺nic,nic,nic...už máte něco s partnerem ta sebou🙏?

akrim81
autor
5. črc 2020

@roxulka Zatím jsme byli jen jednou v Praze a nakonec zavedeno jen jedno embryo a nic z toho. Partner má jedno dítě. Teď to necháme až na září a uvidíme. Je to přeci jen dost peněz.

loylii
5. črc 2020

@akrim81 já byla na prvním IVF v 38 letech. Byli 2 embrya a nic. Za tři mesice znova, embryí 5. Taky nic. 3.ivf v půlce stople, tělo nereagovalo. Amh pouze 0,3. Pak najednou těhotná přirozene dvojcata, porod byl v 39,5 letech. Pak jsem slavila 41let, oslava, sup a zase..😋.. nějak to ujelo...
Jinak - nemám levý vejcovod, problémy se stitnou zlazou, srazlivost krve. A stejne to funguje.... nechapu😱😇

roxulka
6. črc 2020

Ahojda,tak to je hustý🙏my už pět let...za dva dny mě bude 41 a mám pátý den zavedou opožděnou morulku....mám 10% šanci že by to mohlo klapnout...oba jsme v pořádku...@loylii tak se budu muset asi pak přiopít a hupnem na to😄bylo mě řečeno,že už mám stará vajíčka...už jsou vyčerpaná...
Holky ještě mě napadá nemáte někdo zkušenost s gelem CRINONE...měla bych pár otázek🙈

akrim81
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
loylii
6. črc 2020

@roxulka gel Crinone jsem měla.. mě se to ale hrozne blbě zavadelo.. a pak dělal takový divny hrudky

akrim81
autor
7. črc 2020

@roxulka U nás není moc dobrý spermiogram a vajíčka v tomhle věku taky žádná sláva. Každopádně jestli to v září nevyjde, tak pak už nevím, protože je to vše taky o penězích. Dej vědět, zda se zadarilo.

roxulka
7. črc 2020

@loylii ,ahoj....jj právě ty hrudky🙈jsem koukala co to má být😄🤞

roxulka
7. črc 2020

@akrim81 ,ahojky....dnes už sedmý den od ET...zítra mám narozeniny tak udělám test...mám týden pocit,že dostanu mrchu...vždycky to tak týden před tím mám🥺a mám jen 10%sanci že by z toho něco bylo...na zázraky začnu věřit,až se mě nějakej splní....mě řekla embryolozka že vajíčka jsou starý a už nezvládnou ani v misce další vývoj...většinou se pátý den zastavila úplně....tuhle morulku co teď mám je výkřik do tmy aby se alespoň něco zkusilo....no těch peněz ani nemluvím...nechci si zatím připustit variantu darovaného...neumím si to představit😒

akrim81
autor
8. črc 2020

@roxulka Taky jsem si říkala, že kdyby to našlo, tak co darované....já ale vůbec nevím. Mam to v hlavě tak nějak, ze by prostě nebylo úplně moje a partnera. Nevím no 😪. Když konečně mám chlapa, se kterým si to dovedu představit, tak to nejde. Já si začala dělat ovulační testy, ale už třetí den tam mam dvě čárky, tak je to nějaké divné. Jsou slabší, ale jsou tam. Tak snad se zítra zadaří a test budeš mít pozitivní. Dej mi pak vědět....pokud to nevadí.

zlobr
8. črc 2020

@akrim81 na ty ovulacni testy pozor...mely by byt obe carky stejne silne, pripadne ta testovaci silnejsi...2 carky samy o sobe nic neznamenaji!

rozitta
8. črc 2020

@roxulka ahojky, já taky řeším jestli jít do darovaného nebo ne(čerstvě mám 38, vajíčka prachbídná). Už máme vlastního synka, který ale není podobný mně ani mužovi. Takže další nepodobné dítě žádný problém 😆 utěšuji se tím, že z půlky bude mužovo. Na mě být podobné ani povahou být nemusí, nejsem žádná hvězda 🤪 spíš mám obavu z věku. Jak to budu zvládat. A také po ukončení MD, hledat si ve 43 letech novou práci. Nevím, nevím.

akrim81
autor
9. črc 2020

@rozitta Tak mě je 39 let a z věku tedy strach nějak nemám....tedy, že bych to nezvládla. Já vlastní dítě nemám, tak to darované vajíčko by bylo na zvážení. Ale moc se mi do toho nechce, ač si dítě moc přeji.

akrim81
autor
9. črc 2020

@zlobr mě právě z těch testů přijde, že mám ovulaci pořád : o)

Sem začni psát odpověď...

Odešli