IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

raloj
17. dub 2013

@vendysch ne neměli. 😢

akashka
17. dub 2013

@go to ja zas se do prace docela ponořím chvílema a najednou zjistím že je odpoledne, takže mi to tu asi líp utíká 🙂 pravda když pročítám diskuse tak to moc pracovní nasazení není, ale vždy jen mezi jednotlivejma činnostma 🙂 navíc doma ani zůstat nemůžu, kolegyně jsou buď nemocné, nebo na dovolené mimo ČR a někdo holt makat musí :D ale jestli vyjde OPU na pondělí, tak to tu holt beze mne jeden den budou muset přežít :D

ratatooy
17. dub 2013

ahoj holky,tak se hlásím že snad utrouš zabral,tak sem ráda no uvidime abych to nezakřikla,ale tak me napadlo ž když sem mela rvne agolutin misto utrouše že třeba se mi nedostal do tela jak by mel pač mám velkou pr.del 😀 tak třeba byla jehla moc krátká aby proezla špekem až do svalu a pak špatne pusobil😀DD
mam napady cco??

akashka
17. dub 2013

@ratatooy tak tys mě teda rozesmála :D :D ale jsem ráda, že je to lepší a držím pěsti ať se prďolové drží ;)

paru
17. dub 2013

@ratatooy tak mě jsi taky rozesmála, ale já uvažovala stejně jako ty, když jsem minule špatně reagovala na stimulaci, že se léky rozpustily ve špeku v břiše a dál se nedostaly 😀 držím pěsti, ať je vše ok.

akashka
17. dub 2013

Holky a to mně dnes ráno manžel řekl, že konečně mám ten špek tak, že ho nemusí ani chytat, ale že drží pěkně sám :D Jako myslel to prý dobře, že vajíčka rostou, ale já v tu chvíli nevěděla jestli mám brečet nebo ho zabít :D Když jsme píchali první injekci nemohl totiž vůbec žádnou "kožní řasu" na tom břiše udělat jak jsem ho měla krásně ploché :D

paru
17. dub 2013

@megie4 Držím pěsti, určitě to bude ten jeden a jediný a nejsilnější bojovníček :o) držím pěsti! A neztrácej naději.

vendysch
17. dub 2013

@raloj Tak v tom případě tomu testu ještě nevěř, mělo by to být brzy. Psalo se tu, že až 10-12 den od oplodnění se může něco na testu objevit. Holky co vy myslíte? 7. den od ET testit, když nebyla PK? Že je to brzo?

raaaadka
17. dub 2013

@raloj a mas nejake priznaky?

go
17. dub 2013

@vendysch pokud nebyla PK, tak je to urcite brzo jinak ne. 🙂

dada074
autor
17. dub 2013

@pistalinda35 začínám stimulovat až tak kolem 26. tak jsem zvědavá,to ty už budeš vědět,že se špunt uchytil 😉
@raaaadka já mám snad v tabulce napsáno vše,alespoň doufám.
@vendysch držím palce,a jeden bojovníček stačí 😉

pistalinda35
17. dub 2013
raaaadka
17. dub 2013

@dada074 tak to pardón, jsem myslela asi někoho jiného.🙂

dada074
autor
17. dub 2013

@raaaadka to máš jedno,nic se neděje,už jsme se tu tak rozmnožili,že se v tom občas člověk ztrácí.jen doufám,že se budeme takto hojně rozmnožovat i doma.

megie4
17. dub 2013

Všem děkuju za povzbuzení děvčata! 🙂 i já vám všem ze srdce přeji ty vytoužené // na testíku. 😉 🙂 😲

brsh
17. dub 2013

Ahoj holky, tak koukám, jak bojujete - já už fakt spadám do květnovek. Dneska jsem byla na folikulometrii a nedopadla jsem úplně nejlíp. Mám prý hrozně zvýšenej FHS hormon, takže líný vaječníky (ale je to asi způsobený tím řízený půlročním "přechodem") a tím pádem 4 folíky vpravo, jeden obří vlevo s podezřením na cystu...takže jdu 1 DC na ultrazvuk a pokud vše bude ok, začínám se stimulkou někdy kolem 7. května... pokud ne, ani nedomýšlím.

Jinak to tu vypadá, že nechodíte vůbec ven 😀 Já se šla dneska uklidnit na sluníčko, bylo to fajn. Držim palce všem, pěkný den.

@ratatooy držím palčáky, ať vše dál klape

1miska
17. dub 2013

@raloj jasne, pokud jste nemeli PK je ještě brzo brzicky, vydrz aspoň dva dny

raaaadka
17. dub 2013

Anoj holky, tak co příznaky???? Mě dnes trochu bolelo v zádech a už zase nic.

raaaadka
17. dub 2013

@pistalinda35
Super, odborný článek. Pochopila jsem to tak, že se mi dnes až zítra začíná implantovat embryo. 🙂

irisi
17. dub 2013

@mardusenka30 Ahoj ja jsem ten monitoring chtěla,ale zrovna ten přístroj měli pryč....ale u nas to stojí 7000,-komplet... :při hodně embryí asi smysl má aby viděli ty nej ale při málo se to přeci jenom samo vyselektuje

irisi
17. dub 2013

@berucka je mi líto,ze to nevyšlo ☹....krásně jsi to napsala a poklad doma už máš tak třeba jednou přijde i další a kdyztak budeš mít dost lásko na tohoto.....za to zdraví,nervy a peníze to vážně nestojí....měj se krásně a díky ze jsi tu byla s námi

raaaadka
17. dub 2013

Holky, tohle musíte vidět, našla jsem to na e-miminu

Mně zaváděli 3 embryjka- kvalita C !!! Z toho se dvě ujala. Příznaky jsem neměla žádné. 13. den po transferu jsem si udělala test a překvapilo mě, že je pozitivní. Takže máme doma pětiletá dvojčata.
Holčině na pokoji zaváděli 4 embryjka!!! a neujalo se nic.
Režim jsem měl normální, dokonce jsem vždy hned ráno od 6–8h chodila do práce (neměl to za mě kdo udělat ) a večer po 21. hodině jsme chodili na procházky (nevydržela bych 14 dní zavřená doma- byl červen)
Známá jela po transferu 3 hodiny vlakem domů a embryjo se ujalo.
Já zastávám názor, že když se to má ujmout, tak se to ujme (samozřejmě nebudu riskovat a skákat ze stromu a tahat 20kg balíky- to je jasný), ale jinak režim běžný. Kamarádka dokonce umyla okna v celým bytě, protože test vyšel negativní a za 2 dny už byl pozitivní.

mardusenka30
17. dub 2013

@irisi asi to nechám osudu i tak jsem to spočítala na 30 000, takže se docela prohnem při prvním pokusu, myslím, že i tak už poznají jaká embrya jsou dobrá a jaká ne, no uvidíme...

vendysch
17. dub 2013

@raaaadka Souhlasím, že když se to má ujmout.....Do mně taky před šesti lety dali dokonce 4 embryjka (byla jiná doba, dneska by to asi nikdo neriskl) s tím, že z toho 2 jsou dobré a ty další dvě se už stejně stopují ve vývoji, takže z nich stejně nic nebude.....no a ejhle - ujaly se z toho 3, jen jedno to vzdalo! A přitom z lékařského hlediska nemělo to třetí šanci...

lucik1986
17. dub 2013

Ahoj holky, tak dnešní info z Gennetu. Ze 14 odebraných bylo v pořádku 13 vajíček. Oplodněny a do dalšího boje jich zůstává 9 🙂 zítra zase uvidíme. Jsme s manželem nadšení

mardusenka30
17. dub 2013

@lucik1986 tak to je super, tak jen tak dále...

malinka_02
17. dub 2013

@mardusenka30 manzela kolega absolvovali ivf a ta holka hormonama ji zacli vypadavat vlasy, dlouho se nedarilo a ted si nasel jinou..
@berucka to me mrzi..ja si tohle taky rikam vzdy s ms ale za par dni to prejde a furt to zkousime..ted chci 2 ivf nevysli ani 3 kety.

malinka_02
17. dub 2013

@vendysch ja sem na tom podobne, zadny zastup a furt akutni veci a firma ma problemy a propustila se uz 1/3 lidi a praci za ne delame vsichni..tak sem zvedava jestli si par dni vezmu..

malinka_02
17. dub 2013

@megie4 jedno kvalitni staci 😉
@lucik1986 to je krasny pocet!
@raaaadka ono jde o to ze budes chodit do prace pak to nevyjde a budes si to vycitat..ja radsi byla v klidu nevyslo ale lepsi nez naopak..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru