IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

mardusenka30
25. dub 2013

@sasanka033 u mě už to ví, byla jsem předtím na neschopence s ekzémem, tak by jím bylo divné co pořád dělám doma, když mám ruce klidné...vědí, jsou trochu od fochu tak drží pěstičky, nikdo neřekl nic negativního, nebot vědí, že by to asi jinak nešlo🙂

mardusenka30
25. dub 2013

@sasanka033 aha, já pod kůži🙂

sasanka033
25. dub 2013

to jste vsechny ze zdravotnictvi, bo co?🙂

malinka_02
25. dub 2013

@dvoranna
@sasanka033
@raaaadka holky co to ctu.. To me mrzi!

malinka_02
25. dub 2013

@dvoranna snaz se si prehodit ten utz.. Abys sla cca 10 dc a rovnou si mohla na ket po ivf je vetsi sance. Ale asi maji to ted blby kvuli tem svatkum no..

maraida
25. dub 2013

@sasanka033
@dvoranna
@pistalinda35 holky,je mi to moc líto ☹

@sasanka033 já byla taky na imunologii.Objednací doby jsou různé,nejdýl to je asi v Podolí,zhruba 2 měsíce.Já byla na Karláku v Praze,volala jsem si v pondělí a hned ve čtvrtek mě Dr.vzala.To bylo velké štěstí,že měla zrovna takhle volno a taky jsem jí řekla,že na to moc spěchám kvůli věku.Za 14 dní byly výsledky a nasadila mi léčbu.za měsíc jsem šla na kontrolu a mám velké zlepšení,tak řekla,že můžu do dalšího IVF.

malinka_02
25. dub 2013

@sasanka033 co to ctu? HR to se muze hodit 😀 Se te rovnou zeptam jestli muzu.. Nase firma ted propustila cca 30% zamestnancu postupne, z matersky nikoho nevzali a rovnou je vyhodili.. A me zajima kdyz otehotnim muzou me vyhodit? Co treba zrusit moje misto?
Jinak moje nejlepsi kamaradka vcera porodila. Celou dobu co se snazime tak me rikala aze casu dost a ze nemam byt zklamana a uzivat si. V cervenci se vdala ja sla na et ktery nevysel a ona zjistila tyden potom ze je tehotna kdyz ja se hroutila. A ze bby ze chteli nejdriv zrekonstruovat. Me nevysel ket a ona me uklidnovala slovy ze ona se s tim jeste nevyrovnala ze je tehotna.. No ja byla hotova. A jeste ma moji vysnenou holcicku. A ted se me furt jeji manzel pta kdy teda do toho prastime ze chteji aby ta mala mela kamaradku a at se snazime.. No fakt moc..

malinka_02
25. dub 2013

@sasanka033 ja ho brala po zanetech mocaku a pak mi v caru rekli hned vysadit!
V praci to nevedi, hned bych mela padaka ale reknu ti utajit to popate neni jednoduche..

malinka_02
25. dub 2013

Tak sem docetla a muzu spat 😝 Jinak MS furt nikde.. A dneska jsem byla na kosmetice po strasne dlouhe dobe a na konci vola kosmeticka dceri a rika ji ze ma strasnou strevni chripku ze musela k dr ze nemohla vstat z wc a ze teda k nim nepojede aby ji nenakazila!!! A ja si rikala tak super jestli pred sti ulaci nebo pri ni to odstanu od ni!!

irisi
25. dub 2013

@malinka_02 tak to s tou kamoskou moc nepřidá ☹.....ja se pak radši v tom období nez to v sobe srovnam sama vyhybam lidem a situacím,které by mě mohli ranit.....asi je to zvnějšku podivný,ale je to jen moje sebeobrana
A k té práci,pokud jsi těhotná tak te vyhodit nemůže ani zrušit místo,ale jen do doby nez prejdes na rodicovkou....pak může zrušit tvé místo a ty se nebudeš mít kam vrátit.ale aspoň budeš mít odstupné

irisi
25. dub 2013

@malinka_02 fiha a to pracuje? To je tedy nezopovedny :-[ ....ty jsi ale silná holka a nic od ní nechytis 😉

irisi
25. dub 2013

@nikolav to není pro snížení hyperstimulaku,ale na zabránění problémů z něj.....aby se mi náhodou neudělala tromboza nebo embolie

nikolav
25. dub 2013

@irisi Jo jo to jsem pochopila. Hold se to asi musí vydržet. Ale obdivuju ty co si musí něco do břicha píchat až do porodu. To je fuška...

maraida
25. dub 2013

@darkwitch
@go
@raaaadka holky ☹ Co to sakra je?takových neúspěchů najednou 🙄
@nikolav já píchám Decapeptyl od začátku stimulace a jako poslední injekci budu mít Pregnyl.Vím,že podobný Pregnylu je ještě Ovitrele.Ale,že i Decapeptyl...?

nikolav
25. dub 2013

@maraida No já jsem měla na protokolu napsáno Ovitrele/Pregnyl/Decapeptyl no a on mi zakroužkoval Decapeptyl 2 injekce. Takže doufám, že ví co dělal doktor. Já jsem čekala, že dostanu buď Pregnyl a nebo Ovitrele. Ale dostala jsem ten poslední.

maraida
25. dub 2013

Holky,probíraly jste tu KET.Já měla 1,bohužel nevyšel.A měla jsem nativní,bez léků.Dr. říkal,že když mám ovulaci tak nepotřebuji stimulovaný KET.Řídil se podle mého folikulu.
Co se týče vyhazování jehel atd. tak se musím přiznat,ale taky házím do koše.Samozřejmě je vše zavřené a v sáčku.Ale nikdo mi nikdy, ani v minulém ani teď v novém CARu, neřekl,že to mám někam nosit natož,aby mi na to dali nějakou pikslu...
A ještě se zeptám z jiného soudku...nejezdíte některá do Maďarska k Balatonu?Vybírám letošní dovču a volba padla právě na Balaton.Nemáte nějaké postřehy,doporučení,rady...?

maraida
25. dub 2013

@nikolav tak budu držet v sobotu palce 🙂

maraida
25. dub 2013
nikolav
25. dub 2013

@maraida Děkuji

raaaadka
26. dub 2013

Hlásím, že se ms rozjíždí. No bezva. Tak na tu krev zajdu vklidu v úterý, kdy jsem stejně objednaná k doktorce. Holky držte se, snad jen držíme statistiku úspěšnosti a není to příliš mnoho negativních testů, jak říká maraida. Musíme prostě doufat a věřit. 😉

ewik84
26. dub 2013

Tak jsem to holky nevydrzela a prubla dneska test (10 ty den po ET) a snehobilo. Takze dalsi udelam az v pondeli. Ze jsem se na to jeste nevyprdla :(

pistalinda35
26. dub 2013

@ewik84 ahoj. jsme na tom podobně... já dnes 11 den a sněhobílo ☹

ewik84
26. dub 2013

@pistalinda35 sem si říkala, že by na mě mohl třeba vykouknout alespoň malinký nánzak dušíku. No nic, uvidíme v pondělí.

pistalinda35
26. dub 2013

@ewik84 Ty jdeš na krev už v pondělí ? Myslela jsem, že jsi měla transfer v úterý po mě..... 14 den by pak vycházelo úterý 🙂

ewik84
26. dub 2013

@pistalinda35 na krev ne, testovat budu v pondeli 🙂 Ale teď mi došlo, že máš pravdu. 14 den budu až v úterý. Už se mi to začíná vše nějak motat, jak jsem doma 😀

pistalinda35
26. dub 2013

@ewik84 takze mas jeste nadeji 🙂 ach jo, jaro je tu a zacala alergie ☹ nedam kapesnik od nosu 😀

dada074
autor
26. dub 2013

@raaaadka jsi zlatíčko,ano tu adresu jsi pochopila správně.Moc, moc mě to mrzí.Opravdu jsem tomu u tebe věřila.
@pistalinda35

@ewik84 třeba je holky u vás ještě brzy,dokud nedorazí MS nevěšte hlavy.Pořád držím palce.

ewik84
26. dub 2013

@pistalinda35 tak to tě lituji :( Já naštěstí žádné alergie nemám. Ale brácha měl, takže vím, jak trpíš :(

dada074
autor
26. dub 2013

@irisi také jsem to nesnášela,ale z druhý strany je tolik dětí diabetiků a píchají si třeba třikrát denně,tak mi bojovnice to také dáme 😉

Jinak hlásím,že jsem po první dávce injekcí a v úterý UZ.To jsem zvědavá.

raaaadka
26. dub 2013

Holky, moc vám držím palce a netestujte zbytečně brzy, až ten 12. den ráno stačí, protože spousta holek tady měla ducha 12. den teprve, takže je zbytečný to zklamání prožívat, když ještě není dobojováno. 🙂

Komu se tady rozjížděla MS, bylo to s prominutím takové tmavě hnědé špinění???? Fuj. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru