IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

brsh
20. dub 2013

@irisi Gratuluju 🙂 a drž se!!! 😉

darkwitch
20. dub 2013

@megie4 uvidím v pondělí jdu na krev a v úterý se s nima dohodnu, podle toho jak dopadne krev...

alba1
20. dub 2013

holky uplně jsem zamáčkla slzu...mám strašnou radost, že se testíky daří...
a @go
@dvoranna holky nám test nic neukáže a na krvi to bude příjemný překvápko 🙂 věřme tomu...

raaaadka
20. dub 2013

@darkwitch
Špinění k tomu patří, neboj. 🙂

darkwitch
20. dub 2013

@raaaadka bála bych se o něco méně kdyby zůstalo u špinění a ms se nerozjela... ale nebudu na to myslet, dopadne to dobře, rozhodla jsem se 😀

ratatooy
20. dub 2013

@1miska mi mame VZP a hradi 4pokusy při zavedeni jednoho embrya jak si nechas dat dve hradi jen 3 pokusy ale to hradí znamená platí pouze narkozu,odber vajiček,utz a testy jinak leky a nadstandarty si hradime samy

ratatooy
20. dub 2013

@darkwitch ahoj ja po ketu špiním od 4 dne utroš 2-2-2 to zastavil al jakmile bych ho vysadila špiním až krvácím furt dál a nic to neznamenalo tehu potvrzeno

darkwitch
20. dub 2013

@ratatooy díky 🙂

raaaadka
20. dub 2013

@darkwitch
Určitě, mě kdyby bolelo břicho a spinila bych, to by bylo fajn, věděla bych, že se zahnízdilo... 🙂
Jinak obvykle před MS mě břicho nebolí, ale záda jo. No ale teď nic. Občas to zabolelo cca do 3 dní po et a od té doby nic. 😒

darkwitch
20. dub 2013

@raaaadka no já bych se bez bolení břicha obešla 😀

lucik1986
20. dub 2013

Áhoj holky 🙂 tak jsem po transferu 🙂 byla to rychlovka. Musím říct, že Gennet je u mě po dnešku naprosko perfektní. Manžel byl se mnou na sále (vůbec jsem netušila, že něco takového nabídnou) celý proces jsem sledovali na televizi a bylo to hrozně dojemné 🙂) tak a teď už jen čekat.

mufyxa
20. dub 2013

@raaaadka AHOJKY no pojištovna to hradí jen některá a ta moje jen do 39 tak proto jinak všeobecná do 40 mohli jsme to stihnout ale stále jsme doufali že to půjde normálně no bohužel. Minimálka je pouze malá hormonální příprava tzn,, clostylbegyt,merional cca 3 inj znamená to mnohem méně vajíček ale také méně hormonů do těla jinak finančně to stojí asi tak inj 1500,odsátí vajíček 6000 transfer 2200 takže přibližně10000 ale to mají v každém zařízení jinak a záleží také na metodě oplodnění vajíčka pokud chceš to napichování isci tak to stojí 12000 u nás sperma jen přiložili jelikož to napíchnutí nebylo třeba

mufyxa
20. dub 2013

@lucik1986 tak to jsme dvě budu ti držet pěstičky .....snad to vyjde já byla na transferu v pátek . A kolik mrnousků se vám povedlo- 🙂

lucik1986
20. dub 2013

@mufyxa U sebe mám jedno 🙂 a v mrazáčku 4 🙂) Jee tak to je fajn, že jsme téměř stejně 🙂 držím palce

lucik1986
20. dub 2013

Jinak celé IVF nás stálo 16500,- (ICSI, prodloužená kultivace, mražení, léky) Takže i po této stránce jsem s Gennetem spokojena

vendysch
20. dub 2013

@irisi
@darkwitch holky gratuluju k // !!! Tak roznášejte těhu bacily i na ostatní 😉)))

raaaadka
20. dub 2013

@mufyxa
Jo tak díky za info, taky jsem myslela, že to půjde samo, ale pak mě poslali hned na ivf, mám pojišťovnu ZPMV a proplácí ivf do 39+364dní. Měla jsem to tak tak... 🙂

pistalinda35
20. dub 2013

@lucik1986 Take jsem s Gennetem moc spokojena. Skvely pristup pri OPU i ET 🙂 drzim moc palecky

raaaadka
20. dub 2013

Holky, co myslíte když mě nebolí břicho před MS, že by mě nebolelo ani kdybych byla těhu?

lucik1986
20. dub 2013

@pistalinda35 já jsem byla spokojena i před tím, ale dnes jsem byla vysloveně nadšená. Sestřičky skvělé, dr. taky. Prostě bezva.

mufyxa
20. dub 2013

já chodím do Sanusu v Pardubicích mám doktora Vodičku a je prostě super nemůžu si ho vynachválit a sestřičky i laboranti naprosto super

mufyxa
20. dub 2013

@raaaadka tj u každého individuální někoho bolí někoho vůbec není to rozhodující

mufyxa
20. dub 2013

holky moje jen nebím kdy mám začít testovat určitě vím že nevydržím 10 dní to je jasné ale ........poradte mi pokud máte zkušenost 😵

pistalinda35
20. dub 2013
raaaadka
20. dub 2013

@mufyxa myslíš, že fakt nemusí bolet břicho při zahnizďování???? 🙂

dada074
autor
20. dub 2013

@irisi
@darkwitch holky gratuluji,je to super.

dada074
autor
20. dub 2013

@raaaadka nemusí bolet břicho a nemusíš ani špinit,ty lumpe píši ti to skoro každý den,buď v klidu každá to má jinak a neznamená,že když nějakou "Anču"bolí břicho a vyšlo to,že tebe musí bolet také.zítra zkus test a uvidíš.

raaaadka
20. dub 2013

@dada074
No já to mám úplně vsugerovaný, že mě musí bolet nebo píchat v břiše, jinak se nic nekoná...

alba1
20. dub 2013

@raaaadka no vidíš a ja to mám spojený, když nic není je to OKI 🙂 a když bolí tak mám pocit, že přijde mrcha... 🙂 fakt mi hrabe...v pondělí se uvidí...dneska mě břicho nebolelo vůbec...ale asi to nevydržím do pondělí čekat na krev...asi sjedu koupit další testy...třeba se ta sněhobílá ještě promění...fakt ve skrytu duše doufám...

raaaadka
20. dub 2013

@alba1
No tak ti držím palce a děkuju za podporu. Já zatím netestuju, ani nemám potřebu. Jsem si jistá, že by tam nic nebylo. Dostala jsem test v gennetu a pokud mrcha nedorazí, budu testovat 12. Den.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru