• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
Dobrý večer :slight_smile:

teda tady to žije :slight_smile: já do práce chodím doma jsem zůstala už třikrát a nikdy to nevyšlo, tak třeba ted to vyjde :grinning: ale máme teda v práci zrovna docela honičku, no aspon na to pořád nemyslím a nesleduju se...
17. dub 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 a ženská chlapa když začne plešatit neopustí má - li rozum:slight_smile:, je pravda, že do chlapů člověk nevidí a pro vztah je to náročný, když se mimčo nedaří :frowning2:
17. dub 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raloj Ahoj,tak to je ještě hoooodne brzy....koukni na předchozí stránku je tam odkaz kdy co a jak :wink:
17. dub 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik1986 krásná uroda :dizzy_face: tak ať pěkně rostou všechny dal :wink:

@pistalinda35 díky za super články,škoda ze mi nejdou uplne nacist,tak až budu doma v klidu nastuduji....tohle ja rada :slight_smile:
@megie4 to bude ten nejlepší bojovnicek,který by stejně zůstal i z většího počtu :dizzy_face:
17. dub 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky díky za přání a podporu....včera mi odpoledne bylo líp a na dnesek jsem se dokonce vyspala a to jen proto ze jsem si nechala punktovat 2,5litru plazmy z břicha :slight_smile:

Dnes už zase břicho narostlo do obřích rozměrů,tak asi bude noc dlouha :unamused: ,jinak jsem celý dny napojena na kapacky

Mějte se a snad vás budu dále docitat rychleji :wink:

Jo a s priznakama a testováním neplaste, však máme na konečné závěry ještě času dost :wink:
17. dub 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@irisi nic prijemneho, ale neboj tohle vse se Ti vrati v podobe uzasneho bojovnika, bojovnice :slight_smile: Drzim pesti, palce at je lepe :slight_smile:
17. dub 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi držím pěsti....holka bojuj...myslímna vás s dvoranou, byly jste den po mně na ET....zkusila jsem testovat a nic tam není...doufám, že je brzo... :unamused:
17. dub 2013 ve 21:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím o radu: jsem 3.den po ET a nevím zda jsem to nepřehnala s porušením "klidového režimu", který doporučuje CAR.....Normálně jsem přes den fungovala doma, bylo mi úplně fajn a odpoledne bylo tak krásně, asi na 2 hoďky s dcerkou venku před domem, sem tam jem seděla, ale nachodila jsem toho taky dost, pak než jsem ji dala večeři a dostala ji do postele.....No ve výsledku mám úplně teď napnuté břicho - tak nepříjemně, prostě je mi nedobře. Mám pocit, že jsem to zvorala...Vy berete magnezko? doporučil vám to CAR?
17. dub 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi Drzim moc palecky,at je ti brzy lepe a pusti te domu....kde lezis ?
17. dub 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendysch a co je normalni fungovani doma? :wink: V nasem Caru ted lekarka doporucuje vsem Magne B6, v den ET a pote cely tyden 2tb. denne, pak az do 36tt po jedne.
17. dub 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějak mám břicho jako na mrchu a vzteklá jsem dnes taky šíleně.
17. dub 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendysch
Děláš to dobře, nic jsi nepokazila, nejspíš se ti začíná zavrtávat mládě. :slight_smile:
Mě řekli v gennetu chovat se normálně jako obvykle, žádné zvláštní úlevy.
17. dub 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go Tak to si ai budu muset to Magnezko pořídit... :frowning2: Zdá se mi,že ho potřebuju....Fungování doma? Fakt jsem uvařila jen to nejjednodušší a nejrychlejší, uklidila jen to nejhorší. Jinak jsem vklidu -sedím nebo pololežím, ráno jen odvedu malou do školky. To přece není příliš.....?
17. dub 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendysch zadny strach , v Caru rikaji - pozitivni test se neda vylezet :slight_smile: Odpocivej ted a preji at je rano lepe :slight_smile:
17. dub 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendysch ja myslim, ze to je uplne v pohode. Naopak deloha se ma prokrvovat :slight_smile:
17. dub 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka Jestli jsi vzteklá, tak to můžou být počáteční těhotenské nálady, změna hormonálních hladin :slight_smile: Určitě, vř tomu!!!!
Nechceš si se mnou zobnout magnezko nebo už zobeš?
17. dub 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendysch
A na co mi bude magnezko? To je hořčík, viď? :slight_smile:
18. dub 2013 v 05:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano vsem, vztekla Radka preje krasny den!
18. dub 2013 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Krásné sluníčkové ránko. Ptáčci si venku vesele pískají... a my si tu budeme dnes z vesela zase psát :grinning:
18. dub 2013 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky prosím o sdělení info, jak jste na tom po ET, zda vás již někde píchá nebo co to břicho a tak....děkuji. :slight_smile:
18. dub 2013 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u mě opět nic, bez jakýchkoli zvláštních pocitů nebo příznaků nebo bolestí, jsem 5. den po ET (morula), zavedeno v sobotu ráno.
18. dub 2013 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raloj A jak se cítíš na těle?
18. dub 2013 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka tak já jsem dnes 10 den po ET (den ET nepočítám) test negativní :frowning2: v pondělí mám jít na krev...několikrát za den mám pocit, že to dostávám, ale zatím nic...fakt nevím... :frowning2:
18. dub 2013 v 07:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ráno všem....

@vendysch nic se nestalo,jedině dobré když se lehce hybes,máš lepší prokrvení :wink: ,neměla jsi po OPU hyperstimulak? Ze už by se ti teď ozývala pozdní verze?

@go
@pistalinda35 díky holky,ležím v Podolí a jsou tu skvělí....
18. dub 2013 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irisi tak ať Ti to tam utíká.... :slight_smile: a kdy budeš moct jít domů?
18. dub 2013 v 07:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alba1 No, tak to jsem moc zvědavá. Mě občas bolí břicho, nebo záda, ale je to opravdu jen mírná bolest a trvá tak minutu, z celého dne to dá tak 10 minut. :unamused: Také nepočítám ten den ET, ikdyž ET byl hned ráno v 10.00h. Už si vykládám karty sama a nic moc. :sunglasses:
18. dub 2013 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alba1 Ale zas ten pocit, že to dostáváš a nic nepřichází, to zní dost nadějně.
18. dub 2013 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alba1 nejde mi kuknout na tabulku,máš 1 nebo 2 bojovníky? Ještě neklesej na mysli....koukni do jiných diskusí,ze některé mají // mají až o dost později...to pondělí bude z krve důležité.... V moči ještě nemusí být dostatečné množství
18. dub 2013 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alba1 dnes už něco aspoň o domově říkala :slight_smile:....ale stále pribiram,zítra bude krev tak uvidíme
18. dub 2013 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jsem byla u doktrorky, volal tam nějaký tatínek, že manželka začla krvácet a oni jí chtějí čistit, že na UTZ nic nevidí a doktorka se rozčilovala, ať řeknou, že je to z IVF, tak ať ještě počkaj, že to ještě nemusí být vidět.
18. dub 2013 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek