• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@raaaadka zabranuje stahum delohy. Doporucuji horcik skoro vsude, na zacatku pomaha uhnizdeni a pote pri vyvoji embrya. :slight_smile:
18. dub 2013 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nám v CAR řekli 7 dní nesportovat, nesexovat, nekoupat se, jen sprchovat - jinak běžný denní režim - neschopenka že záleží na nás, pokud máme sedavou práci at jdeme, ze na to nebudeme myslet... já jsem si PN vzala protože pracuji jako zdravotní sestra a vozíme postele s pacientama, pomáháme lidem po operaci vstávat a když se jim zamotá hlava je hodně těžké je udrzet, ale jsem doma jen týden po transferu a pak jdu do práce - embryjo bud uz je zavrtané a zůstane nebo není.... pak už se děj vůle Boží.....
18. dub 2013 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@irisi
@raaaadka holky dávali nám 1 blastocytku po PK, ale na testu ani duch :frowning2:
irisi, tak to by bylo super, doma by Ti to alespon trochu utíkalo... :slight_smile: to už Ti budou dělat HCG?
raaadka já to úplněš chápu jak se ten čas vleče....do testu daleko....ale vydrž... :slight_smile:
18. dub 2013 v 08:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Preji vsem krasne rano a tesim se na sabe dobre zpravy:slight_smile: Tady jsem nasla toto http://www.modrykonik.cz/diskuse/asistovana-reprodukce/kolikaty-den-po-et-ket-se-vam-ukazaly/
18. dub 2013 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@go kéž by to byl i náš případ :slight_smile: až 12. den // :slight_smile:
18. dub 2013 v 08:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alba1 drzim pesti a preji moc, moc stesti :slight_smile: Nadeje umira posledni, musime verit :wink: . Ja dnes manzelovi rikala, ze uz to citim jako na mrchu, a ze tedy nic :frowning2: Uz delam plany co vse budeme delat po negativnim testu :frowning2:
18. dub 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go dokud mrcha nedorazí naděje žije !!!! :wink:
18. dub 2013 v 08:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@go Jo, taky si dělám plány, jak se pustím do práce, vymaluju, začnu zútulňovat zahradu atd....
18. dub 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se jdu také dnes podívat na zahrádku u taťky a na mého Mourečka :slight_smile:
18. dub 2013 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik1986 Nádhera! :slight_smile: Máte velikou výhodu,že jich máte tolik.My jen to jedno,tak doufám,že to nevzdá,chudáček samotnej :sweat_smile:
18. dub 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka Magnezko je dobré i na uklidnění :sunglasses: Včera šéf udělal něco, za co by mě jinak totálně rozčílil a se mnou to ani nehnulo :grinning: Klidná jako želva...
18. dub 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@irisi Ježíš chudáčku,ty musíš trpět :frowning2: Přeju Ti,ať se co nejdříve dáš zase dohromady.Je to děs,člověk trpí psychicky a k tomu ještě tohle-drž se holka,zas bude líp,uvidíš! :wink: :slight_smile:
18. dub 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den spolubojovnice :slight_smile: ! Prosím vás,vám v Caru doporučili 2 tabletky Magnezka denně?Já beru zatím jednu,tak nevím.... :unamused: :slight_smile:
18. dub 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go Vidím, že je to fakt různé - kdy se objeví druhá čárka na testu. Já se obávám, že to u mně bude jako posledně - než vůbec přijde den, kdy můžu testit, tak už dávno dostanu mrchu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pistalinda35 Mourečka? :slight_smile: To je kočička?Pozor na kočičky v těhotenství-obzvlášť ty co chodí po venku-přenášejí toxoplasmosu a prý mohou způsobovat potraty.Nechci být chytrá,to jsem někde vyčetla a vím to i od pár známých.Jinak přeji krásný sluníčkový den :slight_smile:
18. dub 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vendysch
Toho se taky obávám. No aspoň mi zbyte test na příští měsíc. Mám pocit, pokud to nevyjde teď, že to vyjde brzy. :slight_smile:
18. dub 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendysch
Tak teď jsi mě nalákala, pokud mě to má zklidnit, jdu o polední pauze do lékárny? Kolik si mám připravit korun? Magne B5?
18. dub 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megie4 A v průběhu stimulace ti nezkoušeli zvýšit dávky léků, když viděli, že na to vaječníky méně reagují? Já bych byla asi nepříjemná a nedala bych jim pokoj, je to banda a někdy to flákají....vysvětlili to nějak?

Ale neboj - i z jednoho bojovníčka může být pěkný raubíř, který později vydá za deset dětí - uvidíš, ještě si na má slova vzpomeneš :grinning: !
18. dub 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@raaaadka Kolik stojí magnezko nevím - měla jsem tu nějaký zbytek po mamce, ale dneska si to asi taky koupím (i na zklidnění manžílka, ten to prožívá mnohem víc než já), v podstatě mě k tomu přemluvil, já už byla smířená s jedináčkem.
18. dub 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@raaaadka Magne B 6, cca 149Kc :slight_smile:
18. dub 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@megie4 zatim staci jedna a v den ET dve a pak jeste tyden po ET po 2, dale pak po jedne az do 36tt. Ja to z lekarky uplne pacila , cim jeste podporit uspesnost a ona doporucila horcik Magne B6 :slight_smile:
18. dub 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendysch hm, tak to mam ty same obavy :angry:
18. dub 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc děkuju. :slight_smile: Půjdu si koupit to magne.
Já už ani nejsem nervní, jen vzteklá, úplně jsem to vzdala, jsem přesvědčená o výsledku.
Přemýšlím, příští cyklus, jestli doberu ten utrogestan od ovulace do ..., protože mi zbyde.
18. dub 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky cvičily jste před pokusem někdo Mojžíšku? Já to cvičila před pár lety a bylo to hrozně nudné a časově náročné, že jsem s tím přestala. Ale věřím, že je to přínosné cvičení....
18. dub 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka taky uz vubec neverim, bricho splasklo a bolesti mam presne jak na mrchu :frowning2:
18. dub 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendysch taky verim, ze je to prinosne, ale ja na to nemam trpelivost a navic se pak nemuze min. 1/2 roku otehotnet. Vim, ale o pripadech kde to opravdu pomohlo. :slight_smile:
18. dub 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go
@raaaadka holky, přijde mi úplně normální vás uklidňovat, a abyste to ještě nevzdávaly...prostě naděje pořád tady je...ale u sebe samotné mi tady to utěšování nepomáhá...mám depku a už to vlastně balím...sice ještě MS nepřišla, ale ten pocit v břiše je jako před MS... :confounded:
18. dub 2013 v 09:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@go Jako tak to vůbec, pokud by mi ještě někdo zakázal 1/2 roku snažení. :slight_smile:
18. dub 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alba1
ale tak to má být, pocit na MS, to je přece ono!!! :wink: U mě žádný pocity na MS, cítím se jako po MS, jako by nemělo přijít vůbec nic. Možná ovulace za týden. lCo já vím, ale zahnizďování si představuju trochu jinak. :wink:
18. dub 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alba1 to me moc mrzi.. :'(
@irisi tak hlavne aby ti bylo lip!
18. dub 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek