IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

sasanka033
25. dub 2013

@dvoranna jo, to jsem si taky myslela..aby bylo telo jeste trochu nastimulovany z IVF...tak snad to stihnou!

irisi
25. dub 2013

@raaaadka neblázni vždyť nejsi 14 dní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! okamžitě si všechno vezmi a neblbni testovala jsi 20tkovým testem při odpolední moči a ještě dřív než máš. JO A VE ZPRÁVĚ MÁŠ STEJNĚ JAKO JÁ TEST HCG POD KRVÍ, TAKŽE POKUD JE KREV NEGATIVNÍ TAK AŽ MŮŽEŠ VYSADIT!!!!!!

irisi
25. dub 2013

@vendysch holky proč to takto brzo vzdáváte, když je ještě brzo? co Vám uteče když vydržíte ještě pár dní s utrošem a budete to mít potvrzené z krve?...... ani mě nechtěli v nemocnici brát krev dřív než těch 14dní po ET i když jsem měla PK ☹

coralin
25. dub 2013

@pistalinda35 Ahojky, já na hysteroskopii v Isare nečekala tehdy snad vůbec a šlo se rovnou do toho 🙂

irisi
25. dub 2013

@dvoranna to mě je líto ☹...... já jsem třeba na ket se nijak nepřipravovala ani nestimulovala.... měla jsem nativní KET, takže jen injekci na ovulaci když byl můj folikul dostatečně velkej

meyryen
25. dub 2013

@dada074 3 týdny neschopnost, no to jsem se teda orosila. Asi mě to čeká v létě 😖 Já myslela tak týden maximálně....

dvoranna
25. dub 2013

@irisi A za jak dlouho si na ket sla? po negativnim IVF? a zadarilo se?

coralin
25. dub 2013

@nikolav Ahoj, a jaký bereš léky? můžeš to mít také po nich.

coralin
25. dub 2013

@meyryen Ahoj, a jak máš NK buňky moc zvýšené? já je řešila rok

irisi
25. dub 2013

@raaaadka když už půjdeš na laparku, tak rovnou většinou dělají i hystero když jsi pod narkózou tak je to jedním vrzem 😉... já to tak měla v Podolí

meyryen
25. dub 2013

@coralin Pokud si to správně pamatuju tak 17%

pistalinda35
25. dub 2013

@coralin mne ji delali zaroven s laparkou. protoze pri ambulantnim vysetreni pruchodnosti mi zjistili, ze jedna strana je zpozdena 😀

sasanka033
25. dub 2013

@meyryen ty tri tydny jsou fakt sileny no:( a v lete by to teda byla obzvlast lahudka:(

sasanka033
25. dub 2013

@irisi podle ceho se doktori rozhoduji, zda nechaji KET v nativu nebo budou stimulovat? diky🙂

irisi
25. dub 2013

@dvoranna já jsem šla hned po ET na laparku (listopad) jestli mi nevezmou vejcovod, že se mi periodicky držela tekutina v něm a a si kvůli tomu mi nevyšlo druhý IVF ... a pak jsem ještě zkoušela pár inseminací a v březnu jsem šla do KETu ... nezadařilo se ... ale nevím to byla poslední kapka na změnu centra.....neměla jsem pocit že mě informují jaké kvality jsou ty embrya a podobný drobnosti, prostě jsem k nim ztratila důvěru 🙂

raaaadka
25. dub 2013

@raloj dnes 12. den po ET a test včera odpol. bílý. Já vím, někomu naskočí až ten 12. den duch, ale já na ty svý pocity fakt dám, vím, že to bude bílý i zítra ráno. To budu naposled testovat.
🙂

raaaadka
25. dub 2013

@irisi Jo, to máš pravdu, já nechala Utroš doma, změnila jsem dnes kabelku a jako vždy mi něco chybí. 🙂
Testnu ještě ráno. Myslím, že ten utroš vezmu teda odpoledne, pokud nedorazí MS.

mardusenka30
25. dub 2013

a daří se vůbec KET??? včera nám to řekli jako další variantu když nevyjde první ivf, ale co čtu, tak mi přijde, že po rozmrazení se embryjka moc nechytají...

raaaadka
25. dub 2013

@irisi Mě nabízela histeroskopii v Gennetu, že jí dělaj, ale nevím, kde dělaj laparku, aby mě neposlali někam, kde budu fakt čekat dlouho.
Jinak 3 týdny doma po laparce, to by mi fakt bodlo. 😉 Potřebovala bych si odpočinout a užít klidu.

irisi
25. dub 2013

@sasanka033 mému doktorovi to bylo jedno, říkal že nevidí ani v jednom větší šanci na úspěch že oboje je 50 na 50..... já pravidelně ovuluju, sliznici mám spíš ok nebo nižší... už jsem do sebe nechtěla rvát zase další hormony tak jsem zvolila nativ....
ale v tom původním centru nedělali iritaci endometria, kdyby ho dělali asi bych to před Ketem chtěla

raaaadka
25. dub 2013

@irisi S tím vejcovodem, to mám to samé, je tam tekutina, pak zase není, v dalším cyklu je....no a vylejvá se prý do tý dělohy právě....a může vadit zahnízdění. No ale zkusili jsme to i tak, měla jsem poslední hrazený cyklus pojišťovnou, tak nebylo na co čekat. Tak třeba to pak půjde normálně. Nebo po té histeroskopii. Tu dělaj v narkóze a doplácí se snad 1000 Kč za tu narkózu. 😉 To prý je jako když "pohnojíš" pole. 🙂

sasanka033
25. dub 2013

@mardusenka30 sance na KET jsou statisticky nizsi...taky mam obavy, ale jasne, ze jsou miminka i z KETu🙂

raaaadka
25. dub 2013

@irisi A jak to bylo, dostalas doporučení a šla jsi se objdednat? Taky jsem chtěla do Podolí. A jak dlouho jsi čekala?

mardusenka30
25. dub 2013

@sasanka033 pak to bude o štěstí a kvalitním mrazáku a asi zdravotního nastavení ženy v době oplodnění

sasanka033
25. dub 2013

@mardusenka30 a sile embryjka🙂

meyryen
25. dub 2013

@raaaadka Chodím taky do Gennetu a dr mi říkala, že posílá na laparo na Homolku 😉

irisi
25. dub 2013

@raaaadka ale stejně to nevyřeší tu vodu ve velcovodu ☹.... jedině odstrasnění... hele já se také bála u tohoto IVF že to zase kvůli němu neklapne a ono to (tuk tuk) zatím vychází, ale druhé kvůli tomu skončilo ☹
a kdyby to i teď nevyšlo tak si ho nechám stůj co stůj odstranit...... hele když půjdeš do nemocnice tak nebudeš platit nic a zkotrolují tě konplet a komplet zaléčí , budeš mít oboje.... a já do Podolí nečekal moc dloouho možná jen měsíc aby nebyla menses

alba1
25. dub 2013

Tak holky jak jsem předpokládala zítra mi ukončují marození a v pondělí jdu do práce, tak jsme na férovku řekli, že ted 3měsíce budeme podstupovat KET a že chápu, kdyby mi chtěli dát výpověď...ale nečekala jsem, že mi můj zaměstnavatel oznámí, že už mi výpověď dal 😀 Během marození 😀 že prý nedostal lístek, že jsem začala marodit 😀 fakt vtipný 😀 no samozřejmě na to nemá právo 😀 takže v pondělí to bude v práci asi zajímavý, protože jsem kontaktovala právní pomoc, a ti mi řekli, že v pondělí do práce nastoupit musím 😖 no já věděla, že to nepůjde tak lehce 😖

akashka
25. dub 2013

@sasanka033 S tim KET už to ani moc není pravda, mají už tak kvalitní mražení, že to šanci nesnižuje a je to shodné s klasickým ET.. já to teď hodně zjišťovala, vzhledem k tomu, že u mě ET ani nebude a bude pak rovnou KET 😉

raaaadka
25. dub 2013

@irisi Aha, já myslela, že ti ten vejcovod automaticky odstranili kvůli té tekutině. Takže ne? Tak nevím, nechám si poradit od doktorky, Homolka se mi nelíbí už z venku, říkala jsem si, že bych tam nechtěla nikdy s ničím být. 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru