• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@vendysch ne neměli. :cry:
17. dub 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go to ja zas se do prace docela ponořím chvílema a najednou zjistím že je odpoledne, takže mi to tu asi líp utíká :slight_smile: pravda když pročítám diskuse tak to moc pracovní nasazení není, ale vždy jen mezi jednotlivejma činnostma :slight_smile: navíc doma ani zůstat nemůžu, kolegyně jsou buď nemocné, nebo na dovolené mimo ČR a někdo holt makat musí :D ale jestli vyjde OPU na pondělí, tak to tu holt beze mne jeden den budou muset přežít :D
17. dub 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak se hlásím že snad utrouš zabral,tak sem ráda no uvidime abych to nezakřikla,ale tak me napadlo ž když sem mela rvne agolutin misto utrouše že třeba se mi nedostal do tela jak by mel pač mám velkou pr.del :grinning: tak třeba byla jehla moc krátká aby proezla špekem až do svalu a pak špatne pusobil:grinning:DD
mam napady cco??
17. dub 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@ratatooy tak tys mě teda rozesmála :D :D ale jsem ráda, že je to lepší a držím pěsti ať se prďolové drží ;)
17. dub 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy tak mě jsi taky rozesmála, ale já uvažovala stejně jako ty, když jsem minule špatně reagovala na stimulaci, že se léky rozpustily ve špeku v břiše a dál se nedostaly :grinning: držím pěsti, ať je vše ok.
17. dub 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky a to mně dnes ráno manžel řekl, že konečně mám ten špek tak, že ho nemusí ani chytat, ale že drží pěkně sám :D Jako myslel to prý dobře, že vajíčka rostou, ale já v tu chvíli nevěděla jestli mám brečet nebo ho zabít :D Když jsme píchali první injekci nemohl totiž vůbec žádnou "kožní řasu" na tom břiše udělat jak jsem ho měla krásně ploché :D
17. dub 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@megie4 Držím pěsti, určitě to bude ten jeden a jediný a nejsilnější bojovníček :o) držím pěsti! A neztrácej naději.
17. dub 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raloj Tak v tom případě tomu testu ještě nevěř, mělo by to být brzy. Psalo se tu, že až 10-12 den od oplodnění se může něco na testu objevit. Holky co vy myslíte? 7. den od ET testit, když nebyla PK? Že je to brzo?
17. dub 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raloj a mas nejake priznaky?
17. dub 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendysch pokud nebyla PK, tak je to urcite brzo jinak ne. :slight_smile:
17. dub 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pistalinda35 začínám stimulovat až tak kolem 26. tak jsem zvědavá,to ty už budeš vědět,že se špunt uchytil :wink:
@raaaadka já mám snad v tabulce napsáno vše,alespoň doufám.
@vendysch držím palce,a jeden bojovníček stačí :wink:
17. dub 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dada074 tak to pardón, jsem myslela asi někoho jiného.:slight_smile:
17. dub 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@raaaadka to máš jedno,nic se neděje,už jsme se tu tak rozmnožili,že se v tom občas člověk ztrácí.jen doufám,že se budeme takto hojně rozmnožovat i doma.
17. dub 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Všem děkuju za povzbuzení děvčata! :slight_smile: i já vám všem ze srdce přeji ty vytoužené // na testíku. :wink: :slight_smile: :astonished:
17. dub 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj holky, tak koukám, jak bojujete - já už fakt spadám do květnovek. Dneska jsem byla na folikulometrii a nedopadla jsem úplně nejlíp. Mám prý hrozně zvýšenej FHS hormon, takže líný vaječníky (ale je to asi způsobený tím řízený půlročním "přechodem") a tím pádem 4 folíky vpravo, jeden obří vlevo s podezřením na cystu...takže jdu 1 DC na ultrazvuk a pokud vše bude ok, začínám se stimulkou někdy kolem 7. května... pokud ne, ani nedomýšlím.

Jinak to tu vypadá, že nechodíte vůbec ven :grinning: Já se šla dneska uklidnit na sluníčko, bylo to fajn. Držim palce všem, pěkný den.

@ratatooy držím palčáky, ať vše dál klape
17. dub 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raloj jasne, pokud jste nemeli PK je ještě brzo brzicky, vydrz aspoň dva dny
17. dub 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Anoj holky, tak co příznaky???? Mě dnes trochu bolelo v zádech a už zase nic.
17. dub 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pistalinda35
Super, odborný článek. Pochopila jsem to tak, že se mi dnes až zítra začíná implantovat embryo. :slight_smile:
17. dub 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mardusenka30 Ahoj ja jsem ten monitoring chtěla,ale zrovna ten přístroj měli pryč....ale u nas to stojí 7000,-komplet... :při hodně embryí asi smysl má aby viděli ty nej ale při málo se to přeci jenom samo vyselektuje
17. dub 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berucka je mi líto,ze to nevyšlo :frowning2:....krásně jsi to napsala a poklad doma už máš tak třeba jednou přijde i další a kdyztak budeš mít dost lásko na tohoto.....za to zdraví,nervy a peníze to vážně nestojí....měj se krásně a díky ze jsi tu byla s námi
17. dub 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tohle musíte vidět, našla jsem to na e-miminu

Mně zaváděli 3 embryjka- kvalita C !!! Z toho se dvě ujala. Příznaky jsem neměla žádné. 13. den po transferu jsem si udělala test a překvapilo mě, že je pozitivní. Takže máme doma pětiletá dvojčata.
Holčině na pokoji zaváděli 4 embryjka!!! a neujalo se nic.
Režim jsem měl normální, dokonce jsem vždy hned ráno od 6–8h chodila do práce (neměl to za mě kdo udělat ) a večer po 21. hodině jsme chodili na procházky (nevydržela bych 14 dní zavřená doma- byl červen)
Známá jela po transferu 3 hodiny vlakem domů a embryjo se ujalo.
Já zastávám názor, že když se to má ujmout, tak se to ujme (samozřejmě nebudu riskovat a skákat ze stromu a tahat 20kg balíky- to je jasný), ale jinak režim běžný. Kamarádka dokonce umyla okna v celým bytě, protože test vyšel negativní a za 2 dny už byl pozitivní.
17. dub 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irisi asi to nechám osudu i tak jsem to spočítala na 30 000, takže se docela prohnem při prvním pokusu, myslím, že i tak už poznají jaká embrya jsou dobrá a jaká ne, no uvidíme...
17. dub 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@raaaadka Souhlasím, že když se to má ujmout.....Do mně taky před šesti lety dali dokonce 4 embryjka (byla jiná doba, dneska by to asi nikdo neriskl) s tím, že z toho 2 jsou dobré a ty další dvě se už stejně stopují ve vývoji, takže z nich stejně nic nebude.....no a ejhle - ujaly se z toho 3, jen jedno to vzdalo! A přitom z lékařského hlediska nemělo to třetí šanci...
17. dub 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak dnešní info z Gennetu. Ze 14 odebraných bylo v pořádku 13 vajíček. Oplodněny a do dalšího boje jich zůstává 9 :slight_smile: zítra zase uvidíme. Jsme s manželem nadšení
17. dub 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@lucik1986 tak to je super, tak jen tak dále...
17. dub 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mardusenka30 manzela kolega absolvovali ivf a ta holka hormonama ji zacli vypadavat vlasy, dlouho se nedarilo a ted si nasel jinou..
@berucka to me mrzi..ja si tohle taky rikam vzdy s ms ale za par dni to prejde a furt to zkousime..ted chci 2 ivf nevysli ani 3 kety.
17. dub 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendysch ja sem na tom podobne, zadny zastup a furt akutni veci a firma ma problemy a propustila se uz 1/3 lidi a praci za ne delame vsichni..tak sem zvedava jestli si par dni vezmu..
17. dub 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megie4 jedno kvalitni staci :wink:
@lucik1986 to je krasny pocet!
@raaaadka ono jde o to ze budes chodit do prace pak to nevyjde a budes si to vycitat..ja radsi byla v klidu nevyslo ale lepsi nez naopak..
17. dub 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek