IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!
alba1
22. dub 2013
jo holky a dneska jsem se ptala doktora, proč jsem to teda nedostala, tak mi řekl, že mi tu mrchu drží utrouš...takže je to tak jak tu psala myslím malinka_02... :-S takže Rádo žádný příznaky nehledej...mně bolelo břicho, pchalo mo v podbřišku...nekrvácela jsem...a vždycky mi tak zvláštně rejplo...a vidíš, nic...
alba1
22. dub 2013
@irisi a vy jste to řešili tedy dárcem?
darkwitch
22. dub 2013
Asi beru špatnej utroš mě nikdy ms nedrží 😃
go
22. dub 2013
@maraida ty chodis do Reprofitu?
mardusenka30
22. dub 2013
tak jsem to zvládla, manžel utekl a já jsem jako po mejdanu🙂
mardusenka30
22. dub 2013
@maraida tak to tě fakt lituju a nezdravotníky obdivuji🙂 jste šikulky
nikolav
22. dub 2013
@mardusenka30 Budu se těšit 🙂 na náš spoluboj
nikolav
22. dub 2013
@ratatooy Aha to zatím nemám a doufám, že nepoznám. Děkuju za rady.
maraida
22. dub 2013
@go ne,nechodím,ale vím,že je na to vyhlášený.Hlavně Dr.Machač.Taky jsem o něm přemýšlela,ale jsem od Prahy a nechce se mi dojíždět takovou dálku...

@mardusenka30 no jo,co se dá dělat,cesta za miminkem je holt pro někoho trnitá 😞 Vždycky jsem měla pero,ale teď mám změnu na Menopur.A u nás teda píchá manžel.Nadšený teda vůbec není,ale já sama bych to nedala 😞
brnanda
22. dub 2013
Ahoj,chodíme na obilňák v Brně už rok a teď nás ve středu už čeká podepisování papírů na ivf apod.
chodíte někdo na obilňák?
a můžu se k vám přidat ? 🙂
pistalinda35
23. dub 2013
Dobré ránko snažilky a těhulky 😉
darkwitch
23. dub 2013
Dobré ráno 🙂
vendysch
23. dub 2013
Holky - taky Vás tak někdy naštve chlap (jako včera mě), že si říkáte proboha s kým to vůbec chci mít další dítě? ]-( Vždyť je to takový egoistický sobec, že ho mám chuť vyfackat, aby se konečně vzpamatoval!
Kamarádka mě utěšuje, že téměř každý chlap je v jádru sobec, ale toho mého navíc maminka rozmazlila, protože celé dětství marodoval - a já to teď odnáším
8-(
dada074autor
23. dub 2013
@malinka_02 jé tak to jsem ráda,že tu nejsem sama,přijde mi to že všechny holčiny už jsou alespoň nastimulovaný,když už ne těhotný 😉
dada074autor
23. dub 2013
@vendysch dobré ranko,tak to znám,občas mi přijde,že mu maminka zavazovala tkaničky ještě ve 30 letech.A pokaždé si vzpomenu na pohádku Jak se budí princezny a na Krause jak se tam baví o svých nemocech,a jakou měl šílenou rýmičku "ŽE MAMÁ".
1miska
23. dub 2013
@vendysch s tim rozmrazenim v CARu mi to prijde hrozny 😞 me u transferu rikal, ze fresh embryjko je fresh embryjko, ale ze po rozmrazeni se rozpadne jen tak 10% embryjek, takze by se zamrazeni rozhodne nebal 🙂
1miska
23. dub 2013
jinak ja dnes 8 den po transferu //, včera tam byl jen duch a dnes krasne zesilil.....
darkwitch
23. dub 2013
@1miska gratuluju 🙂
dvoranna
23. dub 2013
Takže dneska 14. den po transferu a stále sněhobílo :-S ]-(
vendysch
23. dub 2013
@dada074 Mně pomůže jen když se s ním do krve pohádám, teprve potom mu to "dojde". Jenže nechci šestileté dcerce připravit dětství s hádkama rodičů, které musí poslouchat častěji, než je zdrávo...
:-|
Na druhou stranu si vážím toho, že tráví veškerý svůj čas s rodinou, nechodí po hospodách, ani za ženskýma, na své koníčky si vydělá....
Ale stejně bych ho někdy zabila 😃
vendysch
23. dub 2013
@1miska Srdečné gratulace!!!!
pistalinda35
23. dub 2013
@vendysch Jj.... chlapi jsou jiný druh 😃 ten můj si nesedl s mojím tátou... táta je velký kutil,extrovert a můj chlap je spíš kuchyňka a introvert.. . jsou jako dva kohouti 😃
pistalinda35
23. dub 2013
@1miska teda !!!! moooc blahopřeji a hned zítra zkusím první test (bude to 9 den po ET)
pistalinda35
23. dub 2013
@brnanda vítej a dobré ránko...
vendysch
23. dub 2013
@pistalinda35 já mám taky zítra 9. den po ET! Ale zdá se mi to na testování brzo - nemám prodlouženou kultivaci .... Ty asi ano, že?
raaaadka
23. dub 2013
@alba1 jo, máš pravdu, mě to taky drží utroš, test udělám ve čtvrtek, ale mám obličej jako na ms, takový ty povislý horní víčka a smutnej pohled.
raaaadka
23. dub 2013
@dvoranna a jak se cítíš? teď nevím, měla jsi PK?
go
23. dub 2013
@maraida dobre ranko, take jsem z Prahy a branila jsem se dojizdeni, ale ted uz se s tim zacinam smirovat. 🙂
Ohledne pichani, na zacatku jsem si to nedokazala predstavit a naopak manzela vyhazovala, at se nediva. Ted uz me to docela i bavi 😃
eevvaa
23. dub 2013
@malinka_02 máme icsi už aby bylo zítra ráno
go
23. dub 2013
@1miska jeste jednou velika gratulace 🙂 Opatruj se.

Začni psát odpověď...

Odešli