Ivf po 39 letech. Je tu nějaká paní, která ho podstoupila?

akrim81
17. čer 2020

Dobrý den,
je tu nějaká paní, která podstoupila IVF po 39 věku? Děkuji

akrim81
autor
9. črc 2020

@akrim81 ahojky. Tak jak si dopadla s testováním? Snad se zdařilo. Jinak vše nejlepší k narozeninám.😊

roxulka
9. črc 2020

@akrim81 ahojky❤️test jsem dělala a samozřejmě pouze jedna /
Ty ovulační testy se mě vždycky krásné ukázali //,ale že jsem měla neprůchodný vejcovod to mě bohužel neřekli...takže potvrdí ovulaci...ale....
No s tím darovaným 🐣je to děsně těžký rozhodnutí....ale už jsem o tom trošku přemýšlela...co jiného by zbývalo?😒a ty máš problém s ovulaci?promiň že se výptávám,ale taky mě tvůj příběh zajímá...

roxulka
9. črc 2020

@rozitta ahojky❤️tý jo,to mě taky mrzí,ale jak prosimtě se synkem?jak to že není podobný ani jednomu🙈na práci se vykašli...vždycky se nějaká najde...důležité je ukojení našich citů mít dítě🙏

roxulka
9. črc 2020

@akrim81 ahojky,trošku jsem se zamotala v diskusi...děkuji za přání...test je pouze/

rozitta
10. črc 2020

@roxulka ahojky 🍀 syn na nás není podobný, víš jak jsou děti často úplné malé kopie svých rodičů. Tak u nás vůbec 🙈 má podobné jen takové malé detaily, jako tvar ušních lalůčků a křivé prsty na nohou. Ale jinak nic 😁 prosím tě a řešíš to plánované těhotenství vs. korona? Teď na podzim se má korona zase rozjet, tak i skrz to nevím jestli do toho těhotenství jít 🤦

akrim81
autor
10. črc 2020

@roxulka Ahojky. Tak to je mi lito, ze máš jen jednu čárku. Třeba se ještě objeví. Vůbec nevadí, že se ptáš. Ovulaci mám snad v pořádku. Každopádně mám Endometriozu a teď ještě nějaký myom, tak to jsou taky komplikace. Každopádně na spermiogram byl hodně špatný. Jedna doktorka nám řekla, že to přirozeně nepůjde a druhá zas, že možnost je. No tak si pak vyber. Každopádně mi přijde, že nedělají další vyšetření. Jen zaplaťte a bud to vyjde a nebo ne.