• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@sasanka033 Bobku me se rozjela MS i pres utros vzdycky!!!! nekdy to oddalil max o dva dny ale vzdycky se rozjela a to sjem to zrala pres rok
24. dub 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi kéž by jsi byla vyslyšena a plivej to sem na nás stejně jako Lussy a ratoj a ratatooy :grinning:
ráda bych se nakazila :grinning:
24. dub 2013 ve 20:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a Gabaka :slight_smile: cítím, že ty bacily na nás holky už skáčou :grinning: Ráďo příznaky teda nevidím, ale cítím, že nám další pokus vyjde :grinning:
24. dub 2013 ve 20:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irisi myslim ze predhanet te nemusim jsem skromna bude mi stacit kdyz to poroste tak aby bylo jasne ze je vse v poradku...
Nevim kdo se ptal ale zavadeli mi dve blastocysty a ms se me i pres utros drzi jako kliste...
24. dub 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin no bolesti ted když jsem viděla UTZ usuzuju na pukání megycyst co mám ve vaječnících...... ale je to jen má dedukce :slight_smile: ... kolik dní jsi po et a co do tebe vkládali? jinak mě po Et pobel podbřišek tak 1-2 denně jako lehká přezvěst menses.... ale vždy jen na chvilku a když se blížil skutečný termín na ms tak trošku víc, ale ty křeče co teď to nebyly..... jinak prsa můžeš mít i po utroši, jednou je tak mám jednou ne..... utrouš bohužel neberu přesně a rozmezí mám klidně i +- 3 hoďky :sweat_smile:
24. dub 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teksas jeee, ty ses kvuli me prihlasila:slight_smile:
24. dub 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alba1 flušu o sto šest ..... ale klidně přijďte i na živo prskat umím :sunglasses:
@darkwitch já vím, dělala jsem si srandu :slight_smile:.... i já mám ten pocit a spadl mi balvan ze srdce když mi hlásili tu hodnotu ...... moc držím pěsti a věřím že i tobě řeknou tu rostoucí ..... fakt se těším jak celá tahle naše početná banda půjdem dám a budeme řešit další věci a zkušené matkz budou radit co a jak
24. dub 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irisi odpoledne jsem byla rozklepaní a úplně v háji a ted najednou jsem úplně v klidu a prostě věřím, že to tentokrát vyšlo a i přes počáteční nepříjemnosti vše zdárně dopadne a dočkám se vytouženého miminka, nebo dvou :grinning:
24. dub 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin já Utrogestan nikdy nezaváděla v přesnou hodinu.Měla jsem 2-0-2 a zaváděla jsem vždy ráno po probuzení a večer před spaním

@sasanka033 jednou jsem MS dostala i přes Utrogestan,jednou až po vysazení a jednou až za dlouho páč jsem byla těhotná :slight_smile:

@lucik1986 já měla vždy také 4denní moruly.Jednou se podařilo a je z ní Viktorka :slight_smile:
24. dub 2013 ve 21:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav v Podolí počítají termím porodu podle OPU
24. dub 2013 ve 21:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
porad mam heslo :slight_smile:)) jeste :slight_smile:) a koukej zitra testovat :slight_smile:
24. dub 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi radeji tu dokumentaci chci, opravdu tam mam hodne vysetreni a taky nechci, aby mujn lekar vedel kamk odchazim.
24. dub 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi Objasnila jsi to dokonale :grinning: když budou další otázky napíšu. Možná z manžela zase něco vypadne :grinning: no nebo možná i ze mě :slight_smile:
24. dub 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irisi No snad budu mít vajíčka jako mladá nosnice :grinning: a budou pevná a dobrá :grinning: no zítra jdu na UTZ takže uvidím jak to s tím čajem bylo slavné :grinning: dala jsem si ho max. třikrát. Už ho nepiju není vůbec dobrý ani.
24. dub 2013 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Asi dám na tebe a nebudu dřív testovat snad. Ale ta zvědavost je šílená věc totiž. Udělej si ještě test a dej vědět jak jsi dopadla. A dle toho bych se objednala na krev a pak bys viděla. Ale když je ti blbě tak to není normální!
24. dub 2013 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mardusenka30 Tak to je dobrá zpráva kolik máš vajíček. Držím pěsti aby se oplodnily všechny vajíčka a taky aby u tebe vydrželo 9 měsíců!! Dej vědět i další dny jak se to vyvíjí myslím na tebe. Já jdu zítra na UTZ tak se dozvím taky co dál :slight_smile:.
24. dub 2013 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav děkuji a já budu zítra myslet na tebe, musíme to zvládnout, jsme bojovnice:slight_smile:
24. dub 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 Doufám, že to tak bude jak píšeš. A doufám, že to skončí uzlíčkem v postýlce :slight_smile:
24. dub 2013 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1miska Jo samozřejmě jak jsem psala je to individuální. Ale mám dojem, že to někde i prezentovali, jako i jiné CARy, že zavádějí nejčastěji jedno embryo a snaží se v tomto "trendu" pokračovat.
24. dub 2013 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1miska Určitě. Pokud to bude třeba tak budu ráda, když to udělají. Pokud to bude mít výsledky. To bude dobré. A kolik jste platili ve výsledku a za co?
24. dub 2013 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mardusenka30 Díky. Musíme vždyť to za to stojí!
24. dub 2013 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@darkwitch určitě.... tyhkle ty stavy jistoty a nejistoty asi k tomu bohužel patří :confused: ...... ale prostě se zadaří a basta
@nikolav to je dobře on je fajn na sliznici ale bůh ví co vyvádí s hormonama..... ale třikrát to je jak nic já myslela že to piješ denně a v litrech :slight_smile:
25. dub 2013 v 01:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano :slight_smile: kde jste dneska vsechny, normalne mam ve vlaku co docitat a dneska nic...
25. dub 2013 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@nikolav neboj skončí,každá se dočkáme. :wink:
25. dub 2013 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi jo ty stavy nejistoty znám, ale jistoty jsou novinka :slight_smile: takze se zadari a basta :slight_smile:
25. dub 2013 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@raaaadka ještě počkej může být opravdu brzy,jak psali holky někomu se HCG vyplavuje pomaleji.Pořád držím palce.
25. dub 2013 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Jinak krásné ráno všem.
25. dub 2013 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Krásné sluníčkové ránko.... :slight_smile:
25. dub 2013 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
holky mám takový specifický dotaz - kam jste vyhodili zbytky jehel, per atd. ze stimulace? Dostali jsme na to takovou plastovou nádobku s nápisem, že je to medicínský odpad nebo co a ten se přece nemůže jen tak vyhodit do koše? Omlouvám se za možná hloupou otázku - včera jsem dělala pořádek, uklízela jsem i tu tašku na stimulaci a fakt jsem se nad tím zarazila (asi proto, že jsem poctivec, co se týká třídění odpadu :grinning: )
25. dub 2013 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a kdyby někdo chtěl - můžu zaslat téměř plné pero Gonalu, co mi zbylo. Je odebráno jen 50 jednotek, zbývá minimálně 260 jednotek.
25. dub 2013 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek